Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Svoboda slova made-in Česká republika

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Každý jen trochu demokraticky myslící člověk na celém světě ví, že svoboda každého člověka končí tam, kde začíná svoboda člověka druhého. Svoboda slova tak končí přesně tam, kde začíná nedotknutelnost (právo) člověka druhého, kterou toto slovo, nesmí porušit.

  • svoboda-slova-made-in-ceska-republika

V české republice si ale určití lidé vysvětlili svobodu slova po svém, a začali svými slovy omezovat práva druhých. Jak se to dělá? To se dělá velice snadno, to se prostě někde, nejlépe v médiích, o někom řekne, že je například alkoholik, psychicky narušený člověk a že ještě ke všemu krade. Někteří lidé by jistě tato slova doplnili o blbce, idiota, kreténa a další zcela běžně používaná slova v běžné konverzaci občanů České republiky, jenomže! Tato slova vyřčená v médiích, omezují právo těch lidí, na jejichž adresu byly vyřčeny! Každý člověk žijící v demokratické společnosti má právo na to, aby jej nikdo nezesměšňoval a již vůbec prostřednictvím médií, a má právo na to, aby jej nikdo křivě neobviňoval ze spáchání nějakého trestného činu, kterého se nedopustil.

V demokratické společnosti ano, ale v České republice nikoliv!!! Proč?!

Protože v České republice je svoboda slova víc než právo člověka na slušné chování se k němu. V České republice je tak svoboda slova nadevše, tedy i nad zákony! Proto si pan Babiš může dovolit o panu Němečkovi napsat na internet, že je to alkoholik, psychicky narušená osoba a že ještě k tomu všemu krade. Proto si pan Miloš Zeman může ve všech debatách používat vulgarismy a ostatní častovat nálepkami blbec, idiot, kretén atd. Svoboda slova, totiž v žádné demokratické společnosti nesmí přesáhnout zákonem stanovenou mez, a když ji nedej bože přesáhne, tak za to musí být autor tohoto slova, po zásluze potrestán. Nejprve napomenutím, následně napomenutím s výstrahou, a když to ani po té nepochopí, tak odnětím svobody, ale samozřejmě že nejen slova.

Opravdová svoboda se totiž skládá ze spousty práv a zároveň povinností, a když jsou některá z těchto práv a povinností porušena, není to opravdová svoboda, ale jen svoboda částečná. V České republice někdo postavil svobodu slova před všechny ostatní práva, byl to pan Václav Havel, a tak se tu dnes, po 25 letech jeho demokracie, veřejně obviňujeme ze spáchání trestných činů, nadáváme si, pliveme jeden na druhého, ale co, dokonce se tu i zcela veřejně fackujeme, což je ve skutečnosti jen maličký krůček od toho, abychom si tu začali vyřizovat účty se zbraní v ruce.

Ale proč?! Protože svoboda slova již překročila hranice slušnosti, ale co je hlavní, již i hranice zákonů, čímž začala omezovat naše práva. Svoboda slova, je totiž nejzákeřnější svoboda, která na světě existuje, protože lež je zabiják slušnosti, porozumění a důvěry. Bez těchto lidských vlastností, ale nejsou lidé Lidmi, a výhradně proto není v České republice žádná demokracie, ale jen svoboda slova vládnoucí třídy stejně, jako před rokem 1989.

Vždyť svobodu slova máme všichni! To máme, ale jen ty u koryt, miliardáři a novináři, mohou beztrestně říkat všechno!

Facebook komentáře