Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

PÍSNĚ VÍTĚZSTVÍ

Hodnocení uživatelů:  / 3
NejhoršíNejlepší 

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Nádherný volně přístupný koncert PÍSNĚ VÍTĚZSTVÍ - na památku obětí druhé světové války a jako poselství míru a jednoty mezi lidmi - se konal v pátek 10.5.2019 večer v Praze na Hradčanském náměstí. Záštitu převzal prezident České republiky Miloše Zemana. Hrály slavné ruské kapely «Хор Турецкого» a SOPRANO. Špičkoví pěvci světového formátu vystoupili v rámci projektu Worldwide Historical Marathon, který se odehraje na centrálních náměstích ve 12 zemích světa na dvou kontinentech. Projekt zaštiťuje ru sk&eacut e; Ministerstvo zahraničních věcí, ruské Ministerstvo kultury a vedení Moskvy.

  • pisne-vitezstvi

 

Písně napsané během války propojují miliony lidí různých generací v různých částech světa. Prahou se nesly písně, které kdysi zněly v zchátralých městech a byly krátce zpívány mezi boji. Je v nich skryta historická paměť . Tyto písně, napsané během druhé světové války, připomínají vše, co je opravdu důležité: láska, čest, přátelství, oddanost a mír. Autorem projektu je ruský umělec Michail Turetsky.

Je opravdu smutné, že se tohoto významného koncertu nezúčastnil vůbec žádný český politik a to ani politici alternativy - kromě členů ALIANCE NÁRODNÍCH SIL.

https://www.blogto.com/…/worldwide-historical-marathon-uni…/

Facebook komentáře