Nepomohl ani fakt, že dohromady francouzské úřady povolaly do služby přibližně 140 000 policistů, četníků, vojáků, hasičů a záchranářů.

„Veselo“ bylo i v Německu. Například v Kolíně nad Rýnem se opakovaly četné sexuální útoky z předminulého roku. Ačkoliv se německá policie na Silvestra pečlivě připravovala a kolem kolínského Dómu a hlavního nádraží postavila zátarasy, násilníci měli opět převahu. Ženy z celého města hlásily, že se staly oběťmi zvrhlých sexuálních útoků. Policie však to, že opět útočili migranti z Afriky či Blízkého východu, nechce potvrdit, pouze lakonicky konstatovala, že „migrační pozadí nemůže rozhodně vyloučit“. Po zkušenostech s informováním ze strany německých úřadů a médií lze však celkem snadno dedukovat, že kdyby o migranty nešlo, bylo by to dávno řečeno.

Podobná hlášení přicházela i z dalších německých měst.

Těžký útok měli na svědomí „muži arabského vzhledu“ v Drážďanech. Na místním vlakovém nádraží došlo k bitce mezi nimi a německými mladíky. Podle drážďanské policie šla skupina šesti německých mladíků ve věku od 14 do 17 let okolo 17.30 na Silvestra pěšky ve směru zastávky Hauptbahnhof-Nord, když je začala provokovat jiná skupina mladíků.

Poté skupina 15 mladých mužů „arabského vzhledu“ 6 Němců napadla. Dva z mladých Němců byli napadeni noži, jeden sedmnáctiletý hoch utrpěl probodnutí plíce a těžce zraněný byl odvezen do nemocnice. Arabové se po vyhrané bitce rozutekli směrem k hlavnímu nádraží a nebyli dopadeni.

Tohle byly jen vybrané případy, o kterých média alespoň informovala. Aby měl laskavý čtenář lepší představu, jak vypadá poklidný Silvestr v multikulturní Evropě. Co se asi dělo v takovém švédském Malmö?

zdroj:https://www.casopis-sifra.cz/klidny-silvestr-ve-francii-horelo-tisic-aut-v-koline-nad-rynem-opet-dochazelo-k-sexualnim-utokum-v-drazdanech-napadla-a-pobodala-skupina-arabu-mistni-mladez/