Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Celý svět potřebuje takového vůdce!

Předseda vlády Kevin Rudd - Austrálie :

"Muslimové, kteří chtějí žít podle islámského práva Sharia, byli vyzváni, aby opustili Austrálii.
Přistěhovalci, ne Australané, se musí přizpůsobit. Přijměte to, nebo odejděte. Jsem unavený obavami tohoto národa z toho, zda nejsme ohroženi nějakými jedinci či jejich kulturou.

Od teroristického útoku na Bali jsme u *většiny Australanů zaznamenali nárůst vlastenectví.
Naše kultura se vyvíjela během více než dvou století bojů, pokoušení a vítězství milionů mužů a žen, jež usilovali o svobodu. Mluvíme převážně anglicky, ne španělsky, libanonsky, arabsky, čínsky, japonsky, rusky, nebo jakkoli jinak. Tudíž, pokud se chcete stát součástí naší společnosti, naučte se jazyk!

  • cely-svet-potrebuje-takoveho-vudce

Většina Australanů věří v Boha. Není to žádný politický pravicový nátlak, ale prostý fakt, neboť právě křesťanští muži a ženy založili tento stát na křesťanských principech, což je jasně zdokumentováno. A je jistě vhodné, aby to bylo vyobrazeno na stěnách našich škol. Pokud vás bůh obtěžuje, navrhuji vám, abyste uvažovali o jiné části světa jako svém domově, neboť Bůh je součástí naší kultury.

Vaši víru můžeme akceptovat, a nebudeme se ptát proč. Vše, co žádáme, je aby jste vy akceptovali tu naši a žili s námi v souladu a pokojném soužití. Tohle je naše země, naše půda a náš způsob života a dáme vám veškerou příležitost k tomu, abyste toho všeho mohli užívat. Ale jakmile jste si začali stěžovat, naříkat a remcat o naší vlajce, našich závazcích, naší křesťanské víře nebo našem způsobu života, velmi Vám doporučuji využít další přednosti naší skvělé australské svobody - právo odejít. Pokud jste nešťastní, odejděte. **Nenutili jsme vás sem přijít. Požádali jste, abyste tu mohli být. Tak přijměte zemi, která přijala vás.“ 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#2 big_lebowski@atlas.cz 2015-09-07 09:03
Boze muj, dalsi blud (tim nepolemizuju s obsahem, jen s tim, ze se nic takoveho nestalo) – pravidelne se takovy projev objevuje v souvislosti s ruznymi politickymi predstaviteli Australie – viz http://www.hoax.cz/retezove-emaily/jakeho-vudce-svet-potrebuje/ ... zkuste si dohledavat zdroje zprav a nejlepe je i pod clankem uverejnovat. Tento server jde – mam pocit – pomalu ale jiste do riti :-(
Citovat
#1 mirot5@seznam.cz 2015-09-06 18:59
priklad pro vsechny polytiky
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře