Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Lhář!

Právě jsem si na Facebooku přečetl tento krátký příspěvek. Cituji:

Můj prezident
Babiš se dnes ve sněmovně tvrdě zastal Viktora Orbána, když Piráti navrhovali podepsání pamfletu proti němu!
Babiš říkal věci, až by si ho člověk spletl s Okamurou. Např:
Piráti jsou pátá kolona.
Piráti chtějí předat všechny pravomoce do Brusselu vč. migrace.
Maďarsko je suverénní země a nikdo jí nemá co diktovat...
Velmi chválíme Andreje Babiše !!!

  • lhar

A moje odpověď:

Falešný hráč! Je chvíli před volbami. Dnes bude tvrdit toto, zítra opak. A na špinavou práci si opět najme "bílé koně", jako to dělal i v minulosti, aby pak sám mohl pro veřejnost tvrdit opak toho, k čemu své koně zaúkoloval (třeba Vojtěch)! Ten člověk je finančně závislý na dotacích z EU, je zcela závislý na Deutsche Bank, která financuje jeho projekt chemičky na umělá hnojiva v Německu, tudíž je zcela závislý na Angele Merkelové. Má úzké vazby na Billa Gatese (viz. jeho návštěva v USA a slavnostní, soukromá večeře, ke kterého ho přizval sám všemocný Gates! Myslíte, že to bylo jen tak, čistě proto, že se mu Babiš líbil ??!)

Je to loutka! Neříkám, že je to to nejhorší zlo ze zel, která nás obklopují, třeba Piráti, závislí na Sorosových penězích, jsou ještě děsivější variantou! Nicméně, tomuto člověku nevěřte ani jedno jediné slovo!!! Ve finále podrazí všechny, včetně toho Orbána! Nenechme se podvést a hledejme jinde a v jiných vodách. V naší republice je mnoho srdečných, obětavých, čestných, slušných a poctivých lidí. Právě to bylo zcela fascinujícím způsobem potvrzeno při pomoci našich občanů moravským vesnicím, postiženým nedávným tornádem!!! Kterou z těch alternativně známých osobností bych připomněl?

Především ty, jež si roky a roky, přes veškeré ústrky a napadání ze strany naší oficiální moci, dokázaly stát za svým a neuhnout! Třeba pana Josefa Skálu z KSČM. Sleduji ho již téměř 20 let, ještě z doby, kdy pravidelně publikoval v Haló novinách. On se nikdy nebál říci to, co si myslí, např. v otázce, kdo v USA způsobil 11.září 2001, nikdy neměl problém postavit se například proti předchozímu bombardování Jugoslávie, postavit se vůči genocidě vedené ze strany současné Ukrajiny proti Doněcké a Luhanské republice, byl to právě on, kdo se jako jediný z celé KSČM, ale i z velmi širokého alternativního prostředí dokázal ihned postavit za vězněného pplk. v záloze Ivana Kratochvíla ( viz. video rozhovor s ním na You Tube, ihned po Kratochvílově uvazbení).

Nebo třeba Lenka Procházková, která svou statečnost prokázala nejenom za předchozího režimu, ale i v době, kdy pochopila, že to, co prožíváme, je systematická a promyšlená likvidace našeho národa! Bojuje se vším všudy za jeho záchranu, a to bez jakýchkoliv výhod, jen s vyhlídkou veřejné likvidace své osoby.

Dále třeba vojenský analytik Martin Koller - mohl mít bezproblémové stáří - i on se vzbouřil a nenechal koupit, byť už byl dávno vyhnán ze všech masových a veřejnoprávních médií...

Stanislav Novotný, někdejší Chartista a bývalý policejní prezident - nezlomila ho ani někdejší moc v 90-tých letech, - ani on se nebojí říkat a stát si za tím, čemu věří.

Mohl bych pokračovat, ale nepochybuji o tom, že vy si ten seznam našich statečných a čestných spoluobčanů doplníte sami. Není jich sic mnoho, ale jsou jako životem vybroušený drahokam, na který se lze vždy spolehnout! Drží se své životní linie a svého vnitřního přesvědčení?

Nejsou jako ti všelijací kobliháři, kteří nám byli podstrčeni a kteří se řídí pouze tím, co je pro ně samé momentálně výhodné.

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře