Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Trump: Znovu otevřu vyšetřování 11. září

Jak na svém webu oznamuje P.C.Roberts, je Donald Trump rozhodnut znovu otevřít vyšetřování události z 11. září 2001. Ve své zprávě Roberts píše: „Míní-li Trump obvinit skutečné viníky masakru a nikoliv nastrčené Saúdy, pak se CIA, nebo Mossad či nacističtí neokonzervativci postarají o to, aby se nově zvolený prezident své lednové inaugurace nedožil."

Ve svém projevu v Bluffonu ve státě Jižní Karolína hovořil Trump o potřebě uvolnit všechny dokumenty týkající se 11. září, a v té souvislosti prohlásil: „Američané se dovědí, kdo ve skutečnosti srazil budovy Světového obchodního centra. Jsou o tom záznamy, které jsou dosud utajené. Ale dozvíte se všechno."

 

  • trump-znovu-otevru-vysetrovani-11-zari

Trump dále řekl, že událost 11. září nebyla dosud řádně prošetřena, a že on je rozhodnut dostat se té věci na kloub. Protože původní oficiální zpráva o události je totální slátanina, musí být vyšetřování obnoveno. Poprvé tak 11. září bude vyšetřováno osobami, které nejsou částí establishmentu.

„Jak mohla dvě letadla zbořit tři budovy?"ptal se Trump ve svém projevu. „ A jak je možné, že v oficiální zprávě o 11. září, čítající 585 stran, není slovíčka vysvětlení o tom, jak se mohla poroučet k zemi i budova č. 7, do které nic nenarazilo? A proč vláda nepodnikla jediný legální krok proti Saúdské Arábii? Copak nebyli útočníci Saúdové? Američané si zkrátka zaslouží dočkat se odpovědí na všechny tyto otázky, a proto já požádám o nové vyšetřování. A to proto, aby se podobná tragédie už nikdy nemohla opakovat."

Vybral a přeložil Lubomír Man.

 

zdroj:http://www.literarky.cz/komentare/ostatni/23207-trump-znovu-otevu-vyetovani-11-zai#.WCr0w7bPkp4.facebook

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#4 pepok@post.cz 2016-11-17 12:37
Tak mám takový dojem , že Donaldovi brzy pojišťovna zruší životní pojistku....
Citovat
#3 damirr@volny.cz 2016-11-16 14:02
Americký národ by teď měl spojit všechny své duchovní síly do pevné síly, která ochrání Trumpa a všechny vrahy požene před soud a následně na veřejné popraviště. Ta síla je v lidech a může podpořit spravedlivé konání pro blaho všech.
Citovat
#2 Bus Bělojar 2016-11-16 11:37
Trochu se poopravím-buď atentát na Trumpa nebo tribunál pro vrahy.
Citovat
#1 Bus Bělojar 2016-11-16 11:26
to znamená elektrické křeslo pro Bushe:-)
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře