Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Vzkaz všem muslimům v západních zemích

Nejen k dění ve Francii:
Muslimští rodiče se dožadovali, aby se v jednom předměstí Montrealu nepodávalo ve školních jídelnách vepřové maso. Starosta montrealského předměstí Dorval to odmítl, a jeho tajemník rozeslal rodičům dopis, v němž vysvětlil proč.

vzkaz-vsem-muslimum-v-zapadnich-zemich

„Muslimové musí pochopit, že se musí přizpůsobit Kanadě a Quebecu, jejím zvykům, tradicím, způsobu života, protože právě proto se rozhodli do Kanady přistěhovat.

Musí také pochopit, že je třeba, aby se začlenili, a naučili se v Quebecu žít.

Musí pochopit, že to záleží na nich, aby změnili svůj životní styl, nikoliv na Kanaďanech, kteří je zde velkoryse přivítali.

Musí pochopit, že Kanaďané nejsou rasisté, ani xenofobní, před příchodem Muslimů přijali mnoho imigrantů (zatímco naopak tomu tak není- muslimské státy nemuslimské přistěhovalce nepřijímají).

Podobně jako jiné národy, Kanaďané nejsou ochotni vzdát se své identity, své kultury.

I když Kanada přistěhovalce vítá, není to starosta Dorvalu, který vítá cizince, ale jsou to všichni Kanaďané, obyvatelé Quebecu.

Nakonec musí pochopit, že v Kanadě (Quebecu) máme judeo-křesťanské kořeny, vánoční stromky, kostely a náboženské slavnosti, a náboženské musí zůstat v soukromé doméně.

Městský úřad v Donvalu má právo odmítnout jakékoli ústupky, které požaduje Islám a šaría. Pro Muslimy, kteří nesouhlasí se sekularismem, a necítí se v pohodě zde v Kanadě, existuje na světě 57 nádherných muslimských zemí, většinou s malou hustotou obyvatelstva, které jsou připraveni je přijmout s otevřenou náručí, v souladu se šaríi.Jestliže jste opustili svou zemi a odjeli do Kanady a ne do jiné muslimské země, je to proto, že jste považovali život v Kanadě za lepší, než kdekoli jinde.Zeptejte se sami sebe, jen jednou, „Proč je lepší žít v Kanadě, než v zemi, ze které jste přišli?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 bobo.soft@atlas.cz 2015-01-13 11:05
It’s not true that Muslim residents asked Quebec Mayor Régis Labeaume to remove pork from school lunch menus.
The eRumor first surfaced in 2013.

However, Duvivier dismissed the claim as “completely wrong” and said nobody had requested that pork be removed from school cafeterias, according to a Belgian newspaper report.

http://www.truthorfiction.com/rumors/q/quebec-mayor-pork.htm
Citovat
#1 osk.arek@seznam.cz 2015-01-09 18:37
Pochopil jsem to správně, že v Kanadě nemají tu vymoženost v podobě...Šabato vé, Kocába, Halíka a ostatních zaprodanců a vlastizrádců???
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře