Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Migrace a HIV

Hodnocení uživatelů:  / 5
NejhoršíNejlepší 

Se zastánci migrace jsme se shodli na jednom. Že totiž 66 procent národa českého s touto nesouhlasí. V Německu s migrací nesouhlasí až 80 procent občanů. Pokud si uvědomíme, že každý stát je také živým organismem a jednotlivé státy EU jsou jako buňky žijící v jakési symbióze, tvoříce jedno tělo, můžeme směle říci, že pokud je buňka z 80 procent nespokojená s vnitřním prostředím v sobě samotné, jedná se už o celkem závažné poškození její vnitřní rovnováhy.
Bylo by naprosto normální a vaše tělo to dokáže naprosto dokonale, vyvolat odpovídající autoimunitní reakci organismu.

Každá buňka, tak jako i stát, má totiž své prostředky k obnovení vnitřní rovnováhy. Pro nás je to armáda a policie. Armádu a policii ale řídí mozek (parlament). Každá buňka má v sobě také jakousi prvotní obranu, což jsou protilátky, které reagují na vstup čehokoli do prostředí buňky útokem bez toho, aby čekaly, co na to mozek. Díky tomu vaše tělo zahájí ofenzivu proti chřipce dřív, než si uvědomíte, že máte chřipku a jdete si do lékárny pro Paralen.

  • migrace-a-hiv


V státním organismu jsou touto první linií ti tzv. extrémisté. Jsou to vlastně extrémně vyhrocené osobnosti, akční, aktivní, bojovně naladěné, které reagují útokem už jen na náznaky ohrožení. To je ona první hráz a zároveň první nervový vzruch v buňce, který ji má uvědomit o tom, že byla nějak ohrožena a já mám dojem, že tato migrace má jasnou předlohu, kterou je virus HIV. Jedná se tak o autoimunitní onemocnění organismu, kdy buňka, v tomto případě Německo, ztratila schopnost reagovat silou na vnitřní narušení svého přirozeného klimatu. 

Mozek buňky, místo aby zahájil odpovídající reakci, byl infikován myšlenkou pseudohumanismu, která jej přesvědčuje o tom, že cizí parazité jsou žádoucí. Přesně tak se chová v organismu virus HIV než spustí AIDS. Je dobře, že oproti Německu, je u nás jen 66 procent nespokojených s migrací. Znamená to totiž, že buňka jménem Česká republika, si uvědomuje, že některé okolní buňky byly napadeny a že jejich vnitřní prostředí je již rozežíráno zaživa a přeměňováno na hostitelské prostředí pro virus. Extrémisty nevnímám jako nebezpečí. Vnímám je jako důrazné varování autoimunitních operátorů zdraví před nebezpečím. V tomto smyslu každý pseudohumanista je vlastně potenciálním operátorem viru, je přímým ohrožením organismu a jeho vnitřní identity kulturní i společenské. 
Otázkou není, jak dostat od moci toho zlého Zemana, ale naopak, jak ho u ní udržet dost dlouho na to, aby i pseudohumanisté pochopili, že okolní buňky byly přeměněny tak, že ztratili vlastní vnitřní integritu.

To že jste u moci, případně jste v jakékoli míře pro organismus hybnou silou, z vás automaticky dělá první cíl pro zpracování virem. Virus nepotřebuje tvarovat Pepíka, nebo Karla, napadá v první řadě vedení státu a jemu vnucuje svou ideologii. Pokud získá vedení státu, pak má celý stát. A žádný virus není tak hloupý, aby vám vyhrožoval, spíš vám nabídne to, po čem toužíte nejvíce, a vymyje vám mozek představou vzájemné prospěšnosti. Pokud jste intelektuálem, třeba ceněný literát, vynikající lékař, nebo filosof, budete první na ráně, koho si ideologie z venčí omotá kolem prstu. A to jsou ti pseudohumanisté kolem nás, kteří otevírají náruč infekci.

Humanismus byl zneužit a přetvořen v cosi zrůdného. Dvacet procent národa v Německu má dojem, že jsou humanisty a těch zbylých 80 procent že jsou zaostalé opice, které snad měly dávno vymřít, protože nejsou dost lidské. Přitom lidství je souborem všech svých atributů!!! Matka Tereza je stejně člověkem, jako jím byl Hitler, a i když se to asi nelíbí těm, kteří chtějí v lidské bytosti spatřovat jen to nejlepší, odsouvajíce nízké a temné atributy vlastní osobnosti hluboko do nevědomí, zůstává obraz člověka před tváří boží oním středním proudem, člověkem který někdy koná dobro a jindy trochu zla, občas Boha chválí a jindy mu spílá a je to ten střední člověk mezi dobrými a zlými, který je oním zlatým řezem lidství. Extrémismus pseudohumanismu je nejnebezpečnějším atributem dnešní doby, protože předpokládá, že cokoli, co přichází z vnějšku, je lepší než to, co je kolem nás.

Pseudohumanisté nazývají stádem oněch 66 procent národa, která se staví na odpor ilegální migraci. Je zajímavé, že nepřemýšlí o faktu, že zhruba stejné procento stádnosti je přítomno v každém státě a každém národu. Jak by tedy mohlo prospět humanitě a zlidštění státu to, že si do něj přizvete totéž, co již máte doma?

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2016-03-01 08:28
Jako milovník černého humoru jsem se pobavil,ale také nesouhlasím s 66%,u nás je to minimálně 85%,neznám z velmi širokého okolí jediného člověka,který by hltal západní propagandu,spíš e všeobecně lidé nadávají na lži v čt,na to,že musí otročit v západních firmách za drobné a hlavně nemají rádi cigány,to znamená,že určitě budou milovat uprchlíky.

Facebook komentáře