Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Piráti představují předvolební video: Pusťte nás na ně. Všichni nekradou!

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Praha, 26. září 2017 – Odezva voličů na vězeňský autobus inspirovala Piráty k natočení další hudební pecky. Předseda Pirátů Ivan Bartoš v předvolebním videu zpívá voličům, proč jsou Piráti ve Sněmovně potřeba.

„Beztrestně zašantročili, bezúplatně převedli, pak se ještě rozčílili, že je lidi podvedli. V ráji zdi se otvírají, ven vychází gorila, aby pravdu upravila a tu tvoji zabila. My nejsme saně, my nejsme saně, my nejsme saně, tak pusťte nás na ně,“ zpívá předseda Pirátů Bartoš s ostatními lídry a kandidáty v písni.

  • pirati-predstavuji-predvolebni-video-pustte-nas-na-ne-vsichni-nekradou
 
Bartoš při přípravě videa ocenil nasazení všech kandidátů a lídrů v kampani: „Nejvíc si na celé kampani, ale i na takových menších akcích jako bylo třeba natáčení tohoto videa, vážím práce a energie lidí – Pirátů. Je strašně moc cítit, že to jde z nás, že jsme nadšení, že celou kampaň děláme ze srdce, sami a z vlastního přesvědčení. Není za tím žádná agentura, žádný neosobní přístup, je to opravdové a stejně opravdově bojujeme o křesla ve Sněmovně“.   
 
Video vzniklo pod taktovkou scénáristů Oty Klempíře a Jakuba Horáka, za hudebního doprovodu Piráta Mikuláše Ferjenčíka a za zpěvu Ivana a Lydie Bartošových. Piráti v něm upozorňují na velké kauzy české politické scény jako jsou OKD či Čapí hnízdo. V pirátském videu nechybí ani již ikonický vězeňský autobus navržený a zrealizovaný manažerem kampaně Štěpánem Štréblem. Zpracovatelem videa je agentura Strop media s.r.o., autorem hudby Jakub Koláček. 
 
Piráti tímto dávají svolení ke kopírování a šíření videa.
 
 
Celý text písně: 
 
Beztrestně zašantročili, bezúplatně převedli, 
pak se ještě rozčílili, že je lidi podvedli. 
 
V ráji zdi se otvírají, ven vychází gorila, 
aby pravdu upravila a tu tvoji zabila. 
    
My nejsme saně, my nejsme saně, my nejsme saně, tak pusťte nás na ně.
 
Všichni kradou, povídal, opakoval čtyři roky, 
jenom k tomu nedodal, že mezi ně patří taky. 
 
My se za Vás porveme, my neustupujeme, nepropadne žádný hlas, my se porveme za Vás!

 

 

-- 

Karolína Sadílková
Kontaktní osoba pro novináře

Facebook komentáře