Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Uprchlíci zabírají obydlené domy v Itálii

V Itálii mají novou zločinnou činnost azylantů. Nejprve to byla jen velká města jako Milano, Řím a Neapol. Nyní to pokračuje až do nejmenších městeček. Azylanti se vloupávají do domů, převážně vícebytových, a obsazují je. Jde přitom jak o komunální budovy, které byly postaveny pro nemajetné Italy, tak o soukromý majetek. Ale ne dosti na tom. V televizi jsou opakovaně zveřejňovány rozhovory reportérů s očitými svědky, kteří stojí zoufale na ulici před svým domem, v němž se současně v několika bytech zabarikádovala spousta černých Afričanů nebo Rumunů nebo cikánů.

Ti nájemníci byli v práci nebo nakupovat, vyzvednout děti ze školy atd.

V jejich nepřítomnosti, která je těmito azylanty předem přesně vyšpehována, se pak tito azylanti vlámou do bytů a zabarikádují se v nich. Místní policie už to nezvládá. Azylanti se navíc brání takto: vyhrožují, že se zabijí skokem z okna.

To si vláda nepřeje a bojí se toho. Mnoha takto vydíraným občanům zbývá pouze nastěhovat se k příbuzným nebo k přátelům a svého majetku se vzdát.

 

  • uprchlici-zabiraji-obydlene-domy-v-italii

a 


Tento vývoj je velmi dramatický, a proto právě také v Milánu mnoho azylantů strkají se zaplacenou jízdenkou do vlaků jedoucích do Německa.  Hrozí nám poměry, které dnes ještě neumíme ani vytušit. Tito lidé přišli bez osobních dokladů, bez závazků a nemají co ztratit. Vezmou si, co chtějí, a nikdo už je nezastaví.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2015-05-24 21:02
Takového zabedněnce jako je Vlastík Jíra, aby svět pohledal. Skutečný zabedněnec a hlupák, nic jiného se nedá k němu říci.
"Ve svém zjednodušeném a zmateném vidění současného světa, kdy jedna strana je vždy jen černá a druhá bílá vám zjevně uniká složitost mezinárodní politické a vojenské situace. A protože ničemu nerozumíte a nic nechápete je vaší bolševickou přirozeností řešit problémy válkou, násilím, nenávistí.....j en další důkaz bolševické morální zvrhlosti. (Bude občanská a hotovo.....)" To jsi napsal o demagogii svého nitra? Nebo se vyžíváš ve lžích, které nám dodává USA a EU? A kvůli takovým pitomcům, jako je Jíra, sem raději nechodím, protože přečíst si jeho komentáře je jako vlézt do ústavu pro choromyslné. U tebe to bude zvrhlost proamerického idiota.
Citovat
#1 danpoisel@seznam.cz 2015-05-24 16:53
Vlastiku, Vlastiku,
M.Kaddáfí byl jediný, kdo reguloval počty utečenců, které se pohybovaly v řádu stovek měsíčně. Bylo to také součástí jeho zahraničně-poli tické strategie. Dnes tudy prochází deset tisíc uprchlíků měsíčně a měsíční náklady jsou jen pro Itálii 100.000.000 Euro. Kdo násilně demontoval a rozvrátil konsolidovaný Kaddáfiho režim? Putin, že?

To že tyto fakta odmítáte přijmout je věc vaší nevyzrálosti. Směšná a trapná je tak spíše vaše zaslepenost.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře