Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Zpráva o úspěšné léčbě koronaviru

Dr. Vladimir Zev Zelenko, lékařskou komisí schválený rodinný lékař

501 Rt 208, Monroe, NY 10950 845-238-0000
března 2020

Určeno všem lékařským profesionálů celého světa.

[Foto: Vladimir Zev Zelenko]

  • zprava-o-uspesne-lecbe-koronaviru

Jmenuji se Dr. Zev Zelenko a svou lékařskou praxi provozuji v okrese Monroe ve státě New York. Už 16 let pečuji o zdraví přibližně 75 procent dospělých v Kiryas Joele, což je komunita 35 000 lidí nejrůznějšího původu, ve které se infekce koronaviru rychle rozšířila.

Dodneška provedl můj tým test na zjištění koronaviru na 200 lidech a na 65 z nich byl tento virus prokázán. Převedeme-li tento poměr na celou komunitu, je v Kiryas Joele infikováno zhruba 2000 lidí. Odhaduji, že asi 1500 z nich spadá do kategorie pacientů vysoce rizikových. To je lidí ve věku nad 65 let, nebo málo odolných nebo trpících též jinou chorobou.

V naléhavé situaci, v níž jsem se ocitl, jsem vypracoval následný léčebný protokol přednemocniční léčby, který přinesl výhradně jen pozitivní výsledky.
a) Každý pacient s potížemi dýchání je bez ohledu na věk léčen.
b) Každý pacient z kategorie vysoce rizikových (i když jeví jen mírné přiznaky nemoci), je léčen.
c) Pacienti mladí a zdraví, jevící jen mírné příznaky nemoci, léčeni nejsou (jestliže se ovšem okolnosti nezmění a oni nespadnou do kategorie a,b.
Můj léčebný režim je takovýto.
-Hydroxychlorochin 200 mg dvakrát denně po pět dnů.
-Azithromycin jednou denně po pět dnů.
-Síran zinečnatý 200 mg jednou denně po pět dnů.

Zdůvodnění mého léčebného plánu: Zkombinoval jsem dostupná data z Číny a z Koreje se studií nedávno publikovanou ve Francii ( zájemcům ji mohu poskytnout).
Víme, že hudroxychlorochin pomáhá zinku vniknout do buňky a víme též, že zinek uvnitř buňky zpomaluje replikaci (množení) viru. A pokud jde o azithromycin, předpokládám, že ten zabraňuje sekundární bakteriální infekci.

Tyto tři léky jsou dobře známy a pacienti je obvykle dobře snášejí, takže riziko je nepatrné.
Od minulého čtvrtka poskytl můj tým léčbu 350 pacientům v Kirias Joele a 150 pacientům v jiných místech NY léky shora uvedenými.

A zaznamenali jsme: nulovou smrtnost, nulovou hospitalizaci a nulovou intubaci (vložení trubice do dýchacího ústrojí). Nevyskytly se žádné vedlejší účinky s výjimkou toho, že zhruba 10 procent pacientů trpělo dočasným průjmem či pocity nevolnosti. S úctou Dr. Zev Zelenko. Zasláno prezidentu D.J.Trumpovi a Marku Meadowsovi, personálnímu řediteli Bílého domu.

Z mailové pošty P.C.Robertse přeložil Lubomír Man

 

 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře