Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Ještě jednou z emailů...

Opět jsem přes email diskutoval se svým kamarádem o původu a kořenech toho, co dnes zažíváme v tragédii střetu mezi Hamasem a Izraelem. A tragédie to bude oboustranná, i když Izrael ji má v plné své síle tebou před sebou! A odpověděl jsem takto:

Pjakin tu operaci pod falešnou vlajkou popsal takto: Jsou tam tři roviny, kdy každá z nich sleduje svůj osobní zájem: 1/Izrael - rozšíření území, likvidaci Gazy a jejích obyvatel (přesunutí jinam)! 

  • jeste-jednou-z-emailu
2/ Americký Deep State - USA jsou těsně před totálním bankrotem a potřebují velkou válku a díky své armádě znovu získat kontrolu nad Středním východem a jeho zdroji, když Ukrajina, oproti původním plánům, již definitivně selhala.
 
3/ Globální prediktor - ten nemá zájem na jaderné válce a aby sám přežil, nesmí ji připustit. Jestli jsi sledoval dění v posledních dnech, např. cvičení ruské, jaderné triády, nařízené Putinem, dění v Rusku atd.  Deep State totiž nabyl přesvědčení, že na jejich jaderný útok proti Rusku nepřijde odpověď, díky jejich loutkám ve vedení ruské armády a dalších rezortů.
 
Putin to tím svým cvičením oddálil a GP převedl jejich pozornost a nalákal Deep State na operaci v Izraeli, která bude nejenom jejich finálem, ale zároveň je předtím odpoutá od připraveného, jaderného útoku na Rusko. A to všechno se teď děje, ale konec bude katastrofou, jak pro Izrael, tak pro USA!
 
A ještě jeden postřeh k tomu, jak to bylo pečlivě naplánováno.
 
Pro celý muslimský svět je jeho posvátným místem mešita Al - Aksá v Jeruzalémě. To je výsostně muslimské území a Židům s jejich tradiční, náboženskou symbolikou je sem vstup zapovězen, na což dohlíží stráž před Al- Aksou a Izrael toto v minulosti respektoval.
 
A několik dnů, před tzv. útokem Hamasu na Izrael, do Al- Aksy násilím vtrhla asi tisícovka Židů a vykonali přímo uvnitř chrámu svůj židovský, náboženský obřad, čímž pro muslimy toto jejich posvátné místo znesvětili... a bylo připraveno.
 
Tuším, že Hamas to provolání AL Aksa měl hned při tom svém prvotním útoku na zeď a do Izraele. To bylo velmi pečlivě připraveno a ti, co to plánovali, měli předem připravený, jasný jízdní řád! Já jsem přesvědčen, že Bůh ANO, ale náboženství rozhodně ne!!!
 
A všechna tahle naše náboženství byla v historii cíleně konstruována tak, aby stála proti sobě a byla prostředkem nekonečných konfliktů a ovládání lidstva ze strany prastaré, globální elity - vytvoř, zfanatizuj, rozeštvi a panuj! A to platí pro všechna naše světová náboženství,
 
Hinduisty nevyjímaje - četl jsi někdy o tom jejich děsivém, kastovním systému, kde se člen nižší kasty nesmí ani dotknout toho z té vyšší - takhle daleko to nedotáhli ani katolíci! Nebo o tom, co dělali vysocí, duchovní buddhisté v Tibetu se svými poddanými?
 
Běžné tam bylo za nesplnění pracovního úkonu odseknutí ruky nebo vypíchnutí očí. Tibetští, nejvyšší duchovní pak nosili na opascích usušené, odseknuté ruce svých poddaných jako amulet...
 
Až příchod Číňanů tomuhle zamezil! A tohle je dnes vysoká duchovní autorita pro naše politické poskoky a řadu mladých lidí, kteří tam hledají duchovní spásu! Je třeba velmi pečlivě rozlišovat původní kořeny a základy, ze kterých tato hnutí vznikla a to, jak toho pak systém později zneužil.
 
Původní Ježíš, než ho zcela překroutili a celé kapitoly z jeho života a učení vyloučili, má s naší současnou církví společné jen jedno - odporným způsobem jeho učení zneužili a vytvořili si na jeho základě svůj vlastní, mocenský monopol!
 
A přesně totéž platí i pro ta východní náboženství nebo Islám! A to je prastarý řád, který bude muset být zrušen a vykořeněn, jinak se z toho svého lidského neštěstí nikdy nevyhrabeme!
 
Zrušen nikoliv tím, že se vytvoří nějaké další, nové náboženství, jakési mišuge všeho, co tu již bylo a nově se k tomu pro účely moci a ovládání vytváří (viz. Scientologie), ale tím, že lidé pochopí, že nejkratší cesta k Bohu a Jeho řádu vede jen a jen skrze ně samé, že k tomu nikoho nepotřebují, jen sami sebe!
 

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře