Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

PODĚKOVÁNÍ VOLIČŮM A KANDIDÁTŮM

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

Národní demokracie děkuje voličům, kteří jí v komunálních volbách svěřili svůj hlas. Kandidovali jsme ve čtrnácti městech či obcích, samostatně i v koalici s Rozumnými nebo dalšími vlasteneckými stranami, i voličům těchto stran tedy patří dík. Poděkování si zaslouží i sami kandidáti za odvahu a nasazení v kampani.

Ani přes nárůst počtu hlasů oproti minulým komunálním volbám (80 tisíc hlasů letos oproti 50 tisícům v roce 2014) jsme do zastupitelstev měst až na výjimku jedné obce neprošli.

  • podekovani-volicum-a-kandidatum

Poděkování patří také kandidátům, kteří v dresu Rozumných usilovali o senátorské křeslo, a voličům, kteří jim dali svou důvěru. Není pravda, že by národně orientovaní kandidáti měli minimální podporu – například MVDr. Miroslav Šafář, který kandidoval ve volebním obvodu Svitavy, dokonce porazil kandidáta SPD a KSČM, skončil pátý z devíti s téměř deseti procenty a získal čtyři tisíce hlasů a to s kampaní za pár tisíc korun. Za skvělou reprezentaci Národní demokracie děkujeme také našemu členu a kandidátovi v senátním obvodu Třebíč MUDr. Vladimíru Kotkovi.

předsednictvo Národní demokracie

-----------------------

 

ABB NA TV BARRANDOV, STŘEDA 10. 10. 2018

Předseda Národní demokracie Adam B. Bartoš se dne 10. 10. zúčastní dalšího natáčení debatního pořadu TV Barrandov Jaromír Soukup Live. Pořad můžete sledovat od 22:45h.

Facebook komentáře