Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Soros přiznává, že Evropská unie je před zhroucením a slibuje bojovat s “dominantní ideologií nacionalismu”

Miliardář a globalista George Soros řekl, že bude bojovat proti “dominantní ideologii nacionalismu, a zároveň přiznal, že jeho oblíbený globalistický projekt – Evropská unie, je “před zhroucením”.

  • soros-priznava-ze-evropska-unie-je-pred-zhroucenim-a-slibuje-bojovat-s-dominantni-ideologii-nacionalismu

rozhovoru pro Financial Times si smutně stýská, že jeho nadace Open Society kdysi po pádu Sovětského svazu vyjadřovala optimismus o šíření západního stylu demokracie, ale nyní čelí úpadku díky vlně patriotismu a populismu a také klesajícímu zájmu o levicovou agendu.

Soros, v narážce na pád Sovětského svazu, pro Financial Times řekl: “Je to zas a znovu déja vu s jednou velkou změnou – dominantní ideologií ve světě je dnes nacionalismus. A je to EU, která je institucí na pokraji zhroucení.

“A Rusko nyní obnovuje svou sílu založenou na nacionalismu,” řekl Soros.

 
Finančník zastávající ideu otevřených hranic obviňuje ruské hackery za útoky proti jeho osobě v roce 2016 a umístění jeho Open Society na černou listinu rok předtím kvůli údajnému “ohrožení ústavního pořádku Ruska a národní bezpečnosti.”

Soros uvažoval, že před svou smrtí Open Society omezí, ale když prý viděl vzestup občanů světa proti globalismu a progresivním idejím, rozhodl se v říjnu 2017 poslat 18 miliard svého majetku a slíbil, že zůstane v jejím vedení ještě dalších 5 let. Nebo déle.

“Myslím, že je možné říct, že mám štěstí na své nepřátele,” říká Soros. “Cítím se díky tomu připraven bojovat a stát za tím, co je správné.”

zdroj:https://stredoevropan.cz/2018/01/15/soros-priznava-ze-evropska-unie-je-pred-zhroucenim-a-slibuje-bojovat-s-dominantni-ideologii-nacionalismu/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2018-01-17 15:06
Tahle lidská zrůda by měla co nejdříve zaniknout.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře