Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Kissinger odešel, kdo bude další?

Pjakin o Kissingerovi už roky mluvil jako o jedné z hlavních postav Globálního prediktora v našem světě. Tedy nikoliv jako o postavě Deep State, ale jako o postavě jeho současného likvidátora, tedy toho, kdo si to od Vatikánu přes celou tu strukturu až k současnému Deep State vytvořil.

Byly to jeho nástroje, určené k řízení našeho světa. Z toho si můžete udělat obrázek o tom, co to ten Globální prediktor je zač! To píšu proto, že už se objevují různí hlasatelé pozitivní úlohy Globálního prediktora a jak nás ten GP zachrání (třeba jistý Cvalín s jeho texty, vztahujícími se i k České republice). Pamatujte, GP je stejná, ale mnohem a mnohem mocnější a starší bestie, než ti, které dneska v médiích sledujete na povrchu (Rotschildové, Rockefellerové atd.).

  • kissinger-odesel-kdo-bude-dalsi
To on nese plnou, tisíciletou zodpovědnost za stav, ve kterém se dnes naše planeta nachází! Proč si myslíte, že jejich jmen (Deep State) je, v krajně negativním významu, už roky plný internet? Myslíte, že by to pro ně byl problém svá jména z internetu vymazat, kdyby dnes nečelili mnohem větší síle, která je kdysi postupně dostala do jejich současných postavení?
 
Vzpomínám si, jak mi v roce 1998 jedna moje vědoucí známá, když jsem jí řekl: "pokud má ta světová moc takové možnosti, tak pro nás není záchrany!", tak mi tehdy odpověděla: "Přijde doba, kdy se začnou rvát o moc sami mezi sebou!"
 
A v té době právě jsme, i když to nikdo nevidí. Jenže jak říká Pjakin, stejně tak jako pro Deep State a spol. nastala doba, kdy už nemají vzdělané, inteligentní hlasatele pro provádění svých zájmů, ale jen velmi omezené hlupáky, stejnému problému v našem světě, tedy ve své vnější zóně, čelí i GP. Proto Kissingera v době, kdy se mu už během běžného, fyzického pohybu lámaly kosti, honil GP po celém světě (stoletý stařík lítal sem a tam od Ukrajiny po Čínu a nazpátek).
 
A teď už není, kým ho GP nahradí? Tento konflikt s GP v žádném případě nemůže ustát Deep State a celá jeho světová struktura, zrovna tak, jako ho nemůže bez vážných následků, včetně možného zničení, ustát GP. A tak GP hledá taktické, dočasné spojence (svědomí a morálku nikdy žádné neměl a nemá) a momentálně zbývá jen Rusko, a tím se zároveň otevírají dveře k možnosti vytvořit pro ostatní národy a naši planetu příležitost k vytvoření nového, lidštějšího a svobodnějšího světa s tím, že Globálnímu prediktoru bude nadále umožněno přežít na jeho antarktickém okraji...
 
V opačném případě je to zkáza pro všechny a všechno s tím dopadem, že lidé globálního prediktora, na rozdíl od zbytku pozemského lidstva,  již nikdy žádnou další příležitost k životu nedostanou... Oni jistě, ze svých informačních, technologických i spirituálních výšin vědí, co to znamená...

A ještě jedna zajímavá shoda: Prakticky ve stejnou dobu, kdy zemřela jedna z postav Deep State - Schwarzenberg, tak umírá i jedna z hlavních postav Globálního prediktora - Kissinger... Je to jen náhoda...?

Tak já už roky tvrdím, že žádné náhody v našem světe neexistují, veškeré dění je mezi sebou úzce svázáno, a to o d minulosti po přítomnost, až k budoucnosti! To jen nám byl dán ten dar nevědomosti, že to nejsme schopni zahlédnout...
 
+ VIDEO ----------------
 
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře