Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Politicky nekorektně o islámu

Hodnocení uživatelů:  / 9
NejhoršíNejlepší 

Mám už plné zuby keců, že terorismus je jen takový úlet, chybička v matrixu, zatímco islám sám o sobě je mírumilovný. A ještě méně trpělivosti mám s těmi, kdo tvrdí, že je špatné odsuzovat kvůli pár jedincům celé náboženství.
V koránu je nejméně 109 veršů vyzývající k zabíjení lidí jiné víry či bez víry. Často jsou tyto výzvy velmi popisné, vždy naléhavé. Je to muslimovo poslání i povinnost, které se nesmí vyhnout, jinak ho stihne trest Allaha. TADY máte ty verše i s výkladem v angličtině. Jestli dáváte přednost češtině, skvělý rozbor násilí v islámu od Tomáše Haase najdete ZDE. Drobná citace:

(Al-Anfal, 8-17)” Nezabil jsi je ty, zabil je Alláh. A když jsi hodil (kámen) nebyl jsi to ty, kdo jej hodil, ale byl to Alláh, který hodil, aby vyzkoušel věřící jeho spravedlivým soudem. Vpravdě, Alláh je vše slyšící, vše znající.

  • politicky-nekorektne-o-islamu

 

Muslim vám poví, že islám stojí na pěti základních pilířích. Víra v Allaha, pravidelná rituální modlitba, charita, půst a pouť do Mekky. Jenže podle některých existuje šestý pilíř víry. Džihád, tedy Svatá válka proti nevěřícím.

Namítnete, že z více než miliardy lidí vyznávající islám je většina mírumilovná. Na to vám dám skvělou odpověď, která ovšem není z mé hlavy. Brigitte Gabriel, původem libanonská křesťanka, odpovídá takto:

K islámu se dnes hlásí 1,2 miliardy lidí po celém světě. Ovšem, že nejsou všichni radikální, většina je mírumilovná. Zpravodajské služby odhadují počet radikálů zhruba 15 až 25 %. To se bavíme o 180 až 300 miliónech lidí, kteří svůj život zasvětili boji za zničení západní civilizace. To je tolik lidí, jako dnes žije v USA. Proč nás zajímá těch 15 až 25 %? Protože jsou to právě radikálové, kteří řezají hlavy a vraždí. Podívejte se na historii. Většina Němců byla mírumilovná, přesto nacisté zavraždili 60 miliónů lidí. Fakt, že většina Němců byla mírumilovná, tedy nic neznamenal. Většina Rusů byla také mírumilovná, přesto mají na svědomí 20 miliónů lidí, čímž ta mírumilovná většina byla irelevantní. Také v Číně byla většina Číňanů mírumilovná, přesto Čína dokázala zabít 70 miliónů lidí, mírumilovná většina znovu nic neznamenala. V Japonsku za druhé války byla většina lidí mírumilovná, a přesto Japonci zabili 12 miliónů lidí napříč Asií, většinou bajonety a šavlemi. Mírumilovná většina ani tady nic nesvedla. V září 2001 žilo v USA 2,3 milionů muslimů a přesto stačilo jen 19 radikálů, aby zabili 3000 lidí a dostali Ameriku na kolena. Mírumilovná většina byla irelevantní... Je čas hodit politickou korektnost do koše, kam patří.

Dobroserští demagogové moc rádi srovnávají korán s Biblí, což je naprostá pitomost ze tří hlavních důvodů.

1. Násilné verše v Bibli najdete ve Starém zákoně, část týkající se křesťanů je naopak plná odpouštění a nastavení druhé tváře.

2. Křesťanství od dob křižáckých válek a pálení čarodějnic prošlo několika obrodami a modernizacemi. Nikoliv islám a Korán. Ten je neměnný a doslovný.

3. Islám není náboženství, ale ideologie. Byl jím celých 1400 let a má dva hlavní cíle. Víru v Allaha a dobít svět nevěřících a přetvořit ho ve svět věřící v Allaha. Více ZDE. V Bibli se tak maximálně posílají dopisy různým národům.

Když už jsme u toho, jak islám zůstal křečovitě zabrzděný v sedmém století, právě tak jsou na tom i jeho uctivači. Tohle není Pákistán nebo Írán. To je Londýn 2015. A není to úlet, takových videí z celé Evropy i USA jsou na youtube mraky.

Podle průzkumu dánského psychologa Nicolai Sennels největším problémem muslimů je právě islám. Zatímco západní civilizace už dlouho příbuzenské svazky v užší rodině přísně trestala, v zemích islámu je to povolené a běžné. Masivní plození inbredních dětí, tedy narozených rodičům, kteří jsou blízcí příbuzní, v muslimské kultuře mohl snadno způsobit prakticky nevratné poškození muslimského genofondu, včetně rozsáhlé škody na jejich inteligenci, duševním a tělesném zdraví. Podle Sennelse, téměř polovina všech muslimů na světě jsou inbrední.

V Pákistánu se toto číslo blíží 70 %, více než polovina pákistánských přistěhovalců v Anglii je inbrední. Podle BBC u pákistánské rodiny v Anglii je 13x vyšší pravděpodobnost recesivní genetické poruchy. I když Pákistánců narozených ve Velké Británii je okolo 3 %, 33 % má genetické vrozené vady.

Zaznamenané svazky v rámci blízké rodiny jsou 67 procent v Saúdské Arábii, 64 v Jordánsku a Kuvajtu, 63 v Súdánu, 60 v Iráku, 54 ve Spojených arabských emirátech a Kataru.

Podle Dr. Sennelse výzkum ukazuje, že děti z příbuzenských svazků mají nižší IQ o 10-16 bodů a jejich sociální schopnosti se vyvíjejí pomaleji. Riziko IQ nižší než 70, což je hranice retardace, se zvýší o 400 %.

Za posledních tisíc let islámu bylo přeloženo do arabštiny pouhých 100 000 knih. Pro srovnání, v ČR vyjde zhruba 17 000 titulů každý rok.

Sedm z deseti Turků nikdy nečetlo knihu.

Jen devět muslimů v historii získalo Nobelovu cenu, z toho 5 cenu míru.

V roce 2002 bylo 65 miliónů dospělých Arabů negramotných. Více ZDE.

Dr. Sennels konstatuje: “Nižší IQ spolu s náboženstvím, které nepřipouští kritické myšlení, vytváří téměř nepřekonatelné překážky pro mnoho muslimů a omezují jejich úspěch v naší pokročilé společnosti.”

Hodně o jeho výzkumu najdete ZDE, dole jsou odkazy na další zdroje, články, rozhovory. Hezké shrnutí v češtině pak máte ZDE.

No a na závěr ukázka toho, že ty problémy nemají jen v té pokročilé společnosti.

Autor: Jitka Přikrylová

Zdroj: http://prikrylova.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=596109

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 petrgola@mail.ru 2017-04-05 13:47
Chovanec říká, že u nás v ČR nic podobného nehrozí. Pravda je ale jinde, viz : V listopadu 2013 byla na Č.Republiku uvalena – Fatwa , Starší článek - ale stále hrozivě aktuální. . . .

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/na-c.republiku-je-uvalena-----fatwa.--mujahedini-se-k-nam-vraceji-ze-syrie--mstit-se--.html

http://www.ovkscmfm.estranky.cz/clanky/zpravodajstvi/cvalin--kscm---seznam-tajne-sluzby-fsb-obsahuje-jmena-bojovniku-ze-syrie--kteri-operuji-i-v-cr.html

Facebook komentáře