Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

ZŠ Beethovenova v Chomutově: namalujte kamaráda cizí rasy!

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Útočením na nejmladší a nezranitelnější – naše děti – se předvedla chomutovská ZŠ Beethovenova. Prvňáci dostali za úkol kreslit imigranty jako své kamarády!

Aktivní neomarxistická učitelka Mgr. Markéta Klásková ze ZŠ Beethovenova, jejímž zřizovatelem je Statutární město Chomutov, zadala svým prvňáčkům za úkol malovat kamarády cizí rasy, jak nás informoval pan Vlastimil B., který má ve třídě zmíněné učitelky malého příbuzného. Je smutné, že politika se nalévá dětem do hlavy už v takto mladém věku, kdy jsou nejvíce ovlivnitelné a zranitelné.

  • zs-beethovenova-v-chomutove-namalujte-kamarada-cizi-rasy

Půl roku po parlamentních volbách a týden po inauguraci prezidenta Zemana zřejmě neomarxistům došlo, že většinová společnost jejich recepty na multikulturní obohacování nepřijímá a jejich volební lídři zaznamenávají tvrdé porážky.

Proto tyto útoky na školáky, kterým chtějí vštípit své jediné správné názory již od dětství. Druhým důkazem mohou být tzv. stávky studentů, kteří nerespektují výsledky svobodných voleb a přitom se naprosto nelogicky zaštiťují demokracií. V našem okrese se k této pseudostávce snížilo pouze gymnázium v Kadani.

zdroj:http://narodnidemokracie.cz/zs-beethovenova-chomutove-namalujte-kamarada-cizi-rasy/

Jan Mrázek

(autor je předsedou MO ND Chomutov)

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře  

#1 Bus Bělojar 2018-03-19 12:32
Doporučuji pěkně po staru si "počkat před školou" a dát Kláskové přes hubu.

Facebook komentáře