Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Koronavirus: Promořování je vhodné. Opravdu? Vážně víte, s čím si zahráváte?

Michal Brand

WHO, Světová zdravotnická organizace nejprve doporučila České republice a všem ostatním zemím, které zavedly striktní opatření proti šíření nákazy koronavirem nCoV19, aby tato opatření fakticky zrušila. Nejprve nás experti z WHO přesvědčovali, že nosit roušky je nejen neprospěšné, ale že je to přímo škodlivé.

  • koronavirus-promorovani-je-vhodne-opravdu-vazne-vite-s-cim-si-zahravate

Celé slavné WHO vypadá tak trochu, jako by vypadlo z Haškových Povídek ze starého mocnářství. Nejprve 23. 3. 2020 prohlásili experti tohoto spolku, že pandemie sílí a prý musíme přejít do protiútoku:

Pandemie vyvolaná koronavirem sílí a šíří se stále rychleji, varoval v pondělí šéf Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus. Opatření jako sociální odstup a setrvání doma považuje za defenzivní, žádá proto útok proti viru.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/sef-who-pandemie-sili-musime-prejit-do-protiutoku-40317773

Co si pod protiútokem proti viru WHO představuje, to konkretizovali experti tohoto spolku o týden později, když doporučili nenosit roušky a tedy v důsledku co nejvíce pandemii urychlit:

Světová zdravotnická organizace (WHO) nevidí žádný užitek ve všeobecném nošení roušek v nynějším boji proti šíření koronaviru SARS-CoV-2. Nic nenaznačuje tomu, že by to něčemu pomohlo, konstatoval v pondělí koordinátor krizové pomoci z WHO Michael Ryan. Jednou z mála zemí, kde platí povinné nošení roušek na veřejnosti, je Česká republika.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/vseobecne-noseni-rousek-nema-smysl-je-spise-rizikem-tvrdi-who-40318673

Tak tomu říkám geniální nápad.

Ale ono to je mnohem, mnohem horší. Všichni ti soudruzi z „elit“ nejsou jen hloupí, oni jsou prostě ....no, každý si doplňte sám. Protože vědomě lhali. Oni agitovali a přesvědčovali veřejnost, obyčejné lidi, aby nenosili roušky ne proto, že by je to nechránilo (alespoň částečně) před rizikem nákazy a že by to neomezovalo (významně) šíření nemoci, ale proto, že chtěli, aby bylo dost roušek „pro zdravotníky“ (ok, neměli by je ale hlavně zajistit a distribuovat a ne lhát a podvádět jak malá děcka?). A samozřejmě, a podle mne především, aby bylo dost roušek pro politiky. A pro novináře, mediální hvězdy a jiné presstituty a presstitutky. A také aby zbylo dost roušek pro ně samotné, že? „Roušky jen pro elitu“. A jestlipak ti experti ze Světové zdravotnické organizace řekli vlastní ženě (nebo muži, v případě žen-expertek z WHO) a dětem a rodičům, ať nenosí roušky, že je to vlastně škodlivé? Jestlipak i ve vztahu k vlastním blízkým se starali hlavně o to, aby všichni zdravotníci měli dost roušek, i za tu cenu, že by se třeba vlastní blízcí těch expertů a expertek z WHO nakazili a třeba umřeli? Ach, samozřejmě že ne. To jen Ty, milá čtenářko a milý čtenáři, nejsi dost dobrý, aby ochrana Tvého zdraví stála za to. Nějaké oběti se přinést musí, že? Konkrétně tedy ty oběti musí přinést Main Street. Lojza z Dolní Lhoty a Anča ze Lhoty Horní. Kdepak oni z „velkého světa“, „významní“, „elita“.

Zdroj: https://www.novinky.cz/domaci/clanek/prymula-vysvetluje-vyrok-who-o-nesmyslnosti-rousek-chteji-zabranit-jejich-nedostatku-40318789

Chápete? Ta slavná, morální, vzdělaná, kultivovaná „elita“, které bychom měli ve všem věřit, poslouchat jejich rady a doporučení, tak prostě lže. Lžou a vědomě dávají všanc Vaše zdraví a Vaše životy a zdraví a životy všech Vašich blízkých. Protože nesledují Vaše zájmy a Vaše zdraví, ale jiné zájmy. Dnes řeknou „nenoste roušky“, protože jich nemají dost pro sebe. A příště řeknou co? „Musíte bydlet ve stanech, abychom my měli velké zahrady u vil a velká golfová hřiště“? Nebo „musíte umřít, hned jak půjdete do důchodu, abychom vám nemuseli vyplácet důchody, protože jsme důchodový systém rozkradli a vyplenili“? Nebo „musíte chodit pěšky, abychom se v našich limuzínách nemuseli mačkat na silnicích s vašimi lacinými vozítky“? Cokoli. To je jedno z hlavních ponaučení z epidemie koronaviru – „elity“ lžou, vždy sledují jen svoje cíle a jsou kdykoli ochotné a připravené obětovat kohokoli z „ne-elit“. (A vlastně i samotné příslušníky „elit“ jsou ochotni obětovat, samozřejmě jen „ty ostatní, mě ne“, protože „elita elitě vlkem“.)

Pozn.: Proč jsem si jenom vzpomenul na zvací dopis vědců, kde nás soudruzi z elity ujistili, že z těch nejzaostalejších zemí Afriky a Asie, ze zemí s obyvatelstvem na celém světě nejzaostalejším, nejméně vzdělaným a s nejvíce násilnickým a brutálním chováním, tak z těchto zemí že k nám přichází pracovití, univerzitně vzdělaní a milí, tišší, pokorní a tolerantní inženýři, lékaři a doktoři věd. Tady je seznam signatářů Zvacího dopisu č. 2 (http://www.vyzvavedcu.cz/), seznam pachatelů mnohem horší vlastizrady než kdy byl Zvací dopis č. 1. (https://cs.wikipedia.org/wiki/Zvac%C3%AD_dopis ) Chápete? Za pár korun grantů, za pár publikací článků navíc, za pár směšných titulů jsou ochotni rozvrátit celou civilizaci a přivést celý vyspělý svět do stavu alá americký katastrofický biják. Nebo alá současný africký anebo muslimský svět (mimo ropné rentiéry). Kvůli pitomému grantu a pseudo-vědeckému pseudo-titulu nechají proměnit klidně i svoji vlast na nové Mogadišo. „Elita“. A pak ještě vede moralizující řeči o málo vznešených myšlenkách všech ostatních. Prodejné, zištné k---y s plnými ústy morálky...

Ale zpět ke koronaviru nCoV19.

„Elita“ opět ukazuje svoji morální „převahu“. Nad čím vlastně by tak mohla tato dnešní „elita“ morálně výše je mi záhadou. Vážně mne nenapadá nic, co by morálně bylo níže. Ale zase, když se člověk na věc podívá s cynickým humorem, je s nimi legrace.

Pobavila nás i zoufalá, mentálně postižená a vývojově zaostalá Gréta. (Vývojově zaostalá zřejmě díky psychickým traumatům implantovaným Grétě jejími rodiči-ultralevičáckými fanatiky a také díky zanedbávání řádné výživy dospívající dívky, tedy vlastně v důsledku nějak stále nedospívající dívky – za chvíli ji bude 18 a pořád je vývojově na první pohled na úrovni 11-13 let). Když už nebyla na titulních stranách se svým fanatickým a nebezpečným bojem proti neexistujícímu globálnímu oteplení zaviněnému člověkem, tak honem její PR a marketingový team přispěchal s ujištěním, že i Gréta měla koronavirus. Kdyby byla světová epidemie zánětu varlat, tak by nás Gréta ujistila na instáči, že taky měla zánět varlat, ale už se z toho uzdravila. Protože varlata jsou beztak jen sociální konstrukt a je jistě jen zločinnou demagogií a důkaz útlaku žen ve zločinné patriarchální společnosti tvrzení, že varlata mají chlapci a muži a nikoli dívky, a to ani vývojově opožděné dívky. A Gréta na to jistě brzy podepíše nějakou další plamennou výzvu ke zrušení patriarchální západní společnosti, která jí brání mít varlata a nedostatek varlat způsobuje globální oteplení. Nebo tak nějak to jistě je.

Udivující blbství předvádí kdekdo z „elit“. Brněnští právníci David a Vendula Zahumenští podali trestní oznámení na vládu za opatření, která vláda přijala proti šíření koronaviru. Oba advokáti viní vládu z toho, že v souvislosti s epidemií koronaviru ohrožuje vláda hospodaření státního rozpočtu a opatření vlády že prý nedostatečně chrání zdraví obyvatel.

Autoři textu vyčítají vládě, že nepostupovala v souladu s pandemickým plánem a nereagovala na vyhlašované pandemické fáze WHO. Tvrdí také, že v Česku je ohrožen přístup obyvatelstva ke zdravotní péči a že vláda nezajistila zdravotnické prostředky, které následně nakoupila nehospodárně.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/clanek/nahodila-opatreni-proti-lidem-pravnici-podali-kvuli-nouzovemu-stavu-trestni-oznameni-na-politiky-40319747

No tak já myslím, že oba právníci by měli dostat výjimku a povolení okamžitě odjet do Británie, Španělska, Itálie nebo New Yorku, kde rozhodně neohrozili zdraví obyvatel nějakými opatřeními a rozhodně nepostupovali jinak, než radila tupá a naprosto zločinně postupující WHO. Ve Španělsku například politici povolili masové demonstrace feministek proti neexistujícímu útlaku žen v západní civilizaci. No a tak teď Španělsko vévodí evropským statistikám v počtu nakažených i v počtu mrtvých. V Británii ještě před pár týdny předseda vlády mluvil o malé chřipečce a posmíval se „totalitní“ Číně, která zavedla drakonická opatření (karantény, faktické zákazy vycházení apod.) Dnes v Británii starší lidé umírají bez pomoci na podlaze chodeb přeplněných nemocnic. (Stejně jako ve Španělsku nebo v Itálii). Ale pro Borise Johnsona se jistě našlo volné místo na JIPce. Protože on je přeci „elita“, takže on zachráněn být musí. Na rozdíl od těch starých lidí, kterým v Itálii, Španělsku, Británii nedají ani plicní ventilátor, jen sedativa, aby umřeli potichu a nenápadně.

A New York a USA vůbec? Ještě před pár týdny se Trump posmíval, že je celá epidemie Covid19 jen „nothingburger“. Ještě před pár týdny se všichni američtí novináři a komentátoři, a to včetně nezávislých, posmívali Číně a nadávali jí „totalitní režim“, „komunistická diktatura“, když vláda Číny zaváděla plošné karantény, auta rozstřikující po ulicích měst dezinfekci, zákazy vycházet, zákazy shromažďování apod.

A teď všichni američtí i jiní politici, novináři a komentátoři křičí „Ta Čína! Za všechno může! Podcenili koronavirus! To jejich vinou se virus rozšířil!“ a dokonce „Musí nám zaplatit reparace ve stovkách a tisících miliard dolarů!“. Ale to západní politici se posmívali čínským opatřením. To západní politici tvrdili, že Čína zneužívá neexistující riziko koronaviru k omezení „lidských práv“. To západní politici a „elita“ tvrdili, že koronavirus je taková rýmička a čínská vláda jsou hlupáci s totalitními manýry, když proti koronaviru bojují. (Když Rusko zavřelo mezi prvními hranice s Čínou, křičel celý Západ „Putin zavádí totalitu!“.) To západní politická a mediální elita koronavirus celou dobu zlehčovala a čínská opatření a varování považovala za přehnaná a označovala kroky čínské vlády za „komunistické totalitní praktiky pod záminkou boje proti rýmičce“. A teď najednou, když stejné kroky dělají i západní vlády a když jsou především viditelné dopady cítit i v západních zemích, tak vlastně si politická i mediální elita „vzpomenula“, že když Čína zaváděla plošné karantény a zákazy vycházení, tak to čínská vláda dělala proto, aby celou situaci zlehčovala a nalhala světu, že jde jen o bezvýznamnou rýmičku. Na zvracení. Hlupáci jeden vedle druhého v těch našich západních „elitách“. Ale vždy dobří v tom, obvinit všechny ostatní z vlastních chyb a selhání.

A klidně si myslete, klidně uklidňujte svoje svědomí a svůj sladký klid nevědomosti a ignorantské nevinnosti tím, že ta Čína opravdu za všechno může. A klidně si nadávejte na tento i jiné moje komentáře k této věci. Klidně mi nadávejte do čínských agentů, ruských trolů, komunistů, nacistů, fašistů, homofobů, sexistů, xenofobů a čehokoli dalšího. Ale faktem je, že Čína zavedla velice tvrdá opatření, celou epidemii koronaviru vzala velice vážně. Faktem je, že Západ se tomu jen posmíval, případně napadal Čínu za „porušování lidských práv“. A teď Západ a jeho elity jen potřebují ukázat na někoho jiného prstem.

Pro „naši“ mocenskou „elitu“ je mnohem jednoduší říci „Oni, Číňané, nás obelhali a musí za to nést odpovědnost“ než si přiznat „To my jsme celou věc nebrali dost vážně, to my jsme selhali“ („a měli bychom za to nést odpovědnost“). A protože právě tenhle přístup našich vlastních „elit“, mocenských, mediálních i jiných, nás ohrožuje mnohem více než koronavirus, proto píši a psát budu: Čína nic nepodcenila - to my sami jsme to nebrali dost vážně. A teď se jak malé děti chceme ze všeho vylhat pobrekáváním a fňukáním „to on, to on mne navedl, buli buli buli fňuk fňuk fňuk“. A tohle nesmíme akceptovat, protože tahle neochota chovat se zodpovědně a neochota za vlastní nezodpovědnost a za vlastní chyby nést následky, ta nás ohrožuje permanentně. Protože nás ohrožuje v jakékoli kritické situaci. Ohrožuje nás kdykoli se setkáme s jakýmkoli problémem, s jakoukoli obtíží, s jakýmkoli ohrožením. Nezodpovědnost zabíjí – a je jedno, jakou konkrétní podobu si tato zákonitost na sebe vezme.

Pozn.: Zcela vynechám to, že podle všech indicií je koronavirus nCoV19 původem z USA (stejně jako kdysi španělská chřipka) – první případy byly s vysokou pravděpodobností v USA na jaře a v létě 2019, tehdy svedené na záhadnou a nikde jinde na světě se nevyskytující nemoc z e-cigaret. Následovaly první případy v Itálii v říjnu 2019. A až poté, a až po světových armádních sportovních hrách ve Wuhanu (za účasti amerických vojáků – a tehdy už americká armáda zaznamenala i mezi vojáky „podivnou nemoc z e-cigaret“, projevující se vysokými horečkami, silnými dýchacími obtížemi, silným kašlem, a nevolnostmi), se právě ve Wuhanu objevily první případy na konci listopadu 2019 „nové“ nemoci, projevující se vysokými horečkami, silnými dýchacími obtížemi, silným kašlem a nevolnostmi.

Zpět k „promořování“.

Prymula náhle obrátil a doporučuje „plošné promoření“ populace. Jinak řečeno doporučuje, aby se co nejvíce lidí nakazilo virem, o němž nevíme prakticky nic. Tak tomu říkám“dobrá rada nad zlato“.

https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/populaci-potrebujeme-promorit-prymula-zmenil-nazor-40319507

Populaci potřebujeme promořit. Prymula změnil názor

https://www.novinky.cz/domaci/clanek/nechceme-anglicky-model-ale-nakaza-je-zadouci-mini-prymula-40319624

Nechceme anglický model, ale nákaza je žádoucí, míní Prymula

Proč? Proč „potřebujeme“ promořit populaci, tedy nakazit co nejvíce lidí virem, o kterém i pan Prymula, se vší úctou, ví ale úplný kulový? Proč? A tahle otázka se přímo nabízí: kdo je to „my“ „potřebujeme“?

A jsou i další „rádci“.

Epidemiolog IKEMu nás ujišťuje, že virus tu s námi bude a není důvod se promořování bát.

Zdroj: https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/virus-tu-s-nami-bude-neni-duvod-se-promorovani-bat-rika-epidemiolog-ikemu-40319732

Nu, o dlouhodobých účincích a o dlouhodobém fungování viru nCoV19 toho mnoho nevíme. Nevíme, jak byl vytvořen, jaké sekvence RNA do něj byly v laboratořích implantovány a proč, a jak tyto sekvence RNA ovlivňují fungování koronaviru.

Víme jen, že záhadný nCoV19 se přenáší na člověka, i když se koronaviry z netopýrů prakticky nemohou přenést na člověka, jak prokázali již před rokem 2015 američtí vědci, když se pokoušeli o přeměnu koronaviru z čínských netopýrů tak, aby tyto viry byly schopné nakazit člověka – a vše se jim povedlo až genetickou manipulací v roce 2015.

Zdroj: http://www.gate2biotech.cz/chimericky-netopyri-virus-rozviril-obavy-z-vyzkumu/

https://www.nature.com/news/engineered-bat-virus-stirs-debate-over-risky-research-1.18787

Víme jen, že podle řady specialistů je koronavirus nCoV19 velice zvláštní a vykazuje silné znaky toho, že byl uměle laboratorně vytvořen manipulací s genetickou informací.

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=P2KW1kud9fg

https://video.aktualne.cz/dvtv/imunolog-neni-vylouceno-ze-koronavir-unikl-z-laboratori-v-ci/

https://www.youtube.com/watch?v=TsyujjitOFM

https://www.naturalnews.com/2020-02-04-transcript-dr-francis-boyle-interview-coronavirus-biological-weapon.html

Víme jen, že koronavirus nCoV19 obsahuje sekvence z viru HIV.

Zdroj: https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1

Měl bych takový návrh, se kterým budou jistě všichni zastánci promořování populace souhlasit. Ať nakazí sebe, svoje rodiny, svoje děti. Pak budou všichni v karanténě na deset, patnáct let. A po deseti, patnácti letech, až budeme vědět, co virus nCoV19 dělá dlouhodobě, zvážíme, zda se nakazit všichni.

Virus tu s námi bude a nemáme se promořování bát, agituje epidemiolog z IKEMu. O dlouhodobých účincích viru neví nic, ale agituje. S námi tu je i virus HIV. Takže se asi nemáme bát ani promořování virem HIV, že?

Pozn.: Nejsem epidemiolog ani virolog, ale mám selský rozum. (Doufám). O dlouhodobých účincích koronaviru nCoV19 neví nikdo nic. Naprosto, absolutně nikdo. Nikdo neměl možnost zkoumat nakažené osoby třeba 10 let a pozorovat průběh nákazy a nemoci v takto dlouhém měřítku. Proto ani nejlepší světový epidemiolog neví naprosto lautr nic o dlouhodobých účincích viru nCoV19. Jak prosté, milý Watsone.

Zešílela už „elita“ úplně? Vážně jim přeskočilo a mají pocit, že jsou na úrovni bohů? Mají už pocit takové vlastní „elitnosti“ a pocit takové vlastní úrovně vysoko nad „obyčejnými smrtelníky“, že jsou ochotni k experimentům s cizími (ale v důsledku i s vlastními) životy na úrovni Dr. Mengele a to i ve věcech, o kterých vědí naprosté ..... nic? Nikdo neví a nemůže vědět, jak se bude virus chovat dlouhodobě. Virus HIV způsobí nejprve takovou jakoby chřipku. Pak deset let spí a nijak se neprojevuje. Nakažená osoba nemá vůbec žádné příznaky. Jen dnes víme, že nakaženou osobu poznáme podle testů na specifické protilátky.

Britská vláda a německé vláda dokonce navrhují, aby ven vycházet směly jen osoby, které byly nakaženy virem nCoV19 a „uzdravily se“, tedy osoby, které se nakazily, překonaly první „chřipkovou“ fázi a nyní nevykazují žádné příznaky. A tedy mají na virus HIV, ehm, pardon, překlep, na virus nCoV19 přítomné protilátky. Které sice možná asi třeba mohou, ale zcela určitě a jistojistě nemusí stačit na to, aby člověk dlouhodobě přežil nákazu virem nCoV19. Protože ani specifické protilátky proti viru HIV nestačí na to, aby nakaženou osobu virus HIV ve finální fázi nezabil. Velice ošklivým způsobem.

Post Scriptum: Virus HIV se projevuje při nákaze jako taková chřipka, nachlazení. Pak následuje latentní fáze, kdy se virus nijak neprojevuje. Pak, zhruba po 10 letech, následuje finální fáze, kdy virus zlikviduje imunitní systém člověka a člověka bezpečně zabije. Proč vlastně v době, kdy se virus HIV objevil, proč vlastně neudělali plošné promoření populace? O dlouhodobých účincích viru HIV tehdy věděli přesně tolik, co my dnes o dlouhodobých účincích koronaviru nCoV19. Takže plošně promořit populaci virem HIV by tehdy také vypadalo jako skvělý nápad imunologů, epidemiologů a WHO, že?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře