Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Projev V. Vítové na demonstraci proti EU.

Hodnocení uživatelů:  / 6
NejhoršíNejlepší 

Demonstraci organizoval spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem. V úvodu vystoupila skupina Ortel. Byli přítomni přátelé ze Slovenska, z Německa a zdravici poslali přátelé z Maďarska. Vystřídali se mnozí řečníci. Z politických stran byly přítomny: Národní demokracie, Česká strana národně socialistická a Dělnická strana sociální spravedlnosti. Tyto tři strany mají ve svých programech vystoupení z EU a vystoupení z NATO.

Zde je projev, přednesený za ANS

  • projev-v-vitove-na-demonstraci-proti-eu

 

Vážení přátelé,

jednak děkuji za pozvání. Takovéto akce – jako je ta dnešní jsou momentálně opravdu VELMI důležité. Dovolte, abych Vás pozdravila jménem Aliance národních sil.

Jistě jste informováni, že v létě byly PSP schváleny novely dvou zákonů - jedná se zákon o volbách do PČR a o zákon o sdružování v politických stranách a hnutích.

Obě tyto novely naprosto likvidují všechny stávající neparlamentní politické strany. Proto Aliance národních sil zaslala otevřený dopis prezidentu republiky s žádostí, aby uvedené novely v žádném případě nepodepisoval. Tento dopis naopak podepsali předsedové a místopředsedové 15 politických subjektů a to napříč politickým spektrem a samozřejmě včetně i jednotlivců. Doposud jsme však žádnou odpověď neobdrželi.

Co je však šokující - v případě obou novel, tzv. parlamentní opozice většinou hlasovala pro nebo se hlasování zdržela, či se ho vůbec nezúčastnila. Přehledy hlasování jsou veřejně k dispozici.

Ve skutečnosti to tedy znamená, že žádná parlamentní opozice NEEXISTUJE. Parlamentní hlasování takzvané opozice je dokonce většinou zcela v rozporu s proklamacemi opozičních lídrů.

Takže bychom měli mít na paměti, že není důležité, co kdo říká, ale co kdo dělá! A hlasování je v tomto případě ČIN!

Naše vláda (jako jedna z mála evropských vlád) chce přijmout TTIP a kdyby se to nepodařilo, navrhuje EU ještě něco horšího a to smlouvu TISA.

Podle obou smluv mají státy de facto legálně patřit nadnárodním korporacím.

Dále Evropská komise hodlá schválit smlouvu CETA, v níž je rovnou řečeno, že o VŠEM rozhoduje sama EK a tím pádem jsou národní parlamenty či volby prezidenta a vše ostatní úplně zbytečné.

Už v těchto senátních a krajských volbách je naprosto nezbytné volit JEN strany, které mají ve svých programech

Vystoupení z EU a vystoupení z NATO

A naprosto zásadní je volit strany, které neprosazují válku ani naši účast v ní!

Tím výrazně omezíme cizí vliv na rozhodování ve vlastní zemi. Pokud však znovu dáme moc realizátorům Nového světového řádu a tzv. elitám, kterým má tento řád sloužit - navezou si do naší země nové voliče a nebudou nás již více potřebovat. Protože podle usnesení vlády z 27. července č. 703 - vláda zásadně nesouhlasí s návrhem na kriminalizaci jednání spočívajícího v neoprávněném překročení státních hranic občany třetích států.

A vláda dokonce nesouhlasí ani s ukládáním trestu vyhoštění všem cizincům, kteří se dopustí trestného činu dle některých paragrafů trestního zákoníku.

Například česká ani evropská média vůbec nehovoří o tom, že vlády Iráku a Sýrie žádají své občany, aby se vrátili do své vlasti budovat vše, co bylo zničené válkou. V mnoha oblastech je totiž mír. Proč tedy například Angela Merkelová a čeští vládní politici netrvají na návratu imigrantů, ale dělají pravý opak? Nejde ve skutečnosti o zánik Evropy jim? Copak si neuvědomují, že tato vlna nelegálních migrantů, kterou sama EU svojí politikou vyvolává a organizuje, smete nejen nás všechny, ale nakonec i je samé?!

Takže sečteno – podtrženo: tyto krajské a senátní volby mohou být těmi posledními, kdy můžeme ještě něco ovlivnit.

Pravicovou či levicovou orientaci ponechme stranou, protože nyní jde o naše bytí či nebytí.

V této chvíli je naší životní nutností volit strany, které jsou jednoznačně! PRO vystoupení z EU a z NATO.

Je třeba se přesvědčit, zda to, co Vám lídři říkají, mají skutečně i v programech svých stran.

Děkuji Vám za pozornost

Vladimíra Vítová

Facebook komentáře