Facebook Twitter RSS
Czech English French German Russian Spanish

ads

Vymývání mozků v oblasti školství je obrovským nebezpečím!

Hodnocení uživatelů:  / 8
NejhoršíNejlepší 

Současné školství bohužel trpí kolaborantskou politikou, která dennodenně zaprodává občany této země! Řeč je především o vyhazování...

  • vymyvani-mozku-v-oblasti-skolstvi-je-obrovskym-nebezpecim

Současné školství bohužel trpí kolaborantskou politikou, která dennodenně zaprodává občany této země! Řeč je především o vyhazování státních peněz na zbytečnou kampaň, co se týče podpory pochybných migrantů, aby došlo k postupné likvidaci našeho národa pod rouškou demokracie - soucitu a porozumění!

Někteří učitelé na mě působí nepříznivým dojmem, protože kopou proti českému státu, dokonce pod uvedenou taktovkou vymývají dětem a studentům mozky. Vlastní názor a úsudek se stává v téhle zemi zločinem, k tomu přidejme cenzuru v médiích aneb další likvidaci lidských pohledů!

Nastává tímhle perzekuce obyčejných lidí - právě těch, kdož chtějí žít ve spravedlivém státě! Politika současné vlády i velké části opozice škodí naší zemi! Tak proč se ničí osudy dětí, vnuků i pravnuků na cizí objednávku přímo dopředu?

Již uvedený systém je pro občany České republiky ponižující, kdoví, jak dopadnou budoucí volby. Z naprosté „zhovadilosti" začnou média opět přihřívat polívčičku zaběhnutým politickým stranám, jež dennodenně selhávají a zaprodávají naši vlast extrémistickému sektářství!

Lidem by se mělo pomáhat, ale nikoliv těm, kdož uvažují o zničení naší civilizace! Lidé musejí říci ne vymývání mozků ve vzdělávacích institucích. Jsem proti tomu, aby učitelé kolaborovali se zhoubným systémem, který nás všeobecně táhne ke dnu!

Současná vláda musí jednoho dne složit svůj účet, stejně tak předchozí vlády po Sametové revoluci. Nelze nadále setrvávat v otroctví Evropské unie – to by byl konec našeho národa i Evropy! Mít vlastní svobodný názor na svět musí být plus, nikoliv mínus.

Václav Kovalčík

 

podporte-width

 

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 rudla.kovanda@email.cz 2016-01-22 12:03
V žádné zemi se neučí historie faktů!Učitelé jsou placení z daní lidí,jenže vládá si tyto prostředky přivlastnila,a proto si za platbu učitelům vybírá tvrdou daň-učit jen to co vám dovolíme,jen to co" Nás "ukazuje v dobrém světle.To funguje za každého režimu,tedy i za toho současného.A bude ještě hůř.Čeští politici jsou jen loutky světových mocností,a čím míň je např.ropy tím více válek bude.A když né o ropu tak o vodu atd...Každý koflikt ve světě,i když bez našeho přičinění,bude mít devastující dopad na naše občany.Toto vše jen potvrzuje,že jsme jen vazaly jiných národů a nikdy to nebude jiné.Neštěstí lidského chování je v jeho zvířecí mentalitě-sežer nebo budeš sežrán.Rozum je možnost jak zvířecí náturu překonat.K lítostí musím říci,že se to za celo historii lidstva nepodařilo.Víra v nadpřirozeno a přenášení subjektivní fantazie ,pod hrozbou trestu za nepřízpůsobení se této fantazii,do reálného života lidí,tomu brání.Další zotročování otroků bude pokračovat.Nene chte se odradit.

Facebook komentáře