Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

V USA obvinili Sorose a Obamu z organizace převratu v Kyjevě

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

V několika amerických městech byly organizovány akce s mezinárodním Schillerovým institutem, během nichž byly distribuovány letáky pro občany, aby se seznámili s „reálnou situaci na Ukrajině".

  • v-usa-obvinili-sorose-a-obamu-z-organizace-prevratu-v-kyjeve

Informují o tom internetové stránky hnutí LaRouche, spojené s institutem.

Akce byla načasována na tříleté výročí Majdanu. Podle aktivistů k převratu na Ukrajině přispěl miliardář George Sorose a zástupci Obamovy administrativy. Označili tvrzení o „lidovém“ povstání v Kyjevě za „mýtus“, a že v skutečnosti šlo o záměr vyvolat barené revoluce zaměřené proti Rusku. a destabilizovat rodící se alianci Ruska, Čína a Indie v rámci Eurasie.

Navíc tvrdí, že současné akce proti prezidentovi Donaldu Trumpovi mohou vést k nové „barevné revoluci", tentokrát ve Spojených státech. Předně, aby se zabránilo Trumpovi navázat spolupráci s Ruskem.


Akce byla nazvána Den pravdy.


Letáky s nadpisem „Stejní lidé, kteří lhali o Ukrajině, lžou o Trumpovi? A ze stejného důvodu?" byly zveřejněny na internetových stránkách hnutí.

Její vůdce, politický aktivista a filozof Lyndon LaRouche svým sympatizantům v úterý řekl, že v důsledku převratu v Kyjevě před třemi lety, který byl podpořen Sorosem a Obamou se dostali k moci „nacisté“. 

zdroj:http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/v-usa-obvinili-sorose-a-obamu-z-organizace-prevratu-v-kyjeve/

https://larouchepac.com/20170221/international-day-action-ukraine-coup-2014-united-states-2017

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#2 P.A5@seznam.cz 2017-03-01 20:54
Jak si mám -sakra- změnit uživatelské jméno?
#1 damirr@volny.cz 2017-02-26 07:21
Sorose by měli v USA veřejně pověsit. Takové zrůdy by neměli ve světě existovat.

Facebook komentáře