Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Papež František antikoncepcí proti viru zika

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

Vážená redakce,

dáváme vám k dispozici náš dopis pod názvem „Papež František antikoncepcí proti viru zika“ a prosíme o jeho zveřejnění.Děkujeme.S úctouBiskupové-sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

vkpatriarhat.org.ua, uogcc.org.ua, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

================================================

  • papez-frantisek-antikoncepci-proti-viru-zika

 

Papež František antikoncepcí proti viru zika

 

Začátkem tohoto roku WHO vyvolala mediální hysterii kvůli tzv. ohrožení virem zika. K této hysterii se připojil i papež František.

BBC uvádí, že v Brazílii se v roce 2015 zavedlo povinné očkování Tdap (tetanus, záškrt, černý kašel) těhotných žen. Od té doby se začaly rodit děti s defektem mikrocefalie. Minimální procento postižených dětí má současně i virus zika, ale všechny matky postižených dětí dostaly během těhotenství vakcínu nového složení. Virus zika nemá ve své historii žádné vyvolávání vrozených vad.

Kvůli fiktivnímu následku viru zika Světová zdravotnická organizace vyhlásila mezinárodní krizový stav a virus zika za vážnou globální hrozbu!!!

MUDr. P. Calda z Gynekologicko-porodnické kliniky 1. LF UK A VFN v Praze uvádí: „Současnou mediální hysterii, opřenou o hypotetické zprávy nepodložené evidencí, je nutno odmítnout...“

Papež František tuto mediální hysterii využil k schválení antikoncepce. Zároveň se dušuje, že v žádném případě potrat neschvaluje, „protože to je zločin“. Dá se očekávat, že brzy neočekávaně vypukne nějaká další viróza a František z takzvaně oprávněných důvodů tentokrát schválí už i potraty.

František se tváří, že nezná manévry NWO a novodobé druhy vyhlazovacích zbraní, jako je například vakcinace. Proč místo schválení antikoncepce neukázal na ideologické pozadí celé kampaně WHO? Papež František statečně boří všechny pilíře katolické věrouky a morálky. Svou věčnou odměnu za tuto činnost zřejmě dostane od toho, komu slouží, rozhodně však ne od našeho Spasitele Ježíše Krista! Jeho věrouka, jeho morálka i jeho příklad antinásledování Krista je bezpečnou cestou do časné i věčné záhuby!

 

 

+ Metoděj OSBMr                 + Timotej OSBMr

Biskupové sekretáři Byzantského katolického patriarchátu

 

http://vkpatriarhat.org.ua/cz/?page_id=27936

 

 

29.2.2016

Dokumenty

Papež František antikoncepcí proti viru zika.doc32 kBZobrazitStáhnout
 

Facebook komentáře