Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Turecko napadlo suverénní zemi.

Hodnocení uživatelů:  / 7
NejhoršíNejlepší 

Vážení přátelé, milé dámy a pánové, Turecko napadlo suverénní zemi. Bombarduje města obce a je víc než zřejmé, že má dva cíle - vyhladit Kurdy na severu Sýrie a nahradit je Araby a současně je cílem osvobodit věznice, v nichž Kurdové vězní 12 000 teroristů z Islámského státu. To vše za předchozího mlčení nebo souhlasu mezinárodního společenství.

  • turecko-napadlo-suverenni-zemi

Evropský parlament dokonce včera hlasy frakcí lidovců, socialistů a frakce Renew, kterých jsou členy europoslanci hnutí ANO, KDU-ČSL, TOP09 a STAN, zablokoval rezoluci, která by válečnou agresi Turecka odsoudila.

Celý svět by přitom měl nejen turecké zločiny odsoudit, ale měli bychom všichni udělat vše proto, abychom obyvatelům syrského Kurudistánu pomohli. To nejmenší je bojkotovat Turecko ekonomicky.

Až budete plánovat dovolenou, vyhněte se prosím zemi, která bombarduje cizí zemi a její občany jen proto, aby pomohla teroristům a vyvraždila Kurdy, což je největší národ světa, který nemá vlastní stát a samosprávu ve vlastní zemi, v níž žije po tisíce let.

I my svým postojem můžeme ukázat svůj názor - jak naší bezzubé vládě, tak Turecku. Nepodporujme ekonomicky režim, který páchá válečné zločiny.

zdroj: https://www.youtube.com/results?search_query=tomio+okamura

Facebook komentáře