Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

ads

Otevřený dopis – Promopro alias Vondra aneb Pojďme se konečně domluvit a vyhnat je klackama

  • parlament_cesky
Dobrý den, prosím odpovězte mi jednoduše, krátce, logicky, tak abych to pochopil i já, obyčejný pracující "otrok", této "svobodné" země a rukojmí této vládnoucí arogantní garnitury. Když já, jako občan, způsobím komukoli, ať státu, nebo soukromé osobě škodu nad 5 tisíc, jde o trestný čin a budu se zodpovídat před soudem.

Pokud poslanec, politik, ministr způsobí státu škodu víc jak půl miliardy, stačí se mu omluvit a všechno je v pořádku? Mluvím o tom arogantním nadčlověku Vondrovi a korupci s firmou Promopro. Protože dělám ve stejném oboru, jako jsou poskytované služby promoprem, mohu konstatovat, že zakázka byla minimálně 10x předražená. Pro mne a většinu svéprávných lidí je na první pohled jasné, že utekly stovky milionů v době, kdy údajně vládě záleží na každé koruně a ždímá bezcitně peníze i z těch nejchudších... Vysvětlete mi, jak je vůbec možné, že člověk, který má pohádkový plat taky za to, že zodpovídá za určitý resort a dojde k takovému průseru, že vůbec může setrvat ve své funkci a to nemyslím ze své vůle, ale že nemá hodinovou výpověď, jakou by dostal v každé soukromé firmě, kdyby prošustroval on, nebo jeho podřízení jen zlomek z částky o které je řeč. Jak je vůbec možné a jaké to máme zákony, že takový člověk vůbec ještě má přístup do parlamentu, vlády, že pobírá plat a další ministerské výhody??? Za co má svůj plat a výhody??? Odpovězte, ať to pochopím já další miliony voličů a občanů, kteří si kladou stejnou otázku! Proč lidé ve vládě, poslanci a ti co mají moc, mohou okrádat stát, tedy nás všechny, proč potom vůbec platíme daně, na co, komu?? Abyste měli na své zlodějny, tunely, podvody, korupce? Kolik z toho rozkradeného bilionu korun za posledních 10 let se vyšetřilo, objasnilo a kolik lidí za to bylo exemplárně odsouzeno, byl jim zabaven majetek a obstaveny konta? Proč nehledáte peníze tam, kde jsou, na těch tajných kontech zkorumpovaných politiků, tam jsou ty stovky miliard!!! Proč je chcete tahat z kapes lidí, kteří žijí od výplaty k výplatě se strachem, jestli koncem měsíce budou mít na nájem? Je směšná vaše důchodová reforma a hledání 2 miliard na platy lékařů v době kdy díky korupce mizí stovky miliard. Jak bychom se měli dobře i bez reforem, kdyby jste pánové politici vystačili se svým nemalým platem a dělali jen svou práci. Anebo je účel toho teátru opět nasrat slušné lidi, kterých je pořád většina do té míry, že zase vyjdou do ulic, protože je tam vyžene pocit bezmoci stejně jako před 20ti lety?

Myslím, že dnes by byla revoluce možná oprávněnější než tehdy, většina těch, co cinkala klíčema, měli tenkrát vyšší životní úroveň než dnes a o sociálních jistotách ani nemluvím!!! Proč se korupce neposuzuje a netrestá jako vlastizrada výjimečnými tresty? Vždyť jde o vlastizradu, jde o ten nejhorší čin po vraždě, vždyť vraždíte národ jako takový! Nebo se řídíte heslem Stalina, že když zemře /trpí/ jeden člověk, je to tragédie, ale když zemřou /trpí/ tisíce, je to statistika??? To co se v této zemi děje, je tragédie i když trpí miliony. Je to nepochopitelné, neomluvitelné a bohužel naprosto beznadějné. Jako občan už naprosto ničemu nevěřím, ani v lepší budoucnost, ani ve spravedlnost, v nic. Zůstává jen hořká příchuť beznaděje a bezmoci... A toho jste pánové dosáhli po 20 letech od revoluce. GRATULUJI. Musíte být na sebe, jako politici opravdu pyšní. Uzavřu to moudrým a pravdivým konstatováním: KOMUNISTI NÁS 40 LET VEDLI DO PRDELE, ALE VY JSTE NAŠLI ZKRATKU!!! Bezmocný rukojmí teto nekompetentní, bezpáteřní anarchistické vlády / i těch předchozích/. TŠ Já bych k tomu dodal toto:

nejsme bezmocní, my jsme jejich živitelé, ne oni naši! To oni jsou našimi zaměstnanci, ne my jejich. V současné době je přeci úplně jasné, že tady nikdo minimálně dvacet let pro nás nejen nic nedělá, ale vyloženě nám škodí! Kdo by trpěl takové zaměstnance? Legální postup je dát jim prostě výpověď (a to bez udání důvodu, přesně tak, jak je to v jejich v návrhu nového pracovního zákona) Pokud ji nepřijmou, přestat jim platit! Nebo si snad ještě dnes někdo myslí, že by bylo bez těchto parazitů hůř???

JK

Pokud souhlasíte, šiřte dál.

ers koment.

Není bez zajímavosti kolik potřebuje vláda důkazů o přehmatu nebo korupci, zde se jedná o desítku milionů a plným součtem několik desítek miliard a stále se nic neděje. Ptáte se proč? Je to až naivně prosté, fašisté se nepodřizují většině, a krádeže a nějaká korupce je jejich normální vžitá norma jednání. V demokraticky vedeném systému by již tito aktéři byli bez majetku a seděli v kriminále na několik desítek let, ano na mnoho desítek let, tak se to trestá jako za vlastizradu. Jenže, vážení, jak chcete spravedlnost v této zemi pokud nám vládnou Schwardsové,Čunkové, Dalíkové, Topolánkové, Nečasové a hlavní vůdce této fašistické organizace nějaký Klaus, prezident. Již delší dobu uvažuji o napsání žaloby na tento organizačně fašistický stát za nedodržení lidských práv a hlavně ústavy této země, dále prozrazovat nebudu. Vše se bude projednávat u soudu v Hágu. Je až s podivem, že nějaký Alexandr Vondra toho času ministr obrany, zorganizoval naprosto nedůstojnou rádoby podívanou s tankem který je národní památkou a zastupuje nekonečný průvod vojáků padlých za tuto zem. Vše naprosto zesměšnil a ještě se tím naparuje, co dělají zástupci zemí bojujících proti fašismu,SSSR, USA,Anglie? atd.. Projde snad Vondrovi i nějaký pomník v podobě tanku značky Tygr od SS divize Das Raich, kdo byl vlastně vítěz a kdo poražený? Tato vláda se nepostavila za padlé vojáky spojeneckých vojsk, ale dokonale ošetřuje hroby padlých vojáků nacistického Německa. Jen náhoda? Nikoliv, budeme zanedlouho zdravit Hail Nečas?

http://ers.blog.cz/1106/otevreny-dopis-promopro-alias-vondra

PodporteCFP QR 22 KAFE KÁVAS

Komentáře

Přidat komentář

Bezpečnostní kód Obnovit

Facebook komentáře