Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Otřesná zpráva - vyjádření ANS k zoufalé sebevraždě muže před ministerstvem zdravotnictví.

Hodnocení uživatelů:  / 20
NejhoršíNejlepší 

K následující informaci je těžké přistupovat bez emocí. Jedná se o zprávu, která vyšla zde: https://www.idnes.cz/praha/zpravy/muz-ministerstvo-zdravotnictvi-praha-sebevrazda.A210311_195337_praha-zpravy_hm1: „Padesátiletý muž se střelil do hlavy přímo před vchodem do sídla ministerstva zdravotnictví ČR“.

 

  • otresna-zprava-vyjadreni-ans-k-zoufale-sebevrazde-muze-pred-ministerstvem-zdravotnictvi

Za celé politické hnutí Aliance národních sil můžeme prohlásit, že tento čin s námi hluboce otřásl. Musíme konstatovat, že jeho krev je na rukou Vlády ČR a Parlamentu ČR. Důrazně odsuzujeme způsob vedení našeho státu stávající politickou reprezentací.

Podotýkáme, že se nejedná o první oběť dnešního zřízení. Stoupající křivka sebevražd a úmrtí z důvodů zanedbání zdravotní péče je přímo hrozivá. Odsouvání lékařských zákroků u těžce nemocných lidí jen proto, že údajně kapacity nemocnic nestíhají všechny ošetřit, protože přednostně ošetřují nakažené koronavirem 19, je přímo zvrácená ideologie politických představitelů naší země.

Proto žádáme demisi současné vlády a nastolení prozatímní vlády, která bude zastoupena odborníky z řad skutečně vlasteneckých a neparlamentních stran a bude mít odpovědnost a práva plnohodnotné vlády. Po konsolidaci politiky a společnosti pak vyhlásí svobodné volby, aby mohla být zrealizována zásadní reforma státu.

V Praze dne 12. 3. 2021

Vladimíra Vítová, předsedkyně ANS

Karel Hais, 1. místopředseda ANS

Vladimír Prinke, místopředseda ANS

Ivan Kratochvíl, místopředseda ANS

Facebook komentáře