Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Maďaři v celostátním průzkumu naprostou většinou odmítli “Sorosův plán” masové migrace

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Naprostá většina voličů, která se podílela na vládním průzkumu nazvaném “národní konzultace” odmítla tzv. Sorosův plán. Oznámil to mluvčí maďarské vlády Bence Tuzson.

Ten také řekl, že tato poslední “národní konzultace” byla zatím nejúspěšnější v historii těchto průzkumů a podílelo se na ní 2,3 milionů voličů. Do 7.prosince se podařilo zprocesovat 1,5 milionu z nich, tedy dvě třetiny, a 99 procent hlasů bylo platných.

  • madari-v-celostatnim-pruzkumu-naprostou-vetsinou-odmitli-sorosuv-plan-masove-migrace

Téměř všichni zúčastnění odmítli ideu, že v rámci Sorosova plánu by se v Evropě měl ročně usadit 1 milion imigrantů, plot okolo Maďarska by měl být rozebrán a imigranti rozmístěni mezi členské státy EU podle povinných kvót.

Tuzson také řekl, že drtivá většina dotázaných odmítla tvrzení, že “stát by měl na každého imigranta přispět částkou 9 milionů forintů,” stejně jako že v případě některých trestných činů by se na imigranty mělo pohlížet shovívavěji.

Ti, kdo vládní dotazník vyplnili, také odmítli ideu, aby maďarský jazyk a kultura byly změněny nebo zatlačeny do pozadí, nebo aby státy, které Sorosův plán odmítají musely zaplatit pokutu.

Mluvčí zopakoval, že “vláda bude se schématem povinných kvót bojovat a bude hájit pozice maďarského lidu jak doma tak v Evropě.”

zdroj:https://stredoevropan.cz/2017/12/11/madari-v-celostatnim-pruzkumu-naprostou-vetsinou-odmitli-sorosuv-plan-masove-migrace/

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2017-12-14 09:19
Maďaři mají pravdu. Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovský ch konferencích. Chtěl by islamizovat Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu.

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

Facebook komentáře