Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Konec Hillary Clintonové! 

Ve svém mailu píše jasně: “Katar a Saúdské Arábie poskytují tajnou finanční a logistickou podporu Islámskému státu.“

Dnes 12. 10. 2016 Wikileaks zveřejnily naprosto zničující email Hillary Clintonové. Ukázalo se, že když Trump Hillary označuje jako „zakladatelku Islámského státu“, že mluví 100% pravdu.
Média dokázala, že Clintonová od roku 2014 ví, že podpora poskytovaná Saudskému režimu a Kataru míří k Islámskému státu. John Podesta, šéf Hillary kampaně, byl v té době také poradcem prezidenta Obamy, byl odesílatelem emailu v roce 2014, který byl dnes zveřejněn.

Assange slíbil že jeho poslední várka emailů povede k obvinění Hillary, a vypadá to, že to nebyl vtip. Email dokazuje že Hillary věděla a byla spoluviníkem financování a vyzbrojování Islámského státu našimi „spojenci“ Saúdskou Arábií a Katarem!

  • konec-hillary-clintonove

________________________________________

(Překad e-mailu Hillary Clinton)

„I když tato vojenská/para-vojenská operace jde vpřed, musíme využít naše diplomatické a zpravodajské služby, aby vyvinuly tlak na vlády Kataru a Saúdské Arábie, které poskytují utajovanou finanční a logistickou podporu Islámskému státu a dalším radikálním sunnitským skupinám v tomto regionu. „
________________________________________

Wikileaks má 10 letou historii a jsou 100% přesné ve svých informacích. Ani jednou neuvolnili informace, které by se ukázaly jako nepravdivé.

Možná to má něco společného s tím, že Sadský režim chlubí, že financuje z 20% prezidentskou kampaň Hillary, a spolu s Katarem, jsou jedněmi z největších dárců Clintonovi nadace.
Zároveň je to i odpověď na otázku proč Islámský stát tak vzkvétal pod vedením Obama/Clintonová. Spojené státy vytvořily ozbrojené a dobře financované teroristy, kteří měly svrhnou vládu v Sýrii, prostřednictvím sunnitských, teroristických diktatur v Perském zálivu. Když víme, kdo co dělá a platí a podíváme se na situaci v Sýrii jinak: možná, že Rusko a Írán jsou ti, kdo bojují proti Islámskému státu.

Clintonové kampaň a její Clinton Foundation jsou financovaný stejnými lidmi, kteří financují islámský stát a zabíjejí stovky tisíc nevinných na Blízkém východě, v Evropě i v Americe. To není nic menšího než zrada. Hillary musí být postavena před soud a nést odpovědnost za zločiny proti lidskosti a zradu Spojených států amerických.

Víme, že média budou dělat vše je v jejich silách, aby pohřbila tento příběh, takže je na nás, abychom využívat sociální sítě, aby se ujistil každý, že v amerických volbách 8.11. půjde opravdu o hodně.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Komentáře  

#1 Josef Vobřízka 2016-10-17 15:15
STBák Jíra už tu zase perlí. On samozřejmě podporuje každé svinstvo, to mu přináší požitek, když mu stará již nedá.
Citovat

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře