Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ad: Jiří X. Doležal: „Biomatkám sklaplo, očkování zůstalo povinné“ (reakce prof. Strunecké, Mgr. Synkové a Ing. Filla)

    Do mediální smršti, kterou vyvolalo rozhodnutí Ústavního soudu o očkování v pondělí 23.II.2015, cítil zjevně zcela nutkavou potřebu zasáhnout svým „kvalifikovaným“ pohledem[1] i publicista, kuřák marihuany a nositel titulu Mediální mrdka 2005 (citováno z jeho profilu)[2] — Jiří X. Doležal. Jeho výrazy, kterými nazývá matky, jejichž děti byly postižené následky očkování, je nám proti mysli opakovat, avšak nikdy bychom si ani nepomysleli, že něco takového může otisknout časopis pro širokou čtenářskou obec. Nemůžeme však nechat bez povšimnutí jeho hodnocení situace v oblasti očkování, protože co věta, to důkaz, že neví, o čem píše. Děkuje dokonce Bohu za to, že Ústavní soud ČR (podle jeho domněnek) patrně sdílel stejné argumenty jako on a nevyhověl „nedepilovaným biomatkám s vytřeštěnýma očima“, které požadovaly, aby do jejich dětí lékaři nepíchali jehlou.

 

  • ad-jiri-x-dolezal-biomatkam-sklaplo-ockovani-zustalo-povinne-reakce-prof-strunecke-mgr-synkove-a-ing-filla
    Během naší dlouholeté praxe jsme se přesvědčili, že rodiče (tedy i otcové) dětí, které byly postižené očkováním, mají často mnohem podrobnější informace o vakcínách, než jejich pediatři. Hned jeho první údaje o nežádoucích účincích (NÚ) vakcín u jednoho z desetitisíce očkovaných dětí lze snadno vyvrátit přečtením příbalových letáků. Ale i když můžou vážné NÚ, jako je smrt nebo doživotní invalidita, postihnout jedno z desetitisíce dětí, co kdyby to bylo zrovna vaše dítě?

    Jedním z vážných nežádoucích účinků očkování je encefalitický pláč, který signalizuje otok a zánět mozku. Výrobci vakcíny Infanrix hexa uvádějí, že neobvyklý pláč, tedy ječivý, ostrý a neutišitelný pláč, který trvá několik hodin i dní, se může vyskytnout u více než jedné z deseti dávek vakcíny, tedy minimálně u každého desátého dítěte. Tuto vakcínu dostane kojenec ve dvou měsících, potom ve 3 a opakovaně ve 4 měsících a ještě k 1. narozeninám. Právě tato hexavakcína je kritizována například i proto, že obsahuje antigeny proti hepatitidě B, která, jak jistě J.X.Doležal ví, se přenáší infikovanými jehlami nebo nechráněným pohlavním stykem. Dokonce i odborný tým pracovníků Státního zdravotního ústavu (SZÚ) toto očkování na základě zevrubné analýzy kojencům nedoporučil,[3] avšak jiní odborníci ho zavedli jako povinné. Pokud by kojeneček dostal k této povinné vakcíně ještě doporučované vakcíny proti pneumokokům a rotavirům, dostane se do jeho tělíčka dvěma vpichy jehlou na 30 antigenů ve směsi hliníku, formaldehydu, glutamátu a dalších prokazatelně toxických látek. Pokud by snad J.X.Doležala zajímal názor našich předních autorit v očkování — prof. Prymuly a prof. Chlíbka — proč neočkovat proti pneumokokům, může se s detaily tohoto zdůvodnění seznámit v jejich prezentacích (prof. MUDr. Roman Prymula, CSc. PhD.: „Proč neočkovat dětskou i dospělou populaci proti pneumokokům“[4] + prof. MUDr. Roman Chlíbek, PhD.: „Proč neočkovat?“[5]).

    Naši kojenci tak dostávají opakovaně do svých tělíček při každém z uvedených očkování 264 µg hliníku / kg tělesné hmotnosti. Dospělý člověk dostane při očkování proti hepatitidě B pouze 7,1 µg hliníku / kg tělesné hmotnosti a je popsáno, že i tato dávka dokáže u dospělého vyvolat stav, který označujeme jako ASIA (autoimunitní/zánětlivý syndrom vyvolaný adjuvanty), případně makrofágovou myofascitidu. Kdo může s určitostí tvrdit, že kojencům tyto opakované dávky neurotoxického hliníku neškodí?

    J.X.Doležal straší, že se vrací tuberkulóza, ale patrně nemaje děti zjevně neví, že očkování proti tuberkulóze bylo z našeho očkovacího kalendáře odstraněno už v roce 2010, právě kvůli příliš velkému počtu nežádoucích účinků očkování.[6] Jak nám v osobní korespondenci napsal významný český pediatr prof. MUDr. Jan Janda, CSc.:

„A právě pediatři se snažili několik let omezit očkování proti TBC, protože NÚ vakcíny nebyly vyváženy benefitem očkovací látky!“

    Je také zjevné, že se J.X.Doležal nenamáhal přečíst si práci Dr. Andrewa Wakefielda s 12 spoluautory, publikovanou v Lancetu (1998). Díky novináři a členovi skupiny skeptiků Brianu Deerovi je tato publikace dostupná široké veřejnosti na internetu.[7] V ní totiž Wakefield nenapsal, že v důsledku očkování MMR se vyvíjí autismus. Pokud tam takovou větu najdete, můžete ji zveřejnit. Nebylo to zásluhou „biomatek“, ale zastánců a propagátorů očkování, že byl Wakefield obžalován, a J.X.Doležal si již nepřečetl, že jeho Wakefieldův spoluautor a vedoucí týmu byl později Nejvyšším soudem Spojeného království zproštěn obžaloby.[8] Brian Deer byl usvědčen z podvodu a neznalosti a patřil zřejmě do stejné skupiny autorů, jako J.X.Doležal. Na veřejnost se dostal korupční skandál uvnitř CDC.[9] Jeho hlavním protagonistou byl dánský psychiatr Dr. Paul Thorsen, který vedl rozsáhlý výzkum incidence autismu v Dánsku. Vyšly najevo nejenom jeho daňové podvody a defraudace milionů dolarů přidělovaných na granty, avšak důležité bylo zjištění a veřejné přiznání, že studie o vztahu thimerosalu z vakcín a autismu byla založena na zfalšovaných datech, stejně jako řada dalších prací o autismu Thorsenovy skupiny, publikovaných v časopisech Journal of the American Medical Association, the American Journal of Preventive Medicine, the American Academy of Pediatrics, the New England Journal of Medicine aj. A právě o tyto práce opíraly svoji argumentaci instituce, jako jsou CDC, FDA i WHO, které tyto výzkumy financovaly.[10] Americký soud také potichu potvrdil, že vakcína MMR může způsobovat autismus.[11] A co víc, na veřejnost se dostaly utajované informace, podle kterých CDC, pediatři, vláda USA a výrobci vakcín Merck i GlaxoSmithKline (GSK) věděli a připouštěli, že MMR vakcína způsobuje autismus.[12] To nejsou konspirační teorie, to jsou fakta a z míst nejvyšších zdravotnických autorit.

    Ostatně, máte-li zájem si poslechnout samotného Wakefielda a jeho odpovědi na tato obvinění, rozhovor s ním zrealizoval Marián Fillo[13], a další pokračování můžete poslouchat ve čtvrtek 26.II.2015 od 21:00.[14]

    Jak je vidět, „argumenty, že ten výzkum byl zfalšovanej“, neplatí ani na Jiřího X. Doležala. Je nám líto, že ÚS ČR nedovolil žádnou diskusi nejenom „biomatek“, kterým není lhostejná zodpovědnost za zdraví svých dětí, ale ani odborníků, a vůbec nevzal v úvahu, že pod Petici proti represivnímu přístupu státu v otázce očkování[15] se podepsalo více než 10.000 občanů ČR, kterým není lhostejný zdravý vývoj dalších generací a demokracie v našem státě.

    A pokud byste si, pane Doležale, chtěl přečíst něco o očkování, než k němu budete zase zaujímat svůj zasvěcený postoj, přečtěte si moji knížku A. Strunecké „Varovné signály očkování“[16] a e-knihu o autismu „Cellular and Molecular Biology of Autism Spectrum Disorders“,[17] abyste viděl, že o autismu ledascos víme — na rozdíl od vás. Můžete se pro pobavení (jak jinak ve vašem případě?) podívat na osudy rodin, postižených očkováním, např. ve filmu „Vyšší dobro“ („The Greater Good“)[18] nebo si na internetu najít osudy matek, které o svoje dítě přišly.[19] Můžete se také podívat na fotografie (z nichž mnohé pocházejí z archivu CDC) dokumentující, jak vypadají NÚ vakcín.[20]

    V ČR jsme měli velice dobrý a kvalifikovaný systém očkování a je třeba přiznat, že díky němu se od roku 2000 u nás prakticky nevyskytují dříve běžné dětské nemoci. Bohužel, s vývojem moderních vakcín se objevují nové a dříve nepoznané důsledky v podobě cizích virů a fragmentů DNA ve vakcínách i v důsledku kombinace vakcín. Tabulka se seznamem přídatných látek ve vakcínách používaných v USA obsahuje 77 názvů chemických látek. O možných NÚ vakcinace se u nás v ambulancích pediatrů nemluvilo a není to vítané ani dnes. Prof. Boyd Haley z univerzity v Kentucky, který svědčil před Kongresem USA i v Pentagonu o škodlivosti přídatných látek ve vakcínách, napsal:

„Kdybyste smíchali rtuť, fosfát hlinitý, sulfát amonný a formaldehyd s viry, dali to do injekční stříkačky a píchli do vašeho dítěte, pošlou vás do vězení. Proč je to tedy legální pro doktory? A proč jim to dovolujeme?“

    Proč nejsme ochotni poučit se ze zkušeností USA, které zápasí s epidemiemi autismu, dětského diabetu, alergiemi, ale i černého kašle a spalniček, a to přesto (nebo právě proto), že jejich děti dostávají největší počet vakcín ze všech států světa?

    Byl jste vy sám kromě tetanu očkován i proti pneumokokovým infekcím a očkujete se každoročně proti chřipce? Ve vašem věku to vakcinologové vřele doporučují. Jestliže vezmete pětikilové dítě a dáte mu tři injekce v jednom dni, je to jako kdybyste dali 60-kilové osobě 36 vakcín najednou. Byl byste ochoten nechat si v měsíčních odstupech píchnout 4× za sebou 12 hexavakcín, 12 pneumokokových vakcín a k tomu spolknout 12 slaďoučkých vakcín proti průjmu (rotavirům)? A pak ještě za půl roku vyzkoušet na svém těle 12 vakcín MMR? Jste rozený experimentátor, ukažte svoji odvahu a dokažte „nedepilovaným biomatkám“, že to s Vámi nic neudělá — jistě nebudete plakat celé noci, ani nedostanete Aspergra či Alzheimera. A můžete se k tomu dát depilovat, když vám na tom tak záleží.

    Dokážeme pochopit, že J.X.Doležal vynáší soudy o věcech, kterým nerozumí. Je to jeho přirozená potřeba. Nedokážeme pochopit, proč mnozí chytří a vzdělaní muži v našem státě tvrdošíjně popírají poznatky biomedicíny a klinického výzkumu a rozhodli se nutit rodiče i lékaře k bezpodmínečnému aplikování skrytých biologických bomb, které poškozují naše děti. Poškození vakcínami může být totiž v budoucnu větší než cokoliv, co jsme dosud viděli.

    Proč náhle změnil i prof. Chlíbek svůj názor? Vždyť před lety sám řekl:[21]

„Očkování by v České republice v budoucnu mohlo být zcela dobrovolné, záleželo by tak jen na rodičích, jaké vakcíny by svým dětem nechali podat… Opravdu si myslím, že vývoj půjde touto cestou. Spoléhám v tomto na komunikaci mezi dětskými lékaři a rodiči, kteří budou po vzájemné diskusi rozhodovat.“

Podepsaní

Zdroje

[1]  http://www.reflex.cz/clanek/komentare/62465/jiri-x-dolezal-biomatkam-sklaplo-ockovani-zustalo-povinne.html

[2]  http://www.reflex.cz/writerprofile/30/jiri-x-dolezal

[3]  http://www.rozalio.cz/images/PDF/hepb_zaverecna_%20zprava_helcl_1995.pdf

[4]  http://se.uploads.ru/7zlR3.pdf

[5]  http://se.uploads.ru/dgRBY.pdf

[6]  http://zdravi.e15.cz/clanek/priloha-lekarske-listy/ockovaci-vyhlasku-juraskova-asi-stihne-podepsat-453013?category=z-domova

[7]  http://BrianDeer.com/mmr/lancet-paper.pdf

[8]  http://www.bbc.co.uk/news/health-17283751

[9]  http://www.HuffingtonPost.com/robert-f-kennedy-jr/central-figure-in-cdc-vac_b_494303.html

[10]  podrobněji zde:

[11]  http://www.slobodaVockovani.sk/news/ad-mmr-zpusobuje-autismus-potvrzeno-soudem-ne/

[12]  http://www.NaturalNews.com/046630_CDC_whistleblower_public_confession_Dr_William_Thompson.html

[13] 
zvuk/angličtina (od 1:30:40):

text/slovenština:

[14]  http://www.slobodaVockovani.sk/news/relacia-informacna-vojna-na-slobodnom-vysielaci-vo-stvrtok-26-ii-2015-od-21-00/

[15]  http://www.e-petice.cz/petitions/petice-proti-represivnimu-pristupu-statu-v-otazce-ockovani.html

[16]  http://almi.cz/detail-produktu/140-varovne-signaly-ockovani.html

[17]  http://www.eurekaselect.com/52682

[18]  http://www.veoh.com/watch/v81666646RrNe5rXj

[19]  např.:

[20]  http://www.naturalnews.com/048691_vaccine_damaged_children_graphic_photos_medical_mutilation.html

[21]  http://kralovehradecko.regiony24.cz/16-131727-cesky-ockovaci-kalendar-by-mohl-byt-v-budoucnu-zcela-dobrovolny--tvrdi-odbornik

 

zdroj:http://www.slobodavockovani.sk/news/ad-jiri-x-dolezal-biomatkam-sklaplo-ockovani-zustalo-povinne/

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře