Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Policie a úřady nezasahovaly proti pedofilům. Bály se obvinění z rasismu. Až tisíc dětí má kvůli politické korektnosti zničené životy, některé zemřely

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Britská média informují o skandálu, k němuž došlo v Telfordu. Až tisíc dětí se stalo obětí pedofilů, některé zemřely. Úřady a policie otálely s vyšetřováním, jelikož se bály, že budou obviněni z rasismu.


Od roku 1980 se v Telfordu stalo obětí pedofilů až tisíc dětí z etnických menšin.

  • policie-a-urady-nezasahovaly-proti-pedofilum-baly-se-obvineni-z-rasismu-az-tisic-deti-ma-kvuli-politicke-korektnosti-znicene-zivoty-nektere-zemrely-stitky-pedofil-velka-britanie-napiste-svuj-nazor-britska-media-informuji-o-skandalu-k-nemuz-doslo-v-telford

Policie a úřady nezasahovaly proti pedofilům. Bály se obvinění z rasismu. Až tisíc dětí má kvůli politické korektnosti zničené životy, některé zemřely

Britská média informují o skandálu, k němuž došlo v Telfordu. Až tisíc dětí se stalo obětí pedofilů, některé zemřely. Úřady a policie otálely s vyšetřováním, jelikož se bály, že budou obviněni z rasismu.Od roku 1980 se v Telfordu stalo obětí pedofilů až tisíc dětí z etnických menšin. Policie a úřady věděly o odporných praktikách už od devadesátých let, ale otálely s vyšetřováním několik let. Důvodem byl strach z nařčení z rasismu.

Britská média uvádějí děsivé příběhy obětí, které se pravidelně obracely na policii a sociální pracovníky, ale pokaždé byly jejich stížnosti přehlíženy.

Vyšetřování ukázalo, že úřady v Telfordu vedly oběti znásilnění a sexuálního otroctví jako prostitutky, přičemž devianti z Blízkého východu úspěšně zastrašovali své oběti, některé dokonce nutili k sebevraždám a cpali je drogami.

Celá věc vzbudila větší pozornost teprve tehdy, když zemřely tři ženy, matka a její dvě dcery. Uhořely v domě podpáleném šestadvacetiletým Azharem Ali Mahmoodem. Jednou z obětí byla šestnáctiletá Lucy Loweová, která porodila Mahmoodovo dítě ještě ve věku čtrnácti let. Mahmood si nyní odpykává trest sedmnáct let vězení za vraždu, ale nebyl obviněn z trestného činu sexuálního zneužívání.

Jak uvádí The Guardian, v souvislosti se zneužíváním dětí v Telfordu bylo po policejním vyšetřování zadrženo v roce 2013 jenom sedm mužů.

Konzervativní poslankyně Lucy Allanová v rozhovoru pro The Mirror uvedla: „Je třeba provést důkladné šetření ohledně sexuálního zneužívání dětí v Telfordu, aby mohla mít naše společnost naprostou důvěru k úřadům.“

Není to první takovýto skandál ve Velké Británii. V roce 2014 vyšlo najevo působení pákistánského gangu z Rotherhamu na severu Anglie. Úřady tenkrát také tolerovaly působení deviantů. Gang znásilnil stovky dětí. Podle odhadů se jeho obětí v průběhu šestnácti let stalo přinejmenším jeden tisíc čtyři sta dětí.

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 damirr@volny.cz 2018-03-20 10:57
Je to na pováženou co se děje kvůli nařčení z rasizmu. Ale rasizmus byl, je a bude pokud bude svět s lidmi různých barev a kulturou i vzděláním. Proč však do toho tahat marxizmus nebo neomarxizmus. To je naprostá pitomost. Na vládnoucí posty se dostali idioti, kteří se jen schovávají za kulisu rasizmu. A tak za tooto kulisou se majoritní komunita chrání proti nařčení. Jenže kriminalita je jen kriminalita a tam nelze rozlišovat nebo tolerovat kriminální činy kvůli nařčení z rasizmu. A ta verbež která do Evropy dotáhla za vidinou prospěchu se jen chrání "antirasizmem" před oprávněným pronásledováním kvůli trestným činům. Tady pomůže jen "tvrdá ruka a zbraně" a bez výjimek. Islám je ta nehorší "civilizace" pokud se tak dá tato zrůdnost nazvat.
#1 epshark@seznam.cz 2018-03-20 09:07
Bohužel, je to tak. Británie je ztracena. Ani brexit ji nezachrání. Radikální marxisté a islamisté už okupují všechny důležité instituce. zachránit se může británie jenom za cenu krvavé revoluce. Británie vyhrála jednu bitvu - brexit, ale musí i vyhrát tu druhou - porazit vlastní neomarxistické elity.
http://www.epshark.cz/clanek/260/anglie-levicovy-fanatismus-prebira-vladu

Facebook komentáře