Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

NĚMECKÁ VLÁDA ZMĚNILA ÚSTAVU – ÚTOČNÁ VÁLKA ZE STRANY BRD OD 01.01.2017 NENÍ TRESTNÝM ČINEM

01. prosince 2016 odhlasoval německý Bundestag zrušení § 80 trestního zákona s platností od 01. ledna 2017. Dle tohoto zákona bylo Německu znemožněno plánovat útočnou válku. Přesněji podle článku 26, § 1 Německé Ústavy:
„Ten, kdo připravuje útočnou válku (článek 26, § 1 Německé Ústavy), na které se má podílet Spolková republika Německo, a tím přivodí Spolkové republice Německa nebezpečí války, bude potrestán doživotním odnětím svobody nebo odnětím svobody trvající ne méně než deset let.“

  • nemecka-vlada-zmenila-ustavu-utocna-valka-ze-strany-brd-od-01-01-2017-neni-trestnym-cinem

Z jakého důvodu byl tento zákon zrušen lze jen spekulovat. Faktem ale zůstává, že Německo dostalo od NATO vrchní velení nad vojenskými operacemi v Pobaltí a v blízkosti ruských hranic. Od 01. ledna 2017 může tedy Spolková republika Německo opět poprvé od roku 1945 zahájit a podílet se na útočných válkách.

Zrušení tohoto zákona proběhlo v tichosti a média o něm neinformovala. Většina německého obyvatelstva tak o zrušení tak závažného zákona vůbec neví. Informuje o tom německý web Anonymous.

zdroj:http://freedomeurope.eu/nemecka-vlada-zmenila-ustavu-utocna-valka-ze-strany-brd-od-01-01-2017-neni-trestnym-cinem/

 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 damirr@volny.cz 2017-01-05 07:02
A tak nám frau Hitler zřejmě plánuje potají 3. světovou válku. Ovšem pokud se pokusí vyvolat 3. světovou válku, pak Německo bude definitivně "vymazáno" z mapy světa a pokud se připojí ostatní státy Evropy, pak přestane existovat i celá Evropa. A zánik se blíží, je za pět minut dvanáct a lidé by si to měli uvědomit a začít rychle jednat. Vládnou nám psychopati a ty je třeba eliminovat a co nejrychleji, než bude pozdě. A Obama cení zuby a chystá další podraz.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře