Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Výzva ozbrojeným složkám ČR a SR: nenechte se vtáhnout do války, která není vaše!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

 

Situace se bude zhoršovat tím více, čím více budeme mlčet a dál mlčky a otrocky poslouchat a akceptovat politické, ekonomické a morální diktáty těch, kteří dávno ztratili veškerou soudnost. Těch, kteří vyměnili naši budoucnost za milióny a miliardy na kontách svých účtů v zahraničních bankovních ústavech.
  • vyzva-ozbrojenym-slozkam-cr-a-sr-nenechte-se-vtahnout-do-valky-ktera-neni-vase

Drazí vojáci, policisté, a další členové silových resortů České a Slovenské republiky!

Svět se pozvolna a pro mnohé možná nečekaně ocitl na samém okraji propasti, v předvečer další války. Také ve 30. letech možná lidé nevěřili, že destruktivní společenský vývoj může skončit mnohamilionovým krveprolitím. Svět se ocitl v těžké krizi, kterou jste vy sami zavinili jen částečně. Tím, že jste se nezajímali o pozadí světa, ve kterém žijete, ve kterém vychovávate své děti, tím, že jste bezmyšlenovitě plnili rozkazy svých nadřízených a velitelů. Kterou však zavinili zejména svou zvyšující se nenažraností bankéři, rentiéři a makléři.

Jenže naši vůdci, nadřízení a velitelé, to nejsou ti nejlepší z nás, jak by tomu ve zdravé společnosti mělo být. Jsou to ti nejméně charakterní z nás, často největší šmelináři, veksláci, zloději, podvodníci, lháři. Jsou to ti, kteří zpravidla soustředí ve svých rukou nejvíce trumfů a zpravodajských složek plných fízlovských zjištění a hlášení na ostatní. Jsou to lidé, kteří se již tak bojí o prozrazení své minulosti, o odkrytí toho, že často postupují nemorálně, resp. často spíše nezákonně, že chodí nazí, že nemají, co by ostatním nabídli, kromě své ubohosti, špíny a strachu, že se zpravidla již neštítí ani vraždit. Co na tom, že vraždí humanitárně.

Právě takoví lidé vedou současné vlády v různých zemích celého světa, dřívější bašta demokracie Spojené státy toho nejsou výjimkou, a vlastně nikdy nebyly.

Pokud něco stratégové USA dokáží, je to předvídat budoucí vývoj, a díky tomu i tento vývoj ovlivňovat a uplácet, případně včas korigovat a bombardovat. Jenže dostali se do fáze, kdy již nemohou budoucí události předvídat, proto je raději sami generují, aby je udrželi ještě chvíli pod kontrolou. Pod svou svojí a svých kamarádů.

V této chvíli jsou připraveni střetnout se o rozhodující bitvě o budoucnost světa. Chtějí si - zcela logicky - zachovat vliv a moc, kterou měli po stovky, či tisíce let. To je ale v globalizujícím se světě stále méně možné.

Stejně jako minulý režim, i ten současný se snaží pomocí svých snad už ani tak dobře placených prostitutek, novinářů, z nichž většina možná ve  svém odtržení od reality a třicetiletém uvíznutí své mysli v dobách studené války jen s opačnými znaménky aspoň věří, že dělá dobrou věc, vytvořit Říši zla, a mediální a společenskou propagandou ve vás vzbudit strach. Říši zla tak nacejchoval současný režim a postupně vybudoval z Arabů, některých zemích severní Afriky, nyní do ní v řádu měsíců odhodil a zmačkal Rusko, takže zbývají již snad jenom Číňané, které zatím zachraňuje pouze to, že vlastní většinu ekonomických aktiv Spojených států. Stále více se naše západní společnost uzavírá světu, uzavírá se o to více, o co více se snaží diktovat jiným částem světa, co mají dělat a jak mají žít, aniž bychom sami měli sebemenší jistotu, že jsme to my, kdo žijeme správně.

Jenže všude žijí lidé, tak jako jste vy. Žijí po svém, ale chtějí to stejné, co chcete vy, co chceme my. V klidu žít. Pracovat, odpočívat, milovat, vychovávat svoje děti, přátelit se a sdílet.

Mají stále více plné zuby vychcaných a vychloubačných průmyslníků, politiků a novinářů.

Prosím české ozbrojené složky, aby zachovaly zdravý rozum a rozkazy svých velitelů a politiků, které v nejbližší budoucnosti zřejmě přijdou, rozkazy proti lidskosti a humanitě, eventuelně rozkazy k použití zbraní proti občanům jakékoli země, včetně země naší a svých spoluobčanů, aby jednoznačně odmítaly. Aby se nebály v chvílích rozhodující zkoušky lidství použít zbraně nikoli na vraždění svých bratrů a sester,ale jako záštitu zachování zbytků svobody a demokracie, takové, o které snili naši otcové a dědové a za kterou řada z nich nasadila své životy zejména v druhé světové válce, takové, o které mluví Ústavy a Listiny základních práv a svobod našich obou zemí bývalého Československa, té, kterou má každý občan naší země povinnost bránit proti narušitelům.

Zatímco prostí Američané mají zbraně a mohou se případně státní zvůli bránit, vypukne-li tvrdá represe proti občanům, Češi ani Slováci zbraně až na pár výjimek místních mafiánů doma nemají. Jediné, co máme, jste vy. Naše ozbrojené složky. Vojáci a policisté. Prosím tedy úpěnlivě, ani teď, ani v budoucnu nezapomeňte: Nesloužíte politickým stranám (víme, jak dopadlo, pokud byly ozbrojené složky v područí politické strany a funkcionářů), nesloužíte už vůbec Spojeným státům či Evropské Unii, jakkoli část vašich velitelů prodělává výcvik, či dostává rozkazy právě v těchto teritoriálních vlivových a zájmových uskupení, které se zovou státy již jen ze setrvačnosti. Jsme to my, občané, kteří vám platíme teplou vodu ve vašich příbytcích, benzín, abyste mohli dojet na chatu a školy pro vaše děti.

Nezapomínejte. Nejsou to politici, kteří vám dávají živobytí. Oni vám dávají jen nekoncepční chaos, měnící se s každou novou barvou vlády, nejistotu, strach a svár. Z každé války mají svůj profit oni, zatímco vy nasazujete své životy, z každého ničení profitují v novém uspořádání a dělení.

Za naše problémy nemůže Putin, stejně jako za ně nemohl Kadáfí, nebo Husajn. Snažili se nebo se snaží vést své země dokonce mnohem lépe, než by je vedli jiní, nebo než je vedou naši tzv. demokraticky volení zástupci. Je již zcela zřejmé a ověřitelné, že západními zbraněmi a penězi shozené zahraniční režimy se ocitají v mnohem větším chaosu a stávají se naší společnosti mnohem nebezpečnějšími, než byly dříve, než na ně naše koaliční uskupení zaútočila.

I v nastalém mediálním chaosu a propagandě je ale stále větší skupině lidí zřejmější, že již přestává být náhoda to, že kam vstoupí naši koaliční vojáci, přestává růst tráva. Neobracíme pouště na úrodnou krajinu, tak, jako to dělal právě Kadáfí, ale děláme to přesně naopak. Po nás zůstává jen poušť a spálená země. Není divu, že nás a naše pochybné kousky vítají v různých částech světa se stále menším nadšením, je možné, že se svět nakonec proti nám spojí.

Situace se bude zhoršovat tím více, čím více budeme mlčet a dál mlčky a otrocky poslouchat a akceptovat politické, ekonomické a morální diktáty těch, kteří dávno ztratili veškerou soudnost. Těch, kteří vyměnili naši budoucnost za milióny a miliardy na kontách svých účtů v zahraničních bankovních ústavech, a své mnohakektarové pozemky obklopených strážními věžemi a elektrickým proudem.

Naši mocní a vaši velitelé vás jen použijí, je to součást jejich životního stylu a způsobu. Odhodí vás jako použitý prezervativ poté, co naplníte jejich cíle, pokud se tedy nevrátíte zpět do vlasti v ocelových rakvích.

Nedopusťe ze své pozice vznik nového válečného konfliktu, uměle vyvolaného podobnými silami, jako stály za první a zejména pak druhou světovou válkou.

My, lidé, zůstaňme svorni, zůstaňme rozumní, nevěřme masmédím, které stále ovládají mocenské složky stejně tak samozřejmě a jako by nic, jako se nyní pokoušejí ovládnout mozky a myšlení nás všech, očemž se lze přesvědčit snad v každých zprávách v celou kterékoli české rozhlasové či televizní stanice, stejně tak jako každé ráno v novinovém stánku.

Po roce 89. ukradla politický vývoj v Československu skupinka kupčíků a dobrodruhů, kterým pramálo záleží na jejich spoluobčanech a kteří zřejmě nikdy ani na vteřinu neřešili svět, ve kterém budou, nebo již nebudou žít jejich vnuci. Řada, nebo dokonce většina z nich přitom jen skáče v roli gumových poskoků na špagátě těch, kteří mají globální, tedy skutečnou ekonomickou a politickou moc. Tímto způsobem byly nejen financovány, ale dokonce i založeny některé politické strany, například TOP09.

Jsem osobně přesvědčen, že to nikdy nedokážou, nikdy se nepodvolíme, lidský druh nakonec získá a obnoví to nejdražší, co je naplněním jeho smyslu života v těchto přetěžkých podmínách globální tyranie. Totiž svou svobodu!

jiří maria mašek, Changshu, 29-8-2014

(pokud s touto mou výzvou ozbrojeným složkám ČR a SR souhlasíte, máte-li v rodině i širší nějakého vojáka či policistu v aktivní službě, pošlete mu prosím tento článek, šiřte ho prosím také a zejména na sociálních sítích, kde jsem obdržel kvůli údajným opakovaným porušením podmínek komunity časově omezený zákaz činnosti a tudíž nemohu dlouhodobě nic sdílet ani publikovat, děkuji)

zdroj: http://www.osud.cz/vyzva-ozbrojenym-slozkam-cr-sr-nenechte-se-vtahnout-do-valky-ktera-neni-vase

Facebook komentáře