Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Těch negramotných, co odmítají Brusel a EU, je bodově 61 ze 100 možných

Jenom my, Česká televize víme, co si máte myslet, oznámil generální ředitel Dvořák a ministr Plaga za ANO. TO POŘÁDNĚ SMRDÍ HITLEREM A STALINEM DOHROMADY.

tech-negramotnych-co-odmitaji-brusel-a-eu-je-bodove-61-ze-100-moznych

Citace:

„Ministerstvo (Plaga – ANO) plánuje posílit mediální výchovu ve školách. A důvod? Výzkum STEM/MARK zjistil, 39 ze sta možných bodů je úroveň, na kterou se dostala Česká republika, neboli pouze 39% lidí PRÝ pochopilo, co veřejnoprávní média a Evropské hodnoty říkají, zatímco 61 bodů neboli % nepochopilo. Pouze oněch 39% dokáže filtrovat správný obsah od nesprávného a pak zbožňuje Brusel a Evropskou unii. Zbytek 61% podléhá propagandě a nedokáže filtrovat správné od nesprávného a tudíž je proti EU. A nevadí jim Rusko – BLBCŮM.

Nějak nám ten český človíček sere na naše propagandy, vnucování a vymývání mozků. Napočítali, že vyhovujících je 39%. Rovnou řeknu kdo to je. Študáci, herecká šmíra, vyznavači Havla, celebritky všeho druhu, kavárenská svoloč a valná část zblblých Pražanů.

Moldánky natahuje Plaga a Dvořák v jedné notě. Jednou rukou by mlátili těch zbylých mizerných, blbých lidí v počtu 61% a druhou jim přitom berou z kapsy prachy, aby mohli mít doma hajzl ze zlata.

Stěžuje si Dvořák, chlap beroucí měsíčně půl miliónu, že český blbec nepozná co jsou to takzvané fake news přesto, že se tak snaží jim to namlátit do těch tvrdých českých palic. Dokonce makají na nových metodách, jak zblbnout zbytek národa a nějak si nevšimli že valná část národa jim na bednu sere a raději na ni ani nečumí, aby je netrefil šlak z těch blitků, co se nám snaží vmáčkout do palic. Pak už jen oba brečí, že už neví, jak lidem mozky vymýt naznačuje

Druhé lezení do hlav přes miliardové propagandy ukázalo, že v České republice je proti Evropské unii 61% lidí, což jsou dle Dvořáka dementi a negramoti. Jenom 39% správně zpracovaných a to je průser, protože stejný počet je pro a proti EU. Kdyby bylo referendum a výstupu z EU tak od tam mažeme jak zajíc honěný psem.

Tak nám svaz evropské mládeže připravuje další učební materiály za miliardy, jak to těm negramotným 61% nacpat do tupých hlav a mít tak stádo volů celé a dokonalé. Nemyslící a radostně živící vrchní smetánku naší Zeměkoule.

 

Mediální negramotnost Čechů

Češi mají potíže s mediální gramotností. Zjistil to průzkum agentury STEM/MARK pro ČT. Zvládají sice ovládání televize a internetu, problémy ale mají s vyhodnocováním informací i s rozlišením veřejnoprávních a soukromých médií. Dokonce si negramoti myslí, že český hlas v EU nemá žádnou váhu. Aby bylo jasno jak to je, tak 42% je neutrál co na všechno kašlou a neví co si myslet, 33% je těch co je vůbec nechce a počet sympatizantů vzrostl na perfektních 25%.

 

Výsledek = chceme vypadnout z EU ať se jim to líbí nebo nelíbí.

Z těch jejich průzkumů zjistily, že 61% lidí je proti Evropské unii, proti NATO a nenávist k Rusku nemá. Kdyby měli dost ústavů pro duševně choré, tak nás tak pozavírají, ale kdo by na ně dělal? No přece migranti. Proto nám je cpou až do rodin a z 15-letých mladých chlapů dělají děti co skoro ještě potřebují pleny a mateřské mléko.

Na závěr

Jenom my, Česká televize víme, co si máte myslet, oznámil generální ředitel Dvořák a ministr Plaga za ANO. TO POŘÁDNĚ SMRDÍ HITLEREM A STALINEM DOHROMADY.

zdroj:http://www.na-septande.cz/jak-vidim-deni-kolem-sebe/tech-negramotnych-co-odmitaji-brusel-a-eu-je-bodove-61-ze-100-moznych

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře