Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Druhá světová válka a Banderovci v karmických souvislostech

Dokonce i tehdejší důstojníci SS (za druhé světové války) si tehdy stěžovali do Berlína na přehnanou brutalitu oddílu Banderových UON.

To byly tehdy bestie, které zdaleka překročily i hranice nacistických koncentračních táborů.

  • druha-svetova-valka-a-banderovci-v-karmickych-souvislostech
  • druha-svetova-valka-a-banderovci-v-karmickych-souvislostech
  • druha-svetova-valka-a-banderovci-v-karmickych-souvislostech
  • druha-svetova-valka-a-banderovci-v-karmickych-souvislostech

Co dělali s malými dětmi? Přibili je jazykem na vrata domu, aby se tak ty děti za obrovské bolesti postupně udusily. Těhotné ženy porcovali na kuchyňském stole. Malé děti přivazovali ostnatým drátem ke kmenu stromu, dokud ty děti nevykrvácely a nezemřely. (Pokud tomu nevěříte, najděte si historické fotografie na internetu, najdete tam všechno, co tady popisuju.)

Karma není fikce a neděje se jen tak náhodně. Vesmír je nekonečně chápavý a každému zločinci dá vždycky nejméně ještě jednu další příležitost, aby odčinil nebo alespoň zčásti napravil to, co se v minulosti stalo.

Vesmír a jeho karma není nic diktátorského, vždycky se hledají způsoby, aby to pro dotyčného bylo během jeho života pochopitelné, aby to cítil a podle toho mohl změnit své jednání. Nicméně, pochopí jen velmi malé procento, naprostá většina opět zopakuje to, co udělala v předchozím životě...

Věřte mi nebo ne, ale ti, kteří špagátem od telefonu uškrtili tu těhotnou ženu v domě Odborů v roce 2014, byli přesně ti (reinkarnovaní), kteří za druhé světové války za živa párali těhotné ženy.

My vnímáme ty souvislosti velmi omezeně, jenom v rámci našeho zdejšího života, delší souvislost, tedy souvislost s našimi předchozími životy, si nejsme schopni vybavit, ale i jen představit.

Ale i to je jen součást velkolepé kosmické hry: Kdybychom předem věděli, proč jsme se zde narodili, znali svoji karmickou minulost, hra by přestala být poctivým bojem, ale přizpůsobila se naší egoistické vypočítavosti.

Nicméně ta hra má i definitivní konce, a to je to nejděsivější. Ve starých textech se tomu říká zatracení, vymazání... vymazání duše z koloběhu životů...

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře