Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Žertovali o vládě rozpočtové zodpovědnosti -– nebo? (+video)

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • kalousek2_1
Kalousek: Na záchranu eura můžeme půjčit až 38 miliard korun

Vláda by ČNB ručila za případné znehodnocení půjčených prostředků a za ušlý zisk. Hm, to se to slibuje, když zaplatí jiní – vláda slíbila – to znamená, že tři vládní strany mají na účtech minimálně 38 miliard, jinak by přeci takové ručení nemohla slibovat. Nebo že by 120 poslanců bylo tak bohatých a sáhlo do svých peněženek? Tomu nevěřím a vy asi také ne. Vláda opět hazarduje, ano HAZARDUJE s penězi nás občanů, Proč píšu–  hazarduje? Nápověda je napsaná níže.

S&P skrouhla rating francouzských bank, včetně vlastníka Komerční banky

Mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor's v pondělí snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti čtyř francouzských bank. Rating jim upravila po nedávném snížení hlavního ratingu Francie. Nižší hodnocení má teď nově i Société Générale, která v tuzemsku vlastní Komerční banku.

MMF zhoršil výhled globální ekonomiky, prudce srazil eurozónu

Mezinárodní měnový fond (MMF) výrazně zhoršil vyhlídky globální ekonomiky. Letos jí předpovídal růst o čtyři procenta, ve svém aktualizovaném výhledu ale odhad růstu snížil na 3,3 procenta. U eurozóny MMF čeká pokles ekonomiky o půl procenta a návrat do mělké recese, částečně i kvůli růstu výnosu státních dluhopisů. Dosud eurozóně předpovídal růst o 1,1 procenta.

Jaké z toho plynou důsledky pro ČR když je závislá na exportu do západních zemí – hluboký propad růstu HDP do – % hodnot, bankroty, růst nezaměstnanosti, z toho propad daňového výnosu, zrychlení růstu zadlužení státu, dost pravděpodobně až ke státnímu bankrotu. 

Tak tohle bude neskutečný tunel, bohužel nás naše média, "hlídací pes demokracie", jaksi zapomněly informovat.

A možná i proto se dělají takové vlny kolem církevní restituce, aby toto zůstalo skryto.

http://berossos.blog.cz/

 

Podpořte CFP QR Kód ŽLUTÁ oranžová

 

Facebook komentáře