Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Pavel Polasek: Vidím to příliš černě?

  • euro

Můžeme se všichni i podělat, ale další miliardy "do Řecka" i tak nezastavíme. Banky mají systém pevně v rukou a jejich bububu, že se zhroutí celá EU je učinné - takže zase se na jejich zisky poskládají evropští daňoví poplatníci.

 

Tato doba se vyznačuje novou mediální taktikou - neustále se natvrdle omílá jedna věc - jeden důvod, a to bez ohledu na to, že celý svět vidí a všichni znalci křičí, že to je jinak. U Řecka je to "pomoc Řekům", při Libyi je to "ochrana civilistů", při Afghánistánu "boj proti teroristům"... Prostě korporátní média mají jasný a neměnný scénář vymývání mozků pro omluvu "vyšších cílů" - zisků úzké skupiny nenasytů!

Co se týče Řecka, Portugalska, Irska, Španělska a celé té naší Evropské unie, tak tam lidem už zůstává rozum stát. Všem již musí být jasné, že toto se blíží k nezadržitelnému konci a jen blázen si ještě může namlouvat, že máme ve vedení států zkušené ekonomy, kteří mají recept na ozdravení ... Tady jde už jen o jedno, aby banky co nejdříve získaly své účelově půjčené peníze a jejich majitelé je nainvestovaly do komodit či realit. Co se stane s Evropou a jejími občany až se celý ten kabaret zhroutí, nikoho z nich netrápí. Korporacemi dosazené vedení jednotlivých států má za úkol pouze sklonit hlavu, "půjčit" a zároveň ještě v maximální míře obrat občany svých zemí - vše ve prospěch cíle oligarchů - dovršit do zdárného konce celý tento evropský podvod! Zhatit jejich plány může pouze hromadná nespokojenost občanů, kteří by eventuelně mohli svrhnout lokajské vlády - tak jak se to stalo na Islandu. Proto je zavedena přísná cenzura na pravdivou informovanost občanů. Kvůli ní jsme se jaksi pozdě dozvěděli, že třeba na tom Islandu proběhla revoluce, byla nastolena přímá demokracie a především byly znárodněny banky! Cenzura, záměrně vytvářený systém života na dluh u většiny občanů, plus otřesná démonizace všeho levicového a socialistického, mají lidi udržet na uzdě - aby celý tento velkolepý plán lidé svojí "lehkovážností" v ulicích nezhatili.

K tomu nyní i ten do nebe volající agresivní zločin pod taktovkou NATO v Libyi, kde se nejenže nechrání civilisté, ale už se nebombarduje ani kvůli Kaddáfímu - bombarduje se proto, aby byl celý libyjský národ zastrašen a země zruinovaná, tak aby byla nucena přijmout pomocnou ruku v podobě západní "demokracie". Navíc militantní Izrael vyhrožuje obrovskému Íránu válkou, načež Írán již rozmístil ponorky v Červeném moři, v Sýrii, v Jemenu atd. Začíná bezvládí a anarchie a tedy živná půda pro agresi mocných, plus očekávaný mohutný příliv přistěhovalců do Evropy ... Co nás čeká vážení? Nebo se vám zdá, že to všechno vidím příliš černě?

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře