Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Proč je třeba usilovat o to abychom všichni co nejdříve vystoupili z Evropské Unie.

  • proc-je-treba-usilovat-o-to-abychom-vsichni-co-nejdrive-vystoupili-z-evropske-unie


Pokračuje např. tímhle:

Jestlipak vám dochází proč nám Unie chce zakázat nejen soukromé zahrádky, ale dokonce námchce zakázat i používání bylin a pěstovat si své vlastní brambory? Zamysleli jste se někdy nad tím? Takovéto výmysly zřejmě nejsou jen pouhé pošetilé nápady nějakých chorých mozků z Unie, ale záměr jak lidstvo ještě více zotročit, vyhladovět a donutit ho kupovat pouze jejich GMO - geneticky modifikované potraviny, které prokazatelně škodí zdraví!

Úzce související články:
* Evropská unie chce prý fakticky zakázat zahrádkaření a malé farmaření. - ZDE.
* Evropská unie zakáže brambory. - ZDE.
EU Čechům zakázala užívat byliny. - ZDE.
* Jaroslav Paška: Naša bitka o vodu sa odohrá v Bruseli - ZDE. (voda je podle nich výrobek - potravina)
* Proč říci NE očkování? - " target="_blank">ZDE.
* Proč se většině lékařů vyhýbat na sto honů, jak se léčit bez nich a pravé důvody proč jsou léky a zdravotní péče čím dál tím dražší. - ZDE.

Zamysleli jste se někdy nad tím proč pak asi ne-mocní chtějí zlikvidovat např. tohle: Podivuhodná zahrada Igora Ljadova. - ZDE(Nenechme si tohle zakázat, jinak nám bude ouvej.)


Proč myslíte, že jsou potraviny stále dražší a dražší a v horší kvalitě? Že by nás NE-mocní samozvaní vládci tohoto světa chtěli všemožnými machinacemi zákazy a nařízeními přeci jen vyhladovět? Nebo dokonce vyhubit? Posuďte to sami! Kdo jsou to ti ne-mocní je uvedeno v článku s názvem: Jak, kým a proč jsou tahány nitky světového dění, které zotročují lidstvo a jak této manipulaci a zotročování zabránit. - ZDE. 

Úzce související články a videa:
* Po shlédnutí tohoto videa vám dojde proč je stále více lidí nemocných. Potraviny a.s. - " target="_blank">ZDE.
Mike Adams: Vynořují se lékařské důkazy, že evropská superbakterie E. coli byla vyrobena bioinženýrsky, aby zabíjela lidi. - ZDE.
* Pokud chcete být a setrvat nejen zdraví, řiďte se ve vlastním zájmu informacemi uvedenými např. ve videu s názvem: Nie sme chorí, sme trávení Uvedeno ZDE.
* Tajná smlouva reptiliánské elity. - ZDE.

Bill Gates: Hlad, GMO a očkování jsou nástroje kontroly populace - ZDE.
* Otrava mobilními telefony (článek je určen k dalšímu šíření) - ZDE.

* Lindsey Williams - Elita Promlouvá - DVD 1 CZ titulky - ZDE.
* Genetické mutace rostlin zabíjejí lidi - ZDE.
* Vědci přiznávají: Ano, geneticky modifikované plodiny vás pomalu zabíjejí - ZDE.
* Francouzští vědci dokázali, že geneticky modifikované výrobky jsou nebezpečným jedem - ZDE.
* Varovný vzkaz z českých laboratoří, o jogurtech, modifikovaných škrobech, GMO (geneticky upravených potravinách) a jiném. - ZDE.
Svět podle společnosti Monsanto (firma vlastněná a ovládaná kabalisty - Ilumináty) (Monsanto mit Gift und Genen) - " target="_blank">ZDE.
Šokující studie: GMO kukuřice a Roundup způsobují hrůzné nádory. - ZDE.
Geneticky modifikované potraviny a ich vplyv na naše zdravie. - ZDE.

* Jan Šejnost: Alergiemi trpí už třetina planety - ZDE.

Karel Gott se už před 11 lety bál totalitní světovlády (Co vy na to?) - ZDE.
* Transatlantická dohoda - hrozba pre bezpečnosť potravín. - ZDE.
* Babišovy geneticky modifikované potraviny na našem stole - ZDE.

Petice: Ukaž „stopku“ geneticky upraveným potravinám v Česku! - ZDE.

Čímpak by diktát Unie a ostatních chorých mozků tak asi skončil, kdybychom si to nechali líbit???


Evropu zaplavila vlna demonstrací proti politice EU Uvedeno ZDE.

* V Bruselu se konají mnohatisícové akce proti politice EU Uvedeno ZDE.

* EÚ si nastavila předpisy tak, že jimi může kdykoliv zruinovat kterýkoliv členský stát. Podrobnosti ve videu s názvem: Drsné video: Evropský stabilizační mechanismus (euroval - ESM) CZ titulky Uvedeno " target="_blank">ZDE.

NE Bruselu - Národní demokracie - TK Uvedeno " target="_blank">ZDE.

* Americké tajné služby ve velkém podporovaly evropské federalisty aneb Evropa Rockefellerů. Čtěte o tajném pozadí Evropské unie Uvedeno ZDE.

* Video: Amerika - od svobody k fašismu CZ titulky Uvedeno " target="_blank">ZDE. Toto video je již jen v angličtině - " target="_blank">ZDE.

Co že to bylo v roce 1989 za revoluci, kam se poděl všechen státní majetek, aneb pokud bychom to nechali jít takto dál, kam bychom se dostali? Uvedeno ZDE.

* David Icke / Zavri ústa! O tom predsa nechceš počuť! SK titulky Uvedeno " target="_blank">ZDE.

* Otevřete oči: Na Majdanu v Kyjevě nedemonstrují "normální" občané Uvedeno ZDE.

* Zločinnost USA a EU potvrzena: Organizovali a platili protesty nacistů a kriminálníků na Ukrajině. Uvedeno ZDE.

* Jak se dělala a dělá světová politika, jak se proti tomu bránit a proč je třeba skutečných odborníků a ne zkorumpovaných zaprodaných politiků. Uvedeno ZDE.

* Stále se necháváte ohlupovat vládnoucí elitou, tedy i politiky, kteří z vás dělají totální tupce? :-( UvedenoZDE.

NACISTICKÉ KOŘENY ‘BRUSELSKÉ EU’ Uvedeno ZDE.

Pročpak asi nám v médiích neukazují demonstranty s těmito transparenty???

Všetky médiá klamú – neverte im! Uvedeno ZDE.* Jakým způsobem jsou lidem pomocí propagandy vyplachovány mozky: Propaganda Uvedeno ZDE.

* Podlí "hadi" ve vládě - vynikající video: Jak funguje vláda (Government explained) CZ titulky Uvedeno" target="_blank">ZDE.

* Politici rozkradli naprosto všechno pronesl František Čech na videu s názvem: František Čech o poměrech v politice. Jakým způsobem to dělají je uvedeno ZDE.

* Další vynikající video s CZ titulky: Jednoduchá Pravda - David Icke Uvedeno " target="_blank">ZDE.

* Další vynikající video: David Icke / To všetko je podvod! (globálne otepľovanie) SK titulky Uvedeno " target="_blank">ZDE.

* SVĚTU VLÁDNOU ORGANIZOVANÍ ZLOČINCI Uvedeno ZDE.

Vynikající video: Jak funguje vláda (Government explained) CZ titulky Uvedeno " target="_blank">ZDE.

* Ukažme politikům, že je tady nechceme! Chystá se protestní pochod zemí Uvedeno ZDE.

* Je nejvyšší čas, aby se NEJEN Česká republika rozhodla o referendu o vystoupení z EU. Stali bychom se průkopníkem obnovy demokratické civilizace Evropy. Uvedeno ZDE.

* Island už nechce byť v Únii, vláda zrušila aj referendum. Uvedeno ZDE.

* Nigel Farage: EU skutečně na nic nepotřebujeme Uvedeno ZDE.

Petr Honzejk: Být, či nebýt v EU aneb poučení z norského vývoje Uvedeno ZDE.

Petice za vystoupení ČR z EU a NATO. (kálíme jim NA-TO) :-) Uvedeno ZDE(pošlete to dál prosím)


Ti kteří zpoza scény tahají nitky světového dění si nepřejí aby se lidé stali všestranně soběstační a nezávislí, neboť tím že jsou lidé závislí na regulovaných, ovládaných a zdaněných životních potřebách, tím je každý člověk velice snadno ovládatelný, manipulovatelný a stále více zotročovaný. Pokud nechcete dopadnout tak jak je uvedeno v článku s názvem: USA: Florida vystěhovala ženu, která si vyráběla svou vlastní elektřinu (uvedeno ZDE) pak je nejvyšší čas se mocipánům už konečně vzepřít a nenechat se sebou již nijak manipulovat.

Je potřeba začít si vytvářet to co je uvedeno ve videu: Zeitgeist: Moving Forward (český dabing) Všem vřele doporučují shlédnout toto velice zajímavé, oči otevírající a inspirující video od začátku až do konce úplně celé. Uvedeno " target="_blank">ZDE. Vysvětluje se v něm mimo jiného i proč je třeba skutečných odborníků a ne politiků a proč je třeba upustit od tržního hospodářství, které ničí nejen jednotlivce a jednotlivé společnosti, ale i celou naši planetu.

Článek úzce související s výše uvedeným videem se jmenuje: Politika plánovaného zastarávání výrobků a dopad nejen na ekologii. - ZDE.

Další úzce související článek: Velice jednoduchý a efektivní způsob jak z dnešního plno automatizovaného světa odstranit nezaměstnanost, aneb co znamená opravdová demokracie. Uvedeno ZDE.


Vadí vám tento prohnilý, zkorumpovaný, zaprodaný svět ovládaný bezohlednými, necitnými nenasyty? Mělo by, neboť pokud náš svět urychleně kompletně od základu nezměníme, tak hrozí nejen zničení celého ekosystému planety, ale i to, že lidstvo samo sebe velice brzy zcela zlikviduje a vyhubí! 

Říkáte si, že vás se tohle vše netýká, že to do své smrti již nějak doklepete? Pokud ano, dejte pozor, aby náhodou nebyla předčasná a příliš bolestivá! Proč je objasněno např. v článku s názvem: Lidé nyní udělají společně kvantový skok, nebo projekt Lidstvo může v troskách skončit - ZDE. Související článek: Nové poselství Hathorů z 20.12.2013 - K situaci ve Fukušimě. - ZDE.

Zánik celé lidské civilizace hrozí i z jiných důvodů. Podrobnosti naleznete na videu s názvem: Plastová planeta. - ;feature=share" target="_blank">ZDE.


* Je lidská rasa pouhou nevychovanou konzumní bezohlednou bezcitnou kanibalní chátrou, která, pokud se rychle nevzpamatuje, tak sama sebe zahubí? Posuďte to sami! - ZDE. Ryba ovšem smrdí od hlavy a proto je třeba odstranit hlavní vřed, ze kterého vyrůstají destruktivní "metastázy". Úzce související video s názvem:Ryba smrdí od hlavy. - ZDE. Úzce související článek s názvem: Psychopati v politice a mezi manažery. Výborné video s názvem: MUDr. Jan Hnízdil - Proč občané z politiky stůňou. - ZDE.

                         konec světa versus konec lidské zabedněnosti, lhostejnosti a chudoby
                                                           Kterou cestu si vyberete?

EU považuje za důležité očipovat všechny živé bytosti, podaří se jim to? Uvedeno ZDE. Je nejvyšší čas povstat a nechat se již více manipulovat a zotročovat, jinak se vám může stát, že nakonec skončíte jako očipované, dálkově ovládané "opičky", se kterými si ne-mocní mohou dělat co se jim jen zlíbí. Pokud jste četli Orvellovu knihu 1984, tak jistě chápete o čem je řeč. Mrazivě přesný román 1984 zůstává aktuální i dnes. Více podrobností je ZDE. Audio kniha s názvem: George Orwell - 1984 - Kapitola 1 - audiokniha česky je " target="_blank">ZDE. Úzce související článek: Plány na čipování novorozenců v USA a Evropě - ZDE. Co znamená sestupný vývoj, co vzestupný vývoj, kam který z nich vede a proč a který z nich si vyberete vy? - ZDE.Uvědomte si, že čím více si necháme líbit, tím více s námi budou orat! Takže pokud nechcete skončit jako očipovaná, na dálku ovládaná cvičená opička, pak je nejvyšší čas abyste pomohli vládnoucí psychopaty zastavit. Takže se vzpamatujte dříve než by bylo již pozdě a dejte ne-mocným všemožnými způsoby jasně najevo, že se sebou již nenecháte manipulovat a nedovolíte jim aby vás nadále ovládali a zotročovali. Čím více nás bude, tím rychleji se celá jejich mocenská struktura zhroutí.

Systém, kterým jsme ovládáni a zotročováni, se zhroutí tím rychleji, čím méně ho budeme podporovat a živit. - ZDE.

* Byzantský katolický patriarchát podává na USA žalobu u ICC (Konečně někdo, kdo si to nenechá líbit!!!) -ZDE. 

* 250 milionů protestů po celém světě od 1979 - 2013, vyobrazené v jednom postoupném časovém zobrazení. (Všimněte si jak se protesty po celém světě rok od roku rapidně zvyšují.) Naleznete to ZDE, na videu s názvem: Protest on the planet from 1979 to 2013 (re-upload) (toto a některá jiná videa z youtube mažou, takže pokud odkaz již nebude fungovat, tak si ho pod tímto názvem pomocí Gogol vyhledávače nejděte někde jinde)

* Jan Hnízdil: Političtí psychopati nás vedou ke zkáze, možná i k válce. - ZDE.

* Kde se/lže stát, tam promlouvají ulice. - ZDE.


* EÚ si nastavila předpisy tak, že jimi může kdykoliv zruinovat kterýkoliv členský stát. Podrobnosti ve videu s názvem: Drsné video: Evropský stabilizační mechanismus (euroval - ESM) CZ titulky - " target="_blank">ZDE.

* Proti zachraňování eurozóny bývalý senátor ODS Petr Pakosta na akci Svobodných - ZDE.

* Je nejvyšší čas, aby se NEJEN Česká republika rozhodla o referendu o vystoupení z EU. Stali bychom se průkopníkem obnovy demokratické civilizace Evropy. - ZDE.

Island dal Evropské unii košem, zůstal nezávislý a je na tom lépe - ZDE.

* Ukažme politikům, že je tady nechceme! Chystá se protestní pochod zemí - ZDE.


Máte vůbec tušení, co se celosvětově děje? Zřejmě ne, proto je třeba se informovat a setrvat v obraze. 

* 80 zemí světa vytvořilo alianci proti intrikám starého světového řádu. - ZDE.
Mezi kabalou se šíří chaos a panika, brzy padnou další hlavy. - ZDE.
* Systematické odkrývání kabalistů se zrychluje s čistkou Vatikánské Banky (IOR), masívní demise, masívní propouštění, atd. - ZDE.
* Video: Jak znicit Illuminaty (kabalisty) - ;feature=related" target="_blank">ZDE.
* V Bruselu se konají mnohatisícové akce proti politice EU - ZDE.

Ne-mocní kteří ovládají tento svět nám mohou přikazovat, zakazovat a manipulovat s námi jen tak daleko, jak dalece si to necháme líbit! Když si to líbit nenecháme, tak s námi nic nezmohou, neboť jich je jen pouhá hrstka, avšak nás jsou miliardy!


Víte, že váš vlastní osud, osud vaší rodiny a vašich dětí, i osud celé této planety je jen a jen ve vašich/našich rukou?! - ZDE.


* Vynikající video: David Icke - O svobodě CZ titulky - " target="_blank">ZDE.

Zatajované technologie které zachrání svět budou snad již velice brzy zpřístupněny - ZDE.

zdroj:http://inner-light.ning.com/forum/topics/proc-je-treba-usilovat-o-to-abychom-vsichni-co-nejdrive-vystoupil

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře