Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Petr Chobot – když promluví nebezpečný psychopat...

Hodnocení uživatelů:  / 300
NejhoršíNejlepší 

Když je nějaký internetový server svobodný, občas se stane, že se na něj zatoulá i článek nebo názor člověka, který by měl ( i dle mé osobní zkušenosti) pro své kriminální činy nebo psychické vyšinutí sedět buď ve vězení nebo v izolaci psychiatrické léčebny. Čtenáři CFP se zde mohli setkat se seriálem Petra Chobota ,,Kdo vládne na planetě Zemi,,. Kdo je ale Petr Chobot? V Blízkosti tohoto člověka jsem naivně strávil několik let, takže o něm mohu podat svědectví.

  • petr-chobot-kdyz-promluvi-nebezpecny-psychopat

Petr Chobot se narodil 3. července 1967 v Táboře, přestože pochází z vesničky Valdíkov u Třebíče, kde prožil i své dětství a dospívání. Už od dětství měl psychické problémy a též kvůli svému zrakovému hendikepu, kdy musel nosit velmi silné brýle (dnes je po operaci očí), byl už na základní škole za outsidera vyřazeného z kolektivu. Uzavřel se tedy do svého vlastního schizofrenního a paranoidního světa fantazie, v němž vytěsňoval křivdy okolí, ale nakonec si takto v dospívání začal léčit i své komplexy. Začal si vymýšlet naprosto neexistující legendy a neexistující léčitelské metody, neexistující božstva a jakási zaniklá nebo zapomenutá náboženství, aby přinesl něco nového a úchvatného a pokračuje s tím dodnes. A ještě drze prohlašuje, že to jsou zapomenuté nauky, které byly známy od nepaměti. Zakoplexovaný a psychicky nemocný kluk z Valdíkova u Třebíče, který má egocentrickou poruchu osobnosti s nutností svého neustálého vzývání, uctívání a vyznávaní. Člověk, který si neustále hraje na mesiáše, ale na co sáhne, tam sto let tráva neroste a zůstávají po něm jen zneužité duše a dokonce již i mrtví, jak se dočteme dále... Začátkem 90. let přesídlil Petr Chobot do Prahy, kde byl obrovský hlad po ezoteričnu a tím pádem i možnost být efektivně a hojně uctíván. Usadil se tehdy v bytě na Velvarské ulici 43 na Praze 6.

 

Tento nebezpečný schizofenní paranoik, který strhává davy lidí, aby je využíval a zneužíval, očividně bez jakéhokoliv vzdělání a s odporem k jakékoliv práci, začal vydělávat peníze tím, že se na různých místech pod rouškami různých legend a varování prohlašoval za mesiáše a guru celé řady sekt, které sám vytvořil, vysál od členů peníze a poté utekl založit sektu jinou, často úplně odlišné ideologie. Například jen v Dobré Vodě u Třebíče, kde měl dlouhá léta svoji základnu věrných, stihl za několik let prostřídat svoji roli guru nejdříve jako kontaktér mimozemských civilizací a UFO ze souhvězdí Labutě, později přesedlal na populárnější vlnu keltství a nechal zde v údolí postavit ,,keltský,, menhir… záhy se ze skupiny stali ortodoxní židé, Chobot sundal oranžovou tuniku a oblékl se celý do černého a nechal si narůst i židovské lokny. Vedle menhiru ve svahu pak z kamenů vytvořili obrovský židovský symbol. Nyní již několik let Chobot objíždí ČR s cílem vydělávat peníze tím, že láká naivní a vyprázdělé duše na různé meditace a léčitelské seance. Vozí je do daleké ciziny, často i do pralesů, kde jim podává zakázané drogy a zneužívá.

 

Člověk, který v mládí neprožil přirozenou sexualitu kvůli svému vzhledu a zdravotnímu postižení si záhy začal dohánět své sexuální tužby po svém. Začal o sobě prohlašovat, že je léčitel napojený na kosmickou energii a dokáže diagnostikovat a léčit každou nemoc. Zvláštní ovšem je, že když diagnostikoval hromadně zdraví nějaké skupiny svých naivních příznivců, téměř vždy byly muži a staré ženy zdrávi a naopak si vybíral pěkná mladá děvčata, které začal přesvědčovat o tom, že jsou nemocná a musí je léčit. Ty poté v soukromí nechal svléci do naha a ve své falešné roli zázračného doktora je osahával na různých místech, údajně léčil a to takovým způsobem, že kdyby tyto ženy neměli z Petra Chobota strach nebo naivní zbožštělou úctu k němu, dávno by již seděl v kriminále za mnohanásobné znásilnění. Tak jako třeba v Dobré Vodě u Třebíče (pod obcí Pozďátky) v chalupě bez čísla popisného naproti domu č. 60 patřící tehdy Vladimíru Kluskovi z Brna, který ji za tímto účelem Petru Chobotovi půjčoval.

 

Alespoň tato deviantní vlastnost mu zůstává neměnná, jinak je to člověk, který každý rok střídá své názory, vyznávaná božstva i své vlastní názory jak na běžícím pásu...

 

Člověk, který již dlouhá léta užívá drogy a stavy prožité v tomto stavu považuje za pravdu a setkání s božstvy…

 

Petr Chobot též 16. června 2001 na své přednášce s názvem: ,,Osvobozující autohypnóza pralesních kouzelníků,, v tělocvičně Fakulty tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy v pražské ulici José Martiho otrávil drogami 32 lidí, kterým zde podal v čaji drogu, načež museli být všichni převezeni zdravotní záchrannou službou do nemocnic a jen zázrakem přežily. Přitom vstupné bylo na osobu 2000 korun. Pěkný kšeft jak vydělávat na chorobných bludech z vlastní hlavy, když se někomu nechce normálně pracovat. U otrávených lékaři zjistili otravu atropinem a skopolaminem, což jsou příšerná svinstva, která zabíjejí. Přitom jediný ,,zdravý,, zůstal z celé tělocvičny sám Chobot, který úmyslně čaj s těmito jedy nepil.

 

A ještě drze na svých internetových stránkách nabízí dál neznámé ,,léčivé,, látky a drogy podávané ústy.  Tenhle člověk patří do vězení nebo do smrti odsouzen k léčení na psychiatrii.

 

Za svůj zločin otravy 32 lidí ze dne 16. června 2001 byl Petr Chobot umístěn do pražské věznice Pankrác a koncem srpna umístěn jako nebezpečný deviant do Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Zde čekal na soud, v něm mu hrozilo až 12 let vězení. Chobot byl obviněn z nedovoleného držení omamných a psychotropních látek a obecného ohrožení. Jelikož mu nakonec soud uznal, že je blázen, jen díky tomu se vyhnut dlouholetému vězení a 28. listopadu 2001 mu Pražský městský soud uložil pouze ochranou ústavní léčbu za mřížemi psychiatrické léčebny. Jenže po pár měsících jej pustili z léčebny jen na ambulantní docházkovou léčbu. Chobot slíbil úřadům, že už nebude pořádat přednášky ani nabízet jakékoliv látky. Vše okamžitě porušil a dál přednáší, podvádí, inkasuje bez odvádění daní a láduje do důvěřivců za drahé peníze drogy a zakázané jedy.

 

Aby bylo jasno všem naivním důvěřivcům a příznivcům ,,božského,, Petra Chobota, díky soudnímu líčení byla zveřejněna i psychiatrická diagnóza Petra Chobota – soudní znalci psychiatrie zjistili, že trpí těžkou schizoidní poruchou osobnosti a jeho rozpoznávací a ovládací schopnosti jsou téměř vymizelé.

 

A co dělá Petr Chobot dnes kromě toho, že prodává drogy a jedy na svých internetových stránkách, za těžké peníze dělá přednášky o svých bludech vzešlých pouze a jen z jeho nemocné hlavy, neboť pracovat nikdy nechtěl a nebude?

 

Pořádá zájezdy do odlehlých pralesů, kde usiluje lidem o život – zřejmě se domnívá, že v pralese neplatí žádné zákony a smrt člověka je v souladu s přírodním řádem.

 

Poslechněte si svědectví dcery jedné z podvedených Petrem Chobotem, které bylo uveřejněno na webu Osud.cz:

 

,,Moje máma byla počátkem roku 2001 u něj na přednášce v Praze.. meditace, astrální cestování, ufouni.. Astrální cestování s pomocnými látkami. Asi za měsíc se s ním rozhodla jet do Peru, zaplatila něco kolem 120 000 Kč, nepostaral se o hotel, jídlo, nic ... Jeho lidi v Peru byli i několik dní bez vody. Nakonec skončili v pralese, kde se to mělo konat, asi tři dny od civilizace po řece. Tam jim udělal přednášku o krokodýlí civilizaci, kterou uctívá, o tom, že všichni lidi jsou svině a nakonec chcípnou, s mámou tam bylo víc lidí, se kterými jsem o tom mluvila, vím to z více stran ...

 

Chobot jim říkal, že kdyby je teď všechny v pralese posekal, tak by to bylo všem zcela u zadku. Pokračovala výuka astrálního cestování, ty lidi do sebe ve velkém množství píchali ketamin. Sám Chobot byl údajně celý pobyt v pralese napůl sjetej, pod sebou měl v houpací síti stříkačky. Mámina kamarádka si jako jediná za celou dobu nic nepíchla, ona je vrchní zdravotní sestra, měla z toho paniku si do sebe cokoliv píchat.

 

Dával jim i nějaký tablety pod jazyk, po kterých byli celou noc úplně mimo. Viděli se zvenčí, od těla nemohli. Chobot na tři dny odjel a vrátil se s novými prášky. On tam s někým mluvil rusky, někteří lidé z výpravy tomu rozuměli, domlouval si schůzku s nějakými Rusy na předání někde něčeho. Lidi, co tam tenkrát byli, si myslí, že na nich zkoušeli nějaké nové drogy, co to udělá s psychikou ... Mělo to být Lsd, ale prý to mělo jiné účinky ...

 

Dohromady jich v tom Peru bylo asi 10-12, asi šest lidí po zážitku z pralesu odletělo prvním letadlem domů a děkovali bohu, že přežili. Viděla jsem ty lidi po návratu a byli vystrašení, zcela mimo. Moje máma s ketaminem experimentovala dál, dopadlo to tak, že před čtyřmi lety zemřela. Po její smrti jsem se nějakou dobu setkávala s kriminálkou, dva milí inspektoři, říkali mi, že z této expedice asi 10 lidí zemřeli do té doby už 3! Někteří členové té expedice prokoukli malér a odjeli, jiní se na Chobota fanaticky upnuli a zůstali.

 

Další holka skočila pod vlak, a další paní, o ní nic nevím. Každopádně jedna paní se jim zbláznila přímo tam, prý lékařka. Když po pralese přijeli do města, svlíkla se ve městě do naha, utíkala jim a plazila se po chlapech.

 

Po celou dobu měli mít zařízený jídlo, pití, nocleh v hotelech. Spali v kůlnách na zemi a když se ráno probudili, viděli kolem sebe mrtvý tarantule, nechal je koupat v řece, kde jsou piraně, domorodci na ně řvali ať vylezou, Chobot se smál na břehu. Potom je tam na dva dny nechal a odjel. To bylo na tom zvláštní, vždycky je někde nechal a odjel.

 

Lidi, se kterými jsem mluvila, je jich 5, po pobytu s Chobotem ještě nějakou dobu bojovali se závislostí na Ketaminu. Není fyzicky závislý, ale ta psychická závislost po 14 dnech píchání prostě zůstala. Byli sjetí opravdu permanentně. Všichni známí postupně během roku odbourali závislost, moje máma pokračovala ...

 

Ten člověk je opravdu hodně nebezpečný, kamarád, který byl na jeho první výpravě a to snad v Mexiku, nejsem si jistá, mi říkal, že také dostali pod jazyk nějaký prášek - nikdo nikdy nevěděl, co si do pusy vlastně strká.

 

Naprosto všechny varuji jak před ketaminem, tak před "duchovním učitelem" Petrem Chobotem.“

 

Petře Chobote, v tvé blízkosti jsem naivně strávil několik let, nikdy jsem ti nevěřil, ale bral jsem tě alespoň za kolegu. Nyní již bezpečně vím, že patříš do vězení za své zločiny a s doživotní psychiatrickou léčbou, která bude v tvém případě stejně již marná, ale nebudeš dále škodit světu a za tebou nebudou otrávení, zneužití, okradení a mrtví…

 

Jiří Dvořák

Komentáře

Pro přidávání komentářů se musíte přihlásit / registrovat

Komentáře   

#3 sun-andbeach@hotmail.com 2017-02-04 23:31
Paní Mileno Nováková,
jaké časy jsou pryč? Že se lidi nezavírají do blázince? Asi zřejmě nevíte, kde žijete. Když se nikomu nevzepřete, tak Vás tam nezavřou. Tak buďte raději hodná. Mě tam osobně zavřeli. Musela jsem to dát k Ústavnímu soudu ČR. Bylo to v roce 2014. Kdyby o tom nerozhodl ÚS, tak bych tam byla do dnes. Trochu se zajímejte o to, co se tu opravdu děje.
#2 pistolpit@seznam.cz 2015-10-29 12:59
Myslim si tento blabol muze napsat jen clovek , ktery je bud nekym prinucen ,nebo nema absolutni paru o tom co pise . Doufam ze jste na sebe patricne hrdy .
#1 evi.krejcova@seznam.cz 2015-10-23 21:02
Petr Chobot je obdivuhodný člověk, který nám dává nezištně srdce na dlani, v podobě veškerých poznatků za léta hledání, naprosto zdarma, tak, aby si to mohli dovolit všichni, nejen Ti, co na to mají. Za to mu patří obrovský dík. Za přednášky si musí nechat platit, něco musí vydělávat pro sebe, na cesty i pro prales. Ale nikoho neodstřihl od možnosti si vše najít na Youtube zdarma, jako ostatní, s jejich zamčenými soubory pro neplatící. Po 25ti letech hledání jsem konečně našla srdcem, komu uvěřit. "Po jejich skutcích je poznáte..." Obdivuji spektrum jeho znalostí a miluji jeho konejšivý hlas. S Petrem ve sluchátcích ryju i zahradu, mám ho na uších skoro pořád, už jen ten hlas mne uklidňuje a intuice mi říká, že to je ten, kterého jsem tolik let hledala a konečně našla! Cítím, že je to opravdové, žádné ohlupování pro peníze.

Facebook komentáře