Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

NWOO: Informace o nejbližších akcích

Hodnocení uživatelů:  / 2
NejhoršíNejlepší 

DEMONSTRACE „ZA ČESKOU REPUBLIKU 2″ – velká velikonoční revoluce pokračuje – 9.4.2016


Za brutálně rozpuštěnou demonstraci 26. března máme náhradu.

 Spolek Za naši kulturu a bezpečnou zem společně s Národní demokracií, pořádá v sobotu 9. dubna od 14:00 demonstraci před „Lihovým domem“

  • nwoo-informace-o-nejblizsich-akcich

 s názvem „ZA ČESKOU REPUBLIKU 2″ – velká velikonoční revoluce pokračuje. Poté půjdeme pochodem na Letnou před budovu ministra vnitra. Velká velikonoční revoluce pokračuje, stejně jako spolupráce vlasteneckých sil, které to s Českou republikou myslí vážně a jsou ochotny překonat vzájemné názorové rozdíly ve vyšším zájmu národa a jeho státu!

 

Odkaz na událost POCHODU, který připravují kolegové z Národní obrody - https://www.facebook.com/events/1674954402765497/

V tento den budeme demonstrovat proti islamizaci, vlastizrádným politikům, médiím a neziskovkám, za Evropu svobodných národních států! Budeme požadovat demisi vlády, předčasné volby a svrchovaný český stát!

Na rozdíl od některých politických subjektů, které v tento den pořádají vlastní uzavřené akce (na které jiné politické strany, hnutí a spolky nezvou a neumožňují jim vystoupit před shromážděné občany), pochod a demonstrace „ZA ČESKOU REPUBLIKU 2” je akcí otevřenou všem vlastenecky orientovaným občanům a politickým silám. Nikoho nekádrujeme, nikoho od účasti neodrazujeme a žádné „konkurence“ se nebojíme! Naopak – srdečně zveme všechny politické strany, hnutí a spolky a nabízíme jim možnost promluvit ke shromážděným. Tento den v našem podání nebude žádnou privátní exhibicí, ale bude patřit VŠEM českým, moravským a slezským vlastencům!

Akce pořádané naším týmem jsou jedinečnou platformou pro vzájemné setkávání, překonávání minulých nedorozumnění a navazování nových, pevných přátelství! Přijďte mezi nás zažít atmosféru jednoty a pevné vůle, skutečné národní obrození! Bez ohledu na politické preference, bez ohledu na stará „bebíčka“ půjdeme do ulic tak, jako 17. listopadu 2015!

Vlast nedáme, bruselský diktát nepřijímáme!

Za hlasem předků, za svrchovaný český stát!

Společný tým hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie

 

Pozvánka: Jiří Dvořák: Vzkaz českým občanům naživo – 16.4.2016

Toto je jednoduchý plán, jak změnit situaci v České republice. Tento plán není pro lidi, kteří věří, že stačí jen hodit hlas ve volbách tomu „správnému“ politikovi. Tento plán je pro lidi, kteří chápou, že „bez práce nejsou koláče“. Bez dřiny není výsledek. Můžete mít sebelepšího trenéra, ale když zůstanete doma u televize, tak 10 km pod 60 minut nezaběhnete nikdy. Takže já k sobě hledám lidi, kteří jsou připraveni nějakou energii naší společné budoucnosti obětovat. Místo a čas: Divadlo Gong, Sokolovská 969/191, Praha, 16:00-19:00


Takže jak začneme? Jsme hnutí, které již existuje. Jmenuje se Česká republika. Kdysi dávno jsme si vydupali na tomhle území hranice, stanovili si nějaká pravidla soužití a o několik desítek let později jsme tam, kde jsme. Zabředli jsme do iluze, že stačí jednou za 4 roky vybrat naše zástupce a o zbytek se již nemusíme starat.

Tak to ale nikdy není. Žádný politik vás nezachrání, žádné jednorázové magické řešení není. Musíme změnit náš pohled na fungování našeho státu, našeho domova, nás jako lidí, kteří zde v Česku spolu žijí.

Vzkaz českým občanům část 1.: http://on.fb.me/1QSjqku

Vzkaz českým občanům část 2.: http://on.fb.me/1RikUl8

Vzkaz českým občanům část 3.: http://on.fb.me/1V7762Q

Děkuji všem, kterým není jedno, co se s naší zemí děje.

VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ (Pronájem prostor platím ze svého. Zde však nejde o peníze, ale o opravdovou změnu)

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/212202349141958/

Blog Jiřího Dvořáka: http://www.entrypoint.cz/blog/

 

POZVÁNKA na tiskovou konferenci u příležitosti Evropského imunizačního týdne o souvislostech očkování a autismu – 20.4.2016

Tisková konference se bude konat ve středu 20. dubna 2016 ve 14 hodin v salonku restaurace V Rohlíku na Kavčích horách
(Na Hřebenech II., 1130/6, 140 70 Praha – Podolí, v blízkosti areálu České televize). V důsledku rozsáhlých mediálních kampaní ve prospěch očkování a také některých zásahů státních orgánů proti svobodě slova, jsou dnes ve veřejné diskusi upozaďovány kritické názory k současnému systému očkování v České republice. Právě proto Společnost pacientů s následky po očkování, z. s., vybrala některá vhodná témata a ve spolupráci s nezávislými odborníky připravila tuto veřejnou prezentaci.
 
 
 
Mimo jiné se dozvíte:
 
- o nežádoucích účincích po očkování,
- o tom, jak jsou přehlíženy a bagatelizovány a jak by jim bylo možné předcházet,
- o lidských právech a očkování,
- zazní i osobní zkušenosti s nežádoucími účinky po očkování od rodičů postižených dětí,
- o tom, jak jsou rodiče poškozených dětí bezmocní ve vztahu k lékařům a státním orgánům,
- a také o tom, že je to mnohem rozsáhlejší problém, než nám tvrdí propagátoři očkování.
 
 
Konference se zúčastní:
 
Ing. Václav Hrabák – předseda Společnosti pacientů s následky po očkování, z. s.
Martina Suchánková – předsedkyně společnosti Rozalio, z. s.
MUDr. Ludmila Eleková
MUDr. Jan Vavrečka, Ph.D.
rodiče poškozených dětí a další
 
Na místě bude novinářům k dispozici tisková zpráva.
Texty a tisková verze použité ilustrace jsou dostupné na našem webu www.poockovani.cz
 
Pro jakékoliv další informace mě neváhejte kontaktovat, mohu poskytnout kontakty na odborníky či další zdroje informací.

Svou účast na konferenci, prosím, potvrďte na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript." target="_blank">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. do 18. dubna 2016.

Kontaktní osoba: Ing. Václav Hrabák, Tel.: 603 743 049

Společnost pacientů s následky po očkování, z. s. www.poockovani.cz
 
 
 

NÁRODE POVSTAŇ!!! Proti imigraci, vlastizrádné vládě a islamizaci ČR – 23.4.2016

Už se dál nenecháme obelhávat vládou, která proti islamizaci ČR nic nedělá a hraje jen na čas. Je čas, abychom vyšli do ulic a je jedno jestli se hlásíte k Bloku proti Islámu, Úsvitu-NK, Národní demokracii, SPO, SPD, Republikánům, ČSNS, DSSS, LEV21, České suverenitě či komukoliv jinému…
Je čas spojit se. NÁRODE POVSTAŇ!!!
Místo a čas: Palackého náměstí, Praha, 14:00

 

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1210463112316590/

Pozvánka: Ukrajina dva roky po událostech na Majdanu a v Oděse – 25.4.2016

Uslyšíme zasvěcené komentáře o tom, co se změnilo na Ukrajině během dvou let, které uplynuly od událostí na Majdanu a v Oděse. Dozvíme se také, jak se proměnily vztahy současné ukrajinské společnosti k Rusku. Diskuze se koná v budově ČSVS – Willenbergův sál – č.217, Novotného lávka, Praha, 25. dubna 2016 od 18:00.

 

Vystoupí: Tereza Spencerová (novinářka): Současná situace na Ukrajině.
Stanislav Blaha (publicista): Oděsa 2014- vyšetřování skončilo, zapomeňte.
Docent Petr Žantovský (mediální analityk a vysokoškolský pedagog ): Jak naše veřejnoprávní média informují o dění na Ukrajině.
Debata Jan Schneider (bezpečnostní analityk a publicista) – Ondřej Soukup (novinář): „Ruská “ a protiruská propaganda. (nejen na středních školách).
Jaroslav Bašta (bývalý ministr a velvyslanec v Rusku a na Ukrajině): Ukrajina a EU – smutný příběh selhání elit“.
Jan Petránek (novinář): Rusko a Ukrajina dva roky od „Majdanu.“
Moderuje Petr Žantovský

Polovinu kapacity sálu si vyhrazují pořadatelé pro zvané hosty.

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/977498155706274/

 

Pieta za Oděsu – 2.5.2016 – před ukrajinskou ambasádou

2. května 2014 došlo k předem naplánovanému masakru v Oděse. K výročí této tragické události pořádáme: Pietní vzpomínku na bezdůvodně a brutálně zavražděné občany Ukrajiny. Akce se bude konat od 16:00 před ambasádou Ukrajiny, Charlesse de Gaulla 916/29, Praha 6 – Bubeneč.
Pořádají: Anti-Majdan, Ne Základnám, NWOO.org

 

Událost na FB: https://www.facebook.com/events/1698602127076663/

 

Další info: http://www.nwoo.org/category/akce/

 

Facebook komentáře