V dokumentech o konspiračních teoriích se uvádělo, že celý kapitalistický systém bude zadlužen tak v obrovských částkách, že přijde kolaps celého tohoto systému. Důkazem je to, že všechny státy západu jsou zadlužené od 40 % HDP do 260 % HDP. Dalším důkazem pravdivosti spiknutí elit je chaos v Evropě skrze občanské války a uprchlíky, kteří utíkají do velmi zadlužené Evropy. Toto současné dění ve světě je důsledek konání politiků, respektive loutek USA a EU, které slouží světovým oligarchům, Iluminátům, Zednářům či Kabale nebo jak se ještě nazývají.

Dnes už je jasné, že Islámský stát je produktem Spojených států, který byl vytvořen a financován jako opozice ISIS, skrze americké tajné služby, proti demokraticky zvolenému prezidentovi Bašádu Asadovi v Sýrii, což přiznal i sám prezident USA, Barack Obama v mainstreamových médiích. Nehledě na to, že velká část serverů píše, že EU dokonce spolupracuje s Islámským státem, jak je uvedeno v odkazu Vlasteneckých novin pod mým článkem. Co je důkazem této politiky je to, že pokud se objeví někde v Evropě skupina uprchlíků, kteří začnou v ulicích Evropy propagovat Islamský stát, začnou ničit v ulicích vše, co jim přijde pod ruku, většinou se neobjeví ani policie, která se pouze objeví při demonstracích slušných občanů, kteří jsou zatýkáni a mláceni obuškem pro pravdu. Toto vše je zdokumentováno na videích, které se šíří po internetu. Dle mého názoru je záměr světových elit takový, že chtějí poškozovat jen slušné lidi a přivést tuto civilizaci do chaosu, válek a vraždění, jak jsem již napsal. Položme si otázku proč.

Je to z důvodu, aby USA profitovalo na zbrojním průmyslu a obchodovalo s levnou ropu Islámského státu, aby tyto obchody udržely dolar jako světovou rezervní měnu. Dále mají přistěhovalci ničit Evropu válkami, chaosem a vraždami, kterými mají snížit populaci dle konspiračních teorií, což se děje. Tento chaos v Evropě má za úkol posílení dolaru na úkor eura. V tomto chaosu demonstrací a válek, chce západ zaútočit dle mého názoru na Rusko, a to už ve stoleté historii potřetí. Západ a celé NATO přesouvá svou vojenskou techniku na východ Evropy a provokuje Rusko, které je na svém území a neohrožuje žádné státy NATO.

Nedávno jsem četl na fb. ,,Hitler nevytvořil nacismus, nacismus vytvořil Hitlera.“ Opět fakta, která jsou pravdivá, protože světoví oligarchové, Zednáři, Ilumináti či Kabala vytvořili nacismus s Hitlerem a dnes v něm pokračují a schovávají se za slovo demokracie, která neexistuje. Takže jak je vidět, historie se opakuje a západ opět probudil po 70 letech nacismus skrze konflikt na Ukrajině, kde podporoval a financoval Pravý nacistický sektor, který vraždil ruskou menšinu, na což muselo Rusko reagovat. Kdyby někdo v Sudetech v České republice začal vraždit německou menšinu, zřejmě by to Brusel či Berlín nenechal bez povšimnutí také, jako nenechal tyto vraždy ruské menšiny bez povšimnutí prezident RF.  Je už více než jasné, že válka není jen výplod chorých mozků, jak nás hlupáci obviňovali, že jsme paranoici a blázni, že jsme upozorňovali roky na pravdivá fakta a hrozbu dle konspiračních teorií, ale potvrzuje se, že jsme měli pravdu. Dokonce i Česká televize informuje, že USA se chystá porušit smlouvu o nešíření jaderných zbraní, takže proto Rusko reaguje o rozmístění jaderných hlavic, takže se dozvídáme o hrozbě světové války každý den z mainstreamových médií.

Celá západní politika Washingtonu a Bruselu se prozrazuje, protože chtějí vyprovokovat Rusko od minulého roku k válce, ale Islámský stát nejsou schopni zneškodnit? Jak úsměvné, že? Kde jsou stíhačky celého agresivního a útočného vojenského paktu NATO, které válčilo s Irákem a Libyí v počtu 1100 útočných náletů denně? Na Islámský stát je prováděno 14 útoků denně. Není tento počet k smíchu? Opět je toto důkaz, že se světové elity, hlavně státy G7 nesnaží záměrně ničit Islámský stát, že světové elity chtějí odvést pozornost od jiné zásadní události a podporují invazi Islamského státu do Evropy před prvním útokem na Rusko. Prostě podporují chaos a uprchlíky, kteří nejsou možná ani uprchlíci, ale členové IS. Zřejmě chce západ odvést tímto problémem pozornost od skutečně připravované světové války, aby se lidé nestihli tomuto globálnímu problému postavit.

Co se týká uprchlíků, vyjádřil se k tomuto problému na internetové televizi DVTV v rozhovoru s Danielou Drtinovou náměstek Europolu a bývalý policejní prezident Oldřich Martinů. Sdělil v rozhovoru pro DVTV, že bezpečností složky na území EU mají problém islámské teroristy odhalit a sledovat. To proto, že tito lidé pracují v malých skupinkách, na internetu užívají šifrovanou komunikaci, nepáchají jinou trestnou činnost a celkově se snaží chovat nenápadně (spící buňky). Islámské teroristy vmíchané mezi uprchlíky je téměř nemožné odhalit. Rozhodně to nebudou lidé, kteří by po příjezdu do Evropy tropili výtržnosti či jinak na sebe upozorňovali. Jejich cílem je nenápadně zapadnout, splynout s okolím a být připraveni pro pozdější akce, řekl Oldřich Martinů.
 

Přestože tyto skutečnosti jsou EU známy, nebere je ve své praktické politice vůbec v úvahu. Namísto, aby EU zabránila jakýmkoliv způsobem tomu, aby se nelegální migranti společně s džihádisty na území Evropy vůbec dostali, lodě s tisíci nelegálních utečenců proudí k evropským břehům. Průběžný cíl IS, to je dostat své lidi v hojném počtu do Evropy, je za aktivní pomoci EU naplňován.

Evropská unie se i díky této politice lhostejnosti začíná rozpadat. Několik států chce uzavřít své hranice, počty demonstrací se zvyšují a zadlužení finančního systému skrze ECB, SV, MMF je alarmující, respektive před kolapsem kvůli řeckému nesplatitelnému dluhu. Tyto fondy a banky ovládají rody Rothschildů a Rockefellerů, kteří nás přivedly na pokraj zkázy celé civilizace. Je to obdobný scénář jako před 2. světovou válkou v roce 1938. Díky globalizaci bude tento pád mnohem horší a hlavně díky politikům, respektive loutkám světových oligarchů, Iluminátů, Zednářů je tento kapitalistický svět v koncích. Je dost pravděpodobné, že Čína a Rusko nás zachrání od světové války, kterou chce jen pár desítek psychopatů na světě, protože Rusko s Čínou mají takové ekonomické páky a vojenskou techniku, že tito psychopati s loutkami v politice USA a EU začínají panikařit, že se jim jejich plány hroutí. Dle mého názoru nás čeká zcela jistě krach celé diktátorské Evropské unie, která už nemá sílu vyřešit svůj ekonomický problém Řecka, který není jen problém tohoto státu, ale je to problém politiků, kteří nám lhali. Při krachu Řecka přijde nedůvěra investorů v tomto regionu, přijde krach dalších nejvíce zadlužených států, což je Itálie a Španělsko, které spustí řetězovou reakci, začnou se uzavírat hranice mezi státy kvůli invazi afrických občanů, což už daly Evropě najevo státy Maďarska, Rakouska a ČR, a přijde konečné osvobození od válečných světových zločinců. Díky dluhům, které tyto zločinci vytvořili, celého politického a válečného systému, bude toto osvobození ještě hodně bolet.  

Zdroj :

http://www.vlasteneckenoviny.cz/?p=32735

http://zpravy.idnes.cz/cesta-reportera-idnes-cz-do-pristavu-calais-za-uprchliky-peo-/zahranicni.aspx?c=A150616_062756_zahranicni_jav

http://video.aktualne.cz/dvtv/namestek-europolu-hrozba-utoku-v-evrope-je-relativne-velka/r~da804ed203ad11e5bc3a0025900fea04/

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/314350-moskva-usa-se-chystaji-porusit-smlouvu-o-nesireni-jadernych-zbrani/

http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/314433-orban-madarsko-zvazuje-uzavreni-hranic-kvuli-migrantum/

 

http://malylibor.blog.idnes.cz/c/466214/konspiracni-teorie-se-staly-realitou.html