Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Merkelová musí jít!

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Německá kancléřka Angela Merková má krev „na ústech“. Je zodpovědná za smrt devíti lidí zabytých při teroristickém útoku v pondělí večer v Berlíně. Přímo je sice zabila ruka Pákistánského ilegálního imigranta, který řídil kamion, jimž najel do davu nakupujících na vánočních trzích. Jenže toho stejně jako statisíce dalších – z nichž mnozí páchají kriminální činnost, pozvala do Německa kancléřka Merkelová. Je tedy spolupachatelkou tohoto hrůzného činu. Stejně jako stovek znásilnění německých žen. Stovek tisíc krádeží, které páchají ilegální imigranti. Porušování schengenských zákonů, které řídí pohyb na vnější hranici EU a Dublinských zákonů, které upravují azylovou proceduru, k němuž přímo nabádala, je vedle toho „jakoby banalita“. Jenže právě ona je příčinou bezprecedentního nárůstu násilí a vražd páchaných ilegálními imigranty. A také atentátu v Berlíně.

  • merkelova-musi-jit

 

 
  
  
Počet mrtvých v důsledku teroristického útoku přitom může ještě vzrůst. Velká část z padesáti zraněných je v době psaní tohoto článku v kritickém stavu. Mrtvý je zřejmě též bratranec Polského majitele kamionu, který vůz řídil před tím, že jej ukradl Pákistánský imigrant. Vrah z náměstí u Gedächtnieskirche V Německu pobýval od jara letošního roku. Přišel v rámci invaze ilegálních imigrantů, které do země pozvala kancléřka Merkelová. 

V Berlíně je Gedächtnieskirche nejvýznamnější křesťanská stavba. Asi jako u nás chrám svatého Víta. Vánoční trh na náměstí před Gedächtnieskirche je pro Berlíňany totéž co pro Vídeňáky Kristkindlmark. Součást národní tradice. Pákistáncův útok je tedy aktem agrese proti křesťanství a německé národní tradici. Tradici země, která mu dala azyl. Pro nás zcela odporný čin. Pro něj a obávám se řadu jeho následovníků, je to běžná součást víry. Džihád v praxi. 
 

Nejen to, že jej a řadu jemu podobných, německá kancléřka do země pozvala, ale i zavedení cenzury na informace o imigrantských pachatelích trestných činů, lze hodnotit nejen jako spolupachatelství. Dnes už je díky internetu a facebooku známo, že policie měla nařízeno „tutlat“ stovky sexuálních obtěžování o silvestrovské noci v Kolíně nad Rýnem. Stejně tak, že policii je zakázáno informovat o tom, že zjištěné kriminální činy – zejména znásilnění - páchají imigranti. To co Merkelová a její vláda provádí je v podstatě vlastizrada. Merkelová dnes již pro Německo může udělat jen jedinou dobrou věc. Omluvit se německým občanům za všechny kriminální činy a příkoří, které páchají ilegální imigranti. A podat demisi.
 
zdroj:http://www.novarepublika.cz/2016/12/merkelova-musi-jit.html

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#3 Blahomír Skoupý 2016-12-21 19:32
Pane Kunšteku, omluva.
V tom původním "zdroji" jsou jiné prohřešky, a je jich víc.
#2 Blahomír Skoupý 2016-12-21 19:30
Pane Kunšteku,
při tom přepisování článku byste nemusel vnášet pravopisné chyby (které v původním zdroji nejsou). Ani opisování vám nejde...
#1 damirr@volny.cz 2016-12-20 12:44
Jen se divím, že německý národ ještě nepovstal a tu babu Merkel nevyhnal z vládního doupěte. Už to měl udělat dávno. Ta svině snad ani není člověk.

Facebook komentáře