Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Studie potvrzuje genocidu pomocí testů PCR a masek FFP2 (s použitím hydrogelu Darpa) Kde najdu Darpa Hydrogel?

1. Dutá hydrogelová dutá nylonová vlákna Darpa (Darpa patří americkému ministerstvu obrany) vyplňují plastové respirátory třídy FFP2. Tento hydrogel Darpa s přísadami se pomalu uvolňuje z respirátorů. Při dýchání vstupuje do dýchacích cest člověka.

2. Tyčinky tamponu použité pro PCR jsou také vyrobeny z nylonových dutých vláken s hydrogelem Darpa.

  • studie-potvrzuje-genocidu-pomoci-testu-pcr-a-masek-ffp2-s-pouzitim-hydrogelu-darpa-kde-najdu-darpa-hydrogel
 
Po nanesení směsi fragmentů z nylonových vláken zůstává Darpa Hydrogel spolu s lithiem na nosní sliznici pod hypofýzou a epifýzou. Tato směs okamžitě reaguje s živými strukturami a vytváří krystaly, které jsou orientovány směrem k epifýze, která má své vlastní elektromagnetické pole. Tvar krystalů určuje typ použitého hydrogelu.
 
Krystaly jsou vodivé díky lithiu, které obsahují. Krystaly mohou přijímat signál z vysílače do buňky a odesílat signály z buňky do vysílače. Ve skutečnosti jsou to nano antény. Lithium je prvek, který se u lidí přirozeně nevyskytuje.
 
Je vysoce toxický pro vliv epifýzy. V nízkých dávkách jej blokuje a ve vyšších dávkách může úplně zničit. Hliník a rtuť mají také toxické účinky na epifýzu a jsou široce používány ve vakcínách. Epifýza produkuje serotonin (hormon štěstí) a řídí lidský biorytmus. Je zásadní pro vyšší mozkovou aktivitu (kreativitu, předvídavost, šestý smysl atd.)
 
A pro lidské sociální interakce. Hydrogel Darpa je umělá látka, která vytváří převodník mezi elektromagnetickým signálem a živou buňkou, tkání a orgánem. Převádí elektromagnetický signál z vysílače na signál, kterému živá buňka rozumí, a na kterou reaguje. (do nervových struktur brouka byl injikován hydrogel Darpa a on byl ovladatelný rádiem). Hydrogel a lithium Darpa blokují a ničí epifýzu a způsobují, že se z myslící osoby stane kontrolovatelný biorobot.
 
Hydrogel je nosičem účinné látky, jeho úkolem je přivést látku na požadované místo v těle. https://t.me/chaos_covid19 Stručně o vakcínách. Vakcíny obsahují darpa hydrogel, lithium a patentovanou genetickou informaci. mRNA není nevyzkoušená novinka. Tento typ dopingu se již mnoho let používá v chovu a u vrcholových sportovců.
 
V případě vrcholových sportovců 4) vede tento doping k výraznému zkrácení životnosti. Genetická informace ve vakcíně vede k vytvoření patentovaného mutanta. Snem temných sil kolem Billa Gatese je dosáhnout toho, aby byli tito mutanti nuceni, například očkováním, pravidelně vylepšovat své počítačové programy. https://seemorerocks.is/analysis-of-test-sticks-from.../
 
zdroj: FB Oty Veselého

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře