Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Vědmy a okultisté proti Trumpovi – Odpověď!

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Zpravodajský web WND oznámil, že vědmy, okultisté i představitelé jiných magických skupin se rozhodli spojit v boji proti prezidentovi USA D. Trumpovi. V rituálech chtějí pokračovat tak dlouho, dokud – jak se vyjádřili – prezidenta neodstraní z úřadu. V podstatě jde o výzvu k organizovanému zločinu! Tato psychologická kampaň a démonické duchovno je spojeno s černou magií, tedy se satanismem. Satanismus a černá magie používají zločinné prostředky, k nimž patří i travičství a manipulace svými klienty jako nástroji těžkých zločinů. Tím, že se tito služebníci temnoty postavili proti prezidentovi, dali najevo, komu slouží oni a komu slouží prezident. Prezident prosazuje celospolečenské i morální dobro pro celý národ. Vědmy a mágové naopak celému národu škodí! Za své zločiny by měli být adekvátně trestáni státními zákony. Pokud jsou masmédia jejich hlásnými troubami, mají spoluúčast na zločinu a měla by být rovněž adekvátně trestána vysokými pokutami či zákazem činnosti. Jestli tyto spravedlivé zákony v USA doposud nejsou, je třeba, aby byly proti těmto zákulisním zločincům ustanoveny.

  • vedmy-a-okultiste-proti-trumpovi-odpoved

 

Jaké je ovoce činnosti věštkyň?

Vědma rozeštvává přátele, sousedy, rozbíjí rodinné vztahy. Sugestivně ovládne osobu, která za ní přijde, a oklame ji. Vsugeruje jí, že příčinou jejího neštěstí je někdo z nejbližších. Pokud dotyčný uvěří, na smrt bude nenávidět nevinného člověka a mstít se mu. Vědma iniciuje zločiny.

Příklad ze současnosti: Otec se synem šli k věštkyni. Ovocem bylo, že otec spáchal sebevraždu, jako oběť, aby syna uchránil od neštěstí, které mu vědma lživě navěštila. Syn dal následně vědmu k soudu, ale nic se jí nestalo.

Jiný příklad: Mladý lékař, otec tří dětí, potkal svého kolegu. Z rozhovoru vyšlo najevo, že byl před nedávnem u vědmy, a ta určila konkrétní den, kdy na jeho rodinu přijde velké neštěstí. Psychicky tlak nevydržel a šel se oběsit. Kolega mu vzal tašku s provazem, zločinnou lež vědmy mu vyvrátil, a tím mu zachránil život.

Připomínáme, že především představitelé katolické církve zanedbali nutnou osvětu v této oblasti. Jejich povinností bylo pravdivě varovat, že Boží zákon tuto věšteckou a magickou činnost kategoricky zakazuje a ukázat na zhoubné ovoce. Každý člověk by měl vědět, že setkáním s vědmou se dobrovolně dává pod vládu nejen psychologické manipulace, ale i démonických sil. Tím je disponován pro duchovní a mnohdy i fyzickou sebevraždu.

Na zločinnou výzvu věštkyň a mágů k útoku na prezidenta musí být dána adekvátní odpověď, a to státní zákaz činnosti těchto podvodnic a služebníků temnoty. Pokud není ještě v USA takový zákon, který by okultní činnost věštkyň a mágů zakazoval, je třeba, aby byl co nejdříve vyhlášen, a to k ochraně nejen poctivých občanů, ale i hlavy státu!

+ Eliáš

Patriarcha Byzantského katolického patriarchátu

+ Metoděj OSBMr + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

Praha, 25. 2. 2017

Facebook komentáře

Související články