Facebook Twitter RSS

O CFP!  | 

Czech English French German Russian Spanish

ads

Mirek Baša: V Česku se vůbec nekrade

Hodnocení uživatelů:  / 0
NejhoršíNejlepší 

  • politici_vezeni
Vláda se ani nenamáhá maskovat loupeže a krádeže na obyvatelích této země, z daňového přiznání si naprosto nic nedělá a jen se směje pitomým voličům. Pokud se konečně uvolí někdo přiznat svůj plat, tak je okamžitě napadán. Proto se poslední dobou praktikuje obrana, jako zásah do osobních údajů, no to je doslova výsměch. Vše co je pro správu státu, ať se jedná o poslíčka, nebo vrcholového politika má být doslova a do písmene naprosto průhledné.

 

Mám před sebou starší knihu, kde se vypočítává i sazebník kata, a to je do posledního krejcaru. Jak je možné vůbec hospodařit bez řádné kontroly z řad občanů? To prostě nelze, kdo se ohradí i jen slůvkem o ochraně osobních údajů má být okamžitě propuštěn, na to máme totiž právo vědět o cestě každého haléře. Pokud nechce zaměstnanec doložit svůj plat a průhledné daňové přiznání, má možnost odejít do soukromé sféry a tam je bude dávat povinně státu, a pokud bude hledat nějaké kličky nebo výmluvy, bude tvrdě postihován. Vše co se nehodí jedincům státní správy, se doplní o nějaké údajné zásahy do soukromí lidských práv. Jenže, voliči mají také svá práva, co se děje s financemi a jak jsou využívána je nutno také dokonale dokladovat, to je ale nutnost demokracie. Popíráním, nebo vyhledáváním nějakých pochybných důvodů je potvrzením fašizace státní správy, jak tedy pracuje Ústavní soud České republiky? Komu slouží tato složka justice? Na moji písemnou výpověď státním zaměstnancům, poslancům, jsem nedostal do současnosti ani řádek nějakého rozhodnutí. O čem to svědčí? Jen o jednom naprostém rozhodnutí, tuto vládu musíme zničit silou a vykoupat v krvi, nelze tolerovat další diktaturu několika jedinců, to zde bylo dost dlouho. Slaboduché opakování o nějaké demokracii, které zde panuje, ještě demokracii nevyrobilo, jo fašizmus má několik tváří a demokracie se nemusí doprošovat svých nepopíratelných práv. Co bude? Naprostá likvidace justičních špiček státní správy pro potlačení demokratizace a evidentní nastolování fašizmu a jeho podporu ve státní správě. Zde bude nahrazena mladou krví, která nemá přítěž poskvrněnou svou pochybnou minulostí, a ta již bude prosazovat demokracii v praxi. Současná státní moc se skládá z několika krysích brlohů, sněmovna , senát a nadřízený orgán státní moci-ústavní soud. Tyto krysy předvádějí již 20 let jak se ničí potravinová sila a dobře se množí, jejich hlad je natolik neukojitelný, že je ohrožen celý státní systém a pomocný nutný aparát - jako třeba : zdravotnictví, školství, policie atd. Zde je již jen jedno východisko, deratizovat od 6,35 , 7,65 , 7,62 , 9, po větší a výkonnější účinek. Na tuto deratizaci nám ovšem banky nic nedají, budeme se nuceni na tuto deratizaci složit, rád přispěji.

Byl jsem poslední dobou opakovaně tázán na banky, moje odpověď je stejná jako byla u tazatelů, prostě znárodnit a zahraniční banky vykopat ze země. Pokud jim slovo mravnost nic neříká, není jiná možnost jak je umravnit. Jinak jsme dalším abonentem Řecké cesty. Vtip je vtom, že banky jsou dokonale přelidněny neschopným personálem, ale každý chce královský plat již z pocitu zaměstnance banky. Je to jednoduchý výklad, prostě stručný, obsáhlým výkladem a zasvěcení do daného tématu by se dost čtenářů poblinkalo. Nemám rád hrubá slova, ale zde to nelze ničím nahradit, skutečnost je taková že je vyložená nasr-nost obyvatel na banky až 100 %. Nedivím se, od roku 1910 až do roku 2010 stoupla cena zlata 25x. To je o 2 500 %, to znamená postupnou devalvaci měny. Banky manipulují s tím pitomím stádem, jak se jim prostě hodí, slibují zisk v úrocích třeba 4%. Jenže, nikomu neřeknou o devalvaci měny o třeba 5%, kdo ve skutečnosti vydělá? No jistě banka, i to jedno procento je v globále nesmírný zisk, jenže, s jídlem roste chuť. Prochází jim různé poplatky, lichvářské úroky z půjček a vše dokonale beztrestně, ještě požehnané státem. Jejich drzost je bezmezná jak jim to toleruje státní moc. A řecká vláda toleruje mnoho, ale, jak dlouho? Revoluce na spadnutí. Jakou mocí disponují banky je čítankový převrat v Líbyi, kdo dal lidem naprosto nedostupné a nejmodernější zbraně? Důvod? Kadáffí chtěl platit zlatem, kde by ale tyto banky vzaly tolik zlata na úhradu pohledávky, to by byl konec banky, papírově mají zlata dost, ale skutečné zlato se již dávno rozplynulo. Jediným a levným řešením byl převrat. Důkaz o nějaké genocidě a pošlapáním lidských práv se vyrábí jak na běžícím pásu, vše je jen o penězích.

Dost pamatuji, dost často jsem přesvědčován mladými lidmi jak jsem špatně žil za vlády komunistů, těm lidem je kolem 20-30 lety a jsou v rozhlase a televizích. Za komunistů jsem pracoval sám a doma byla manželka se dvěma dětmi, hlad nebyl a vše jsem dokonale ustál, platil jsem poplatky na elektro, plyn, telefon, a také nájem z bytu. Současnost je jiná, na byt a poplatky je nutnost zaměstnání obou partnerů, děti si nemohou dovolit, tak se žije v dělnické profesi současnosti. Televize a veškerá média mne masírují, jakou jsem prošel bídou, stokrát opakovaná lež se má stát pravdou? Jenže, současný rádoby demokratický režim mne uvrhuje stále hlouběji do bídy. Klaus sliboval tři roky utahování opasků, potom budeme na stejné úrovni jak západní státy. Skutek? Klaus potřeboval klid k vykradení této země, on a jemu podobní se skutečně dostali na úroveň Západu do tří let. V současnosti se uvažuje o nějakém odškodnění lidem proti komunizmu, kdo bude odškodněn? Jen několik jedinců, skutečných čítankových bojovníků, a další budou bývalí komunisté. Tito bojovníci si budou navzájem psát potvrzení o nějakém odboji. Skuteční odbojáři se hlásit nebudou, brání jim v tom jistý pocit skromnosti a mravní čistota. Svědectví o nějakém odboji nemají, proto ještě žijí, čím méně svědků, tím větší šance na přežití. V té době nikdo netoužil po nějakých lázních typu Pankrác, Ruzyň nebo Jáchymov. Proto se málo svěřovalo, co právě kdo dělá, vedlo je k tomu jisté vědomí, "lázně nebrat". Přílišná důvěra byla cestou do lázní. Ty lázně s plnou penzí raději přenechali zlodějům a jiným kriminálním živlům, tito lázeňští hosté se po převratu stali dokonalými podnikateli, své zkušenosti předávají do současnosti poslancům. Pamatuji hodně hrdinů minutu po dvanácté, hnus.

zdroj

Facebook komentáře