Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Povolení v Číně by měl zajistit primátor Hřib a jiní "političtí velikáni".

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Nějak je v tichosti je zpráva, že se pro zdravotnický materiál do Číny zatím nemůže odletět. Oficiální důvod? ... chybí vyřídit nějaké formality.
Kellnerova PPF slíbila dar, pro který v Číně zajistila 120 tun zdravotnického materiálu. Vláda vyčlenila letadla, ale zatím nic ...

  • povoleni-v-cine-by-mel-zajistit-primator-hrib-a-jini-politicti-velikani

V Číně asi studují, zda vůbec může letadlo do Prahy odletět, když už ta spolupráce byla, díky nezměrné politické prozíravosti primátora Hřiba a jemu podobných velikánů, s velkým humbukem vypovězena.

Jsem přesvědčen, že Čína nakonec souhlas vydá a materiál se v ČR ocitne - možná i proto, že orel much neloví. Ale zrovna tak jsem přesvědčen, že přijde den, kdy Hřibovi a všem jemu tleskajícím hňupům bude uštědřena morální facka. Další komentář k politické prozíravosti vypovězení partnerské smlouvy s Pekingem zajisté netřeba.

Jen ještě připomenu bývalému pornoherci Jandovi a všem zastáncům "evropských hodnot a solidarity", že Merkelovic soudruzi zadrželi nejen zásilky zdravotnického materiálu pro Rakousko a Švajc, ale nově zabavili materiál mířící do ČR. Tady bych prosil správce wikipedie, aby nově definovali, co obnáší "EU solidarita". Taktéž netřeba dalšího komentáře. Po epidemii už EU kecy a žvásty nebude doufám zajímat opravdu nikoho.

Dále stojí za zajímavost ukázka myšlení v Americe, v Evropě a v Číně. O co jde - blízko nějaké vakcíně ~ léku na COVID19 by měly být firmy v Německu a v USA. A právě firma z USA se soudně (!) domáhá v podstatě zákazu poskytování výrobku Číně, protože ta neomaleně a drze prohlašuje, že jej následně poskytne všem zadara. Ze stejného soudku je pak případ z Německa, kdy Trumpovi na požadavek, aby dali lék USA odpověděli, že ho dají všem ... Dalšího komentáře doufám opět netřeba.

Takže co v mezičase víme - EU naprosto o ničem, vedoucí stát EU Německo si solidaritu vysvětluje zcela specificky (tak nějak spíše sobecky), útočící "obranný" spolek NATO je tady pro zájmy nevíme koho a zámořský přítel největší je na prachy, že by se jeden štěstím k smrti uplakal.

Dostali jsme se do pěkné společnosti. Už jen chybí, aby nás v novém Mnichovu někomu prodali. Mějme na paměti starou pravdu - po ovoci poznáte je ... a zařiďme se podle toho v době pokoronavirové.
Licence článků: k volnému převzetí za účelem zveřejnění.

Autor: David Dvořák |

Zdroj: https://daviddvorak.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=747432

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Jánošík 2020-03-17 18:18
Otec mi vždy vravel : nikdy never anglosasovi . Neskôr, ako zamestnanec firiem,
v ktorých som bol obklopený týmito nadľuďmi som sa vždy riadil otcovou radou.
Na rozdiel od iných kolegov z východu som tak nikdy nezažil v týchto firmách sklamanie a rozčarovanie.

Facebook komentáře