Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

To nesmíme dopustit !!!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Je jasné, že nejde o náhodnou migraci. Jde jednoznačně o plánovaný přísun vetřelců, tak aby zločinný a úchylný plán globalizátorů a jeji politických loutek rozbít suverenní státy a národy byl dokonán. Program EuroMed počítá s 85 milióny "obohacovačů jenom do roku 2030.

  • to-nesmime-dopustit
Kdybychom na tento plán přistoupili, tak nám pravidelně nasunou každý rok 40-50 tisíc vetřelců. To je za 20 let MILIÓN(!) vetřelců. Protože si pozvou ženy a další členy rodiny a rozmnožují se jak kobylky (běžně 6-8 dětí), hrozí nám, že jich za brzy bude 10-15 miliónů ! A naše děti budou otroci ve své zemi ! A to nesmíme dopustit !
 
Multikulturní kryptofašistická Uhnie je v podstatě již mrtvola. Jen havloidní lůza to nepoznala a tak její uctívání EU je vlastně sadomasochistická nekrofílie.
 
Je to zrůdný fašistický projekt, kde menšiny homosexuálů, zoofilů, pedofilů a jiných úchyláků, dále zvrácenosti jako genderismus, feminismus, juvenilní justice a jiné "vymoženosti" fašizoidního liberalismu, všechny možné menšiny národnostní, etnické, náboženské, zdravotně handicapované a desítky dalších parazitují na většinové společnosti a žijí na úkor její práce za pár korun.
 
A tak VĚTŠINA občanů je všemi těmito minoritami označována za xenofoby, rasisty, radikály a dokonce i fašisty a systematicky diskriminována. A to nemluvím o samozvané elitě - hrstce těch nejbohatších parazitů. A této zvrácenosti říkají demokracie.
 
Žádná 100 % demokracie nemůže existovat. Jsou jen dvě možnosti :
 
1) Menšina zotročuje většinu =  fašismus.
 
2) VĚTŠINA vládne všem !
 
Do kdy si my - VĚTŠINA necháme líbit, aby na nás parazitovaly menšiny?
 
Setrvání ČR v EU je cesta islamizace a zániku českého národa:
 
1)EU=Německo je IV. Reich. My jsem již teď ztratili podstatnou část suverenity a jsme jen protektorátem EU.
 
2.)EU=Německo dosvědčuje všemi činy, že cílevědomě provádí řízenou islamizaci Evropy a nehodla se této zrůdné vize vzdát.
 
3.)Naše politické loutky, "elity", mediální presstitutky a ostatní kolaboranti a zrádci v tom usilovně napomáhají.
 
4.) Setrvání v EU nam garantuje, že se nebudeme moci diktátu kryptofašistické multikulturní demokratury ubránit a ČR tak kromě dluhového otroctví neoliberálního kapitalismu bude v područí islamizovaného Eurofašismu a český národ ztratí poslední zbytky suverenity a své identity.
Brzy se budeme muset rozhodnout, kterým směrem se dát:
 
1.)EU=Německo=Islámský chaliffát = ZÁNIK
 
2.)Rusko + ostatní země světového společenství = vlastní, sociálně spravedlivý, suverénní stát bez elit.
 
Žádné další možnosti nejsou !!! Musíme postavit do čela lidi, kteří budou garantovat přežití českého národa !!!
 
Podívejte se do Francie, Německa, Švédska, Holandska - násilí už začalo a bude dále jen eskalovat !!!! Bohužel, i k nám to přijde v důsledku konání kolaborantů a zrádců jako je celá parazitní banda samozvaných (j)elit po hadráku!
 
A je jasné, že také u nás půjde do tuhého. Za rozvrácený stát, chaos a násilí, za budoucí oběti, za to vše mohou nejen ty samozvané elity - plutokrati, oligarchové, banksteři, mediální presstituti a politické loutky - ale všichni paraziti a podporovatelé zločinného, otrokářského systému mutli-kulti neoliberálního kryptofašismu, který v EU vládne.
 
A proto dojde k revoluci zcela nepochybně. Ta ovšem nebude "sametová", ani omylem. Bude "konopná" a "přítel Kalašnikov" bude potřeba na všechny parazity a kolaboranty se současnou totalitou!
 
Euroislámský fašismus pod vedením zrůdy Merkel provádí cílenou genocidu evropských národů. Havloidi a ostatní politické loutky ve většině parlamentních stran jim pomáhají s celým stádem sluníčkářů, vítači a jiných psychopatů a sociopatů s vymytými palicemi.
 
Musí být jmenována vláda národní záchrany z lidí, kteří budou zárukou, že imigracim nedovolí a zajistí vystoupení z novodobého "žaláře národů"=EU a vystoupení ze zločineckého a agresivního paktu NATO.
 
Pak musí český národ definovat, co je jeho národní zájem, smysl jeho existence, i jaká bude cesta rozvoje. A to nemůže být žádný parazitický a otrokářský kapitalistický systém , ale demokratická a sociálně spravedlivá společnost bez elit.
Evropané jako celek mají jenom jedinou možnost, Vzepřít se zrádným politikům a jejich pomahačům. Znamená to svrhnout kolaborantské a zločinecké vlády a všechny osoby, které se přímo i nepřímo podílejí na genocidě vlastního národa, je nutno zlikvidovat. Musejí také zlikvidovat všechny vetřelce. Pak začít budovat sociálně spravedlivou společnost bez elit!

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2018-07-27 08:27
Nesmíme! Afrika má obrovský problém. Počet obyvateľov má stúpnuť  1 miliardy dnes na 4 milirady v roku 2100. takže migrácia do Európy bude nekonečná. Jediná šanca jak zachrániť Európu je zatvoriť hranice. Bohužial naše elity sa snažia túto migráciu zlegalizovať. Strašné. Jedine Maďarsko to odmietlo.

http://www.epshark.cz/clanek/715/africky-populacni-boom-hrozba-pro-budoucnost-evropy

Facebook komentáře