Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Martho a Jirko přesvědčte i své kolegyně a kolegy....

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Další povedená reakce Zdeňka Bálka na některá prohlášení J.Mádla, která pronesl v rozhovoru pro Deník.cz

Mádl chce zakazovat weby, trestat šíření "lží" a hlavně bránit ČT! Snad mu za to ČT přispěje na nový film.

Doporučuji jako povinnou četbu i Marthě Issové a dalším "angažovaným" umělcům.

Martho a Jirko zajděte i za stejně tupě smýšlejícími kolegyněmi a kolegy a přesvěčte je, aby si alespoň jednou přečetly tento komentář Zdeňka Bálka. Je to jen několik vět.  

  • martho-a-jirko-presvedcte-i-sve-kolegyne-a-kolegy
  • martho-a-jirko-presvedcte-i-sve-kolegyne-a-kolegy

Kde jsi žil, "umělče", posledních patnáct, dvacet let? Všiml sis vůbec, že se svět kolem nás, během té doby, vykoupal v krvi? Jugoslávie, Afghánistán, Irák, Libye, Ukrajina, Sýrie... Milióny zbytečně mrtvých, nekonečné lidské utrpení, města, která dnes vypadají jak Stalingrad za 2. světové války, absolutní zkáza a rozvrat, a to i pro generace příští...

Zkáza, která se teď zcela logicky a v řádu věci (tak to bylo naplánováno) vrací svým původcům, tedy i Evropě... A co jsi během té prošlé doby dělal ty, inteligentní a na pohled milý humanisto...? Co během té prošlé doby dělala tvoje statečná a humánní česká televize? Co dělal tvůj humanistický idol, Václav Havel...?

Vší silou své láskyplné humanity jste podpořili jednu zkázu za druhou a učinili jste z nás, tedy z národa, odkud jste vzešli, spoluviníky! A když se v minulosti někdo opravdu statečný ozval a řekl vám, že je to vše podvod a zločin, zamlčeli jste to nebo z něj později udělali konspiračního blázna a vydědili ho z lidského společenství!

Chlapče, ty, ta tvoje televize i ten váš Václav Havel, vy všichni máte krvavé ruce, i když si sami o sobě myslíte pravý opak! Ty jsi možná jen obyčejný lenoch a hlupák, který se teď najednou "probral"... ale ta tvoje humanistická televize, to byl vždy jen dobře placený slouha, který vždy velmi dobře věděl, čemu a komu, a za kolik slouží!

Znáš, hochu, to přísloví?: "Po ovoci, poznáte je..." Měl bys, je i o tobě!

Facebook komentáře