Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Islám v současné podobě musí být v Evropě postaven mimo zákon

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Ať se na problém, a on je to skutečně obrovský problém, dívám zleva či zprava, povolení Islámu jako náboženství je proti všem pravidlům a zákonům, které v Evropě platí.

  • islam-v-soucasne-podobe-musi-byt-v-evrope-postaven-mimo-zakon

Mohu zde jmenovat desítky, stovky, tisíce konkrétních událostí v Evropě, které se staly ve jménu proroka Mohameda, ve jménu Islámu a vykonali je věřící tohoto náboženství. Jde o terorismus, vraždy, hromadná znásilnění. Ale také bohapusté zneužívání extra liberálního přístupu Evropy, kterému se fanoušci proroka Mohameda doslova a do písmene vysmívají, který je jimi bezostyčně zneužíván proti naší civilizaci.

Bylo by to však zbytečné příklady zde uvádět, kdo chce, ví to co já, možná i mnohem více, a kdo má zavřené oči a zacpané uši, nebude mu stačit nic z toho, co bych mohl uvést.

Včerejčí článek na tomto serveru ( https://1url.cz/bMlK9 ) upozornil na jeden ze zcela zásadních kriminálních, zločinných prvků Islámu. Totální zákaz odklonu od této víry. Islám tvrdě zakazuje odpadnutí svým věřícím, a trest pro "zbloudilce" je nejvyšší - Islám volá otevřeně po trestu smrti.

Neumím si představit, že dnes založím nové náboženství, získam dostatečný počet oveček a pak požádám o jeho uznání před zákonem, a budu mít ve "Svaté knize" 1% odporností, které otevřeně hlásá Islám. Pokud má mít Evropa respekt, pokud má být ochránkyní práva a zákonnosti, nelze od ní požadovat nic jiného, nic menšího, než okamžitý zákaz Islámu v jeho současné podobě. Naše hlavy pomazané musí vyžadovat zřeknutí se těch zásadních dogmat, která jsou v příkrém rozporu s naším viděním světa, s naší západní civilizací, s lidskostí, a podle mne i zdravým rozumem.

Pokud to bude pro představitele Islámu nemožné - a je mi jasné, že to je požadavek opravdu zásadní - nelze u nás v Evropě Islám podporovat, ale ani tolerovat.

Dovolte mi na závěr připojit Churchilův citát, který je z diskuze pod výše zmíněným článkem, umístil ho pan Matoušek: „Jednotliví muslimové mohou mít skvělé vlastnosti, ale vliv toho náboženství paralyzuje společenský rozvoj jeho následovníků. Na světě neexistuje mocnější zpátečnická síla.“ Winston Churchill, 1899

Dnes, o 120 let později, je to stále pravda.

Autor: Jiri Kucera

Zdroj: https://jiri.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=702153

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 epshark@seznam.cz 2019-02-26 09:32
Islám nejde reformovat. Bylo to a bude radikální a netolerantní náboženství. Zatím všechny pokusy o reformaci islámu selhaly. naposledy v Německu při otevírání liberální mešity.

http://www.epshark.cz/clanek/107/nemecky-pokus-o-liberalni-islam

Facebook komentáře