Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

U NÁS ZAKÁZANÁ A CENZUROVANÁ INFORMACE! FINSKÉ ZEMĚDĚLSTVÍ KVŮLI PROTIRUSKÝM SANKCÍM KRACHUJE. ZEMĚDĚLCI SE BOUŘÍ

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Finští zemědělci kvůli obchodní válce mezi Evropskou unií a Ruskem, která se rozpoutala v souvislosti s Ukrajinou, utrpěli těžké ztráty.

Finští zemědělci 11. března protestovali s heslem „Nebudou zemědělci – nebudou potraviny“. Situace zemědělství ve Finsku je katastrofální, protože bylo do značné míry závislé na obchodu s Ruskem.

  • u-nas-zakazana-a-cenzurovana-informace-finske-zemedelstvi-kvuli-protiruskym-sankcim-krachuje-zemedelci-se-bouri
 
Ale ruské embargo na zemědělsko-potravinářské výrobky z Evropské unie, které bylo odpovědí na předchozí sankce EU vůči Rusku, vedlo v loňském roce k poklesu příjmů finských zemědělců až o dvě pětiny.

Demonstrující zemědělci požadovali od finské vlády buďto normalizaci vztahů s Ruskem, nebo náhradu za ztráty, které utrpěli následkem obchodní války.

Protesty probíhali nejen v Helsinkách, ale také mnoha jiných finských městech.


Zdroj: dailymail.co.uk, rt.com
 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 demonratsia@azet.sk 2016-03-18 23:33
Vsetci "chcu" a musia dovazat p-otraviny z jer-USA-lema, ved sa pozri na nich, su krasne obeeezniii, bez duse,pokorni mutanti co neodporuju ziadnej vlade,lebo nevladzu chodit na demonstracie a robot predsa nezrozmysla o com to vsetko je...Zil som tam,videl a pocul...Videl som tam ludi bez krku,zadek rovno na hlave...A pocul som tam ze nasi ludia su obeezni,dost casto...Po 25 rokoch som sa doma nevedel vynadivat na nasich krasnych, stihlich dievcatach-ako zdravy chlap "chlipnik",nic viac...Co je pekne,patri ociam...Lutujem ze som tam emigroval(za Hnusaka),no NELUTUJEM, ze som odtial odisiel! Uz len aby sa prezrali a nikdy nevstali, ten narod mutantov-hybrid ov...

Facebook komentáře