Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Dr. Judy Mikovits: Vakcína covid-19 je stroj na zabíjení

Je jasné, že Facebook tuto zprávu zakáže a smaže! Připojte se k Telegram kanálu zde: https://t.me/TheTrueDefender

Bude cenzurována i na Twitteru. Google ji smaže z výsledků vyhledávání!
A přesně proto poznáme, kde je řečena pravda! Pouze pravda je cenzurována!

Johnny Enlow minulý týden sdílel pravdu, nyní je mrtvý!

Dr. Judy Mikovits je lékařka a zná svou práci!
Ozvala se proti vakcínám COVID-19! Všichni lidé, kteří neslyší – JSOU NEBEZPEČNÉ! Varovala.

  • dr-judy-mikovits-vakcina-covid-19-je-stroj-na-zabijeni

Perfektní synonymum, které Mikovitz vakcínám dala je „STROJ NA ZABÍJENÍ.“

Je to něco, co by si nikdo nikdy neměl nechat aplikovat do těla.

Vakcínu si píchnout nenechám. Co uděláš ty?

Níže je video, kde Dr. Mikovitz sdělila svůj názor a varuje lidstvo před nebezpečím, které vakcína představuje! Tento článek je třeba sdílet se svou rodinou a přáteli, můžete tím někomu zachránit život!

(VIDEO) Očkovací látka … „Připojí se na imunitu. Není poté oddělená od přítomné buňky. Infikuje to každou buňku v těle, doslova to zahltí váš imunitní systém a její 3 primární části. Napadne obranyschopnost, přirozenou schopnost rozkladu poškozených buněk – přestanou se rozkládat rakovinotvorné buňky a viry.

Buňka zabiják (dále jen „BZ“ – řazená mezi lymfocyty) je v neustálé pohotovosti a skenuje celý systém a prostředí v těle. Fungující buňky musí vysílat signál „nejez mě.“ Pokud buňky tento stop signál nevysílají, BZ poté buňku „sní.“ Dokáže také detekovat abnormální chování prionových proteinů (prion, infekční bílkovina / PrP). Všichni tyto priony produkujeme.

Už jsme to viděli na ovcích. Jejich imunitní systém nebyl schopen tyto priony odhalit. Pokusím se to vysvětlit tak, jako to vysvětluji lidem, kteří mi volají a jsou čím dál tím vystrašenější: Harold Varmus získal Nobelovu cenu za objevení rakovinotvorných genů. Z těch genů, které produkovaly proteiny se prostě jednoho dne staly rakovinotvorné geny. Prostě se něco stalo. A za to dostal Nobelovu cenu.

Je ale přece jasné, že nemoci se prostě neobjeví jen tak z ničeho nic. Děje se to, když obsahuje cizorodé priony. A protože jsou lidské geny velmi podobné ankA genu, protein sám se neozve, aby dostal odpověď imunitního systému, zda vše funguje jak má. Priony se shlukují k sobě, vytvářejí agregáty a zahltí prostředí“ (poté mluví o tom, že s tímto tématem souvisí také autismus, jde o napadené mozkové buňky, „jejich mozek vypadá jakou houba a je plná děr“). „To samé si teď lidé udělají dvěma dávkami vakcíny a kompromitují tím svůj imunitní systém.

Vzali si nukleovou bombu, která zničí jejich mozek, srdce a svaly. Tělo nebude vytvářet dostatek energie, oslabený imunitní systém nebude schopen proti napadení bojovat.“ (dále hovoří o vakcínách proti rakovině prsu, které jsou také velmi nebezpečné)

(Doporučuje dokumentární film „Medical Rasism.“ Kde hovoří o experimentálním vakcinování hispánských a černých dětí v 80. a 90. letech v LA, kdy mnoho z nich zemřelo také na mozkové příhody. Připomíná fyziologickou rozdílnost mezi rasami. Redaktorka reaguje: „Děje se to už hodně dlouho.“)

Mám na vás jednu otázku. Stále důvěřujete COVID vakcíně?

Přeložila adri | Zdroj: The True Defender

https://tadesco.org/dr-judy-mikovits-vakcina-covid-19-je-stroj-na-zabijeni/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře