Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Proč se všichni hrnou do Německa?

Hodnocení uživatelů:  / 31
NejhoršíNejlepší 

Jan Petránek, novinář
Rukojmí (29.2.2016):

  • proc-se-vsichni-hrnou-do-nemecka

Malé vysvětlení "PROČ se všichni tak hrnou do Německa:" Tady v Německu, první věc, co Arabové dělají, je zakládání místních islámských obcí hned poté, co jsou ubytováni. Tyto obce zakládají vybraní uprchlíci, studovaní a vzdělaní, kteří řídí potom modlitebny a místní chování arabských ghet.

Nikdo si nedovolí jít proti těmto obcím, mají podporu státu a během dvou až tří let dostávají své zástupce do místních zastupitelstev. Tvrzení, že Arabové jdou do Německa především za penězi co dostanou, není jen na první pohled pravdou. Je to něco horšího.

Oni se postupně a pomalu podílí na rozložení struktury státu. Mnohem více peněz dostávají imigranti v Norsku a Švédsku. Tady v Německu má uprchlík týdně nárok na 150 EUR, dítě do 10 let na 50 EUR, do 18 let na 75 EUR. Ve Švédsku 300 EUR na dospělého na týden, 250 EUR na dítě bez ohledu na věk. Ve Francii má uprchlík nárok na 230 EUR, dítě 150 EUR týdně. Švédsko i Francie navíc vyplácí příspěvky na bydlení (od 150 do 250 EUR měsíčně).

Německo příspěvky vyplácí jen rodinám s dětmi, a to pouze po dobu 1 roku. Jak vidíte, Německo není nijak velká výhra po finanční stránce pro uprchlíky, ale jen zdánlivě. Německo však nabízí něco, co jiné země nemají: Finanční podporu náboženským obcím etnických menšin a teď jsme uhodili hřebík na hlavičku! V Německu mají náboženské obce (minimálně 50 osob) právo na státní příspěvek, který v základu činí 150.000 EUR ročně, ovšem na základě vlastní aktivity a počtu členů mohou na základě dotačních titulů získat automaticky právo na čerpání dalších 400.000 EUR ročně. Pokud obec a počet členů přesáhne 1.000 osob, stává se obec příspěvkovou organizací státu a má právo na 2.500.000 EUR ročně na svůj provoz. Tak to je to táhlo!

Islámské obce poté tyto peníze rozdělují jako svoji dobročinnost mezi své členy a své rodiny, čímž si je zavazují. Je to nebezpečná metodika, kterou úplně stejně dělá v Libanonu Hizballáh, který peníze od libanonské vlády přerozděluje mezi své členy, obvykle nejchudší lid, provozuje z nich nemocnice a soukromé náboženské školy. Stejně tak tady v Německu velké islámské obce provozují školy a nemocnice, dotují chudé islámské rodiny (což jsou prakticky všechny), ale jejich děti musí chodit na modlitby a tím si obec tyto děti zavazuje a vychovává je podle islámského učení. To nebezpečí je v tom, že zdejší islamisté neříkají, že to jsou peníze z německého státního rozpočtu, ale že to jsou peníze náboženské obce a ty peníze chudým muslimům rozdávají jménem Proroka Mohameda. Děti, když potom vyrostou, vděčí za všechno (za jídlo, lékařskou péči i vzdělání) islámské obci a Prorokovi. A tyto děti jsou potom připraveny vykonat cokoli ve prospěch obce nebo Proroka.

To je důvod, proč islamisté chtějí do Německa. Nejen, že dostanou peníze od státu, ale mnohem více peněz dostanou od svých imámů, od islámských obcí. Mnoho lidí se vyjadřuje v Česku k Islámu a Německu, ale neznají tyto souvislosti a důvody. Toto je prostě trpělivě, perfektně a smysluplně budovaná hierarchie jejich struktury, která má šanci nás postupně pohltit a později úplně zničit, protože budou přece potřebovat křesťanské psy, jako otroky.

Jejich slova: My máme čas!

Pokud by Německo ukončilo podporu náboženských obcí menšin, tolik migrantů by se rozhodně do Německa netlačilo.

Toto je to kouzlo a táhlo!

 

Jan Petránek, Rukojmí (29.2.2016)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 mxl@vselico.cz 2017-02-01 16:24
Vážení čtenáři, tento článek je dle vlastních slov Jana Petránka, podvržen, jak potvrzuje například na youtube videu č. xrcRA5lT9xk.
#1 Bus Bělojar 2016-04-07 14:08
Pane Petránek děkuji Vám za tento článek.Opravdu jste uhodil hřebík na hlavičku. Ani není podstatné,kdo ze zaprodaných němců ve vládě za to může,kdo to všechno připravil a platil,svět je jedna velká absurdita,vždyť největší žid v Německu byl Hitler,takže můj názor je takový- prostě se naplňuje karma germánů,toť vše. A bude to bolet,bude to stát 1000x víc,než kdyby zaplatili poválečné odškodné všem postiženým a vypleněným zemím. Za Husa,za kterého se nikdy neomluvili,naop ak,dodnes je brán jako kacíř a my češi také. Vše se jim vrátí 100 násobně a jen bych ještě dodal-toto se netýká jen germánů,ale i španělů(miliony mrtvých a zotročených jiho a středoamerickýc h indiánů),anglič anů(otrokářství ,kolonizace,vra ždění severoamerickýc h indiánských kmenů) a franků(to samé co u angličanů),takž e máme se na co těšit. Slovanské země se opět budou vítězně smát.

Facebook komentáře